Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FMBalkan Interview - Poslednji Boem aka Zeka


Necinho™
 Share

Recommended Posts

FMBalkan Interview - Poslednji Boem aka Zeka

 

Momak koji je svojim radom i trudom jedan od najomiljenijih, najmarljivijih, i najboljih clanova dosao od mesta obicnog clana do global moderatora - Poslednji Boem aka Total Soccer aka Zeka

 

Kako si dosao na ovaj forum?

 

Srbfudbal.com na kome sa ja bio aktivan je razmenjivao baner sa FM-Balkanom, bila je i tema za FM gde je Skipper pomagao svima sto se tice FM-a, resio sam da se registrujem, svideo mi se forum. Tako je sve pocelo...

 

Odakle tolika zelja da toliko radis na ovom forumu?

 

Pravo da ti kazem ni sam ne znam. Volim FM i verovatno zbog toga zelim da privucem i druge da ga zavole

 

Kako si zadovoljan forumom?

 

Veoma sam zadovoljan. Forum svakoga dana sve vise napreduje, sve je vise aktivnih clanova, postova, a uskoro ocekujemo i 3000-tog clana.

 

Koji je njegov najveci uspeh?

 

Po mom misljenju to su Projekat LS koji je radio TCT tim i Revolution '11 grbovi koje je pravio GFX tim.

 

Koji menadzer je bio tvoj prvi?

 

Veoma malo sam igrao CM 01/02, a odlicno se secam legendarnog CM 03/04 gde se prvi put pojavila Srpska liga i 2D prikaz, ali je nazalost bio i pun bagova.

 

Zbog cega te FM privlaci?

 

Zato sto nema kraja, igra se sezona po sezonu, uvek mozete da odete na jedan visi nivo, uek sebi mozete da postavite cilj, ima jos mnogo toga, mislim da ne bi stalo sve u jednu knjigu kada bih krenuo da nabrajam.

 

Koji ti je menadzer omiljen?

 

CM 01/02, CM 03/04 i FM '08, svaki je jedinstev i poseban na svoj nacin.

 

Tvoj omiljeni deo foruma je...

 

Citam i posecujem sve delove, ali bih posebno izdvojio deo za GFX tim, OffTopic i Grafiku.

 

Kako ti se dopada funkcija global moderatora?

 

Lepo je, lepo sam se snasao.

 

Sa kime si na forumu ostvario najbolji kontakt i saradnju?

 

Svi su mi OK, stvarno nema jednog coveka koga bih izdvojio, pocevsi od Ventusa koji mi je prvi pomogao na forumu, Skippera, koji me je prvi uveo u neke timove i verovatno ne bih ni bio ovde da on nije postovao u temi FM na SRB Fudbalu, tebe, Paula, milosaizpisara, juanesa, Targeta koji je nazalost otisao, ima sigurno jos mnogo ljudi koje sam ne namerno zaboravio.

 

Da li bi voleo da se u zivotu bavis necime vezanim za fudbal i sta bi to bilo?

 

Voleo bih da budem skaut, ali je trenutno u nasoj drzavi neostvarljivo.

 

Blic pitanja:

 

Naj igrač: Xavi

Naj trener: Jirgen Klop

Naj klub: Napredak

Naj sportska marka: Adidas

Igrač kog ne podnosiš: /

Trener kog ne podnosiš: /

Klub koji ne podnosiš: Bajern

Najbolji igrač svih vremena: Garinca

Najbolji FM od ’05 do ’11: '08

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |