Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Dartford F.C.


popaj
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

 

Dartford je fudbalski klub iz istoimenog grada koji se nalazi u Kentu, podrucju na jugo-istoku Engleske... Dartford se sve do ove sezone takmicio u nekim shklj ligama, i eto sada po prvi put dobili priliku da igraju u Blue Square-u nakon sto su prosle godine osvojili Istmijansku Premijer Ligu (?)... Utakmice kod kuce igraju na stadionu koji se zove Princev Park, gde jos igraju i rezerve Milvola... Najveci uspeh im je ucestvovanje u finalu FA Trophy-ja 1974. godine.

 

http://www.just-football.com/soccer-blog/wp-content/themes/majalah/timthumb.php?src=wp-content/uploads/2010/08/Dartford-FC.jpg&h=260&w=600&zc=1

Princev Park

 

Moje iskustvo u LLM-u

Pocinjao sam dva puta llm ali uvek izdrzim samo 2-3 kola i onda ugasim igricu... Ovog puta sam resio da budem istrajan i vec sam presao polovinu prve sezone. Resio sam da postujem sva pravila LLM-a sto znaci da ne kotistim player search i ukljucio sam player atribute masking... Ovo prvo mi je najteze palo jer odkako igram FM koristim search... Verujem da ce mi problem biti finansije jer koliko sam video iz ostalih LLM karijera to uglavnom pravi problem vecini menadzera...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

 

Sezona 2010/11

 

Blue Square Bet South : Na kraju 15. mesto... Ufff pa moglo je i bolje ali nema veze... Iako sam poceo odlicno i na polusezoni bio na osmoj poziciji usledio je pad forme i na kraju ovakv rezultat... Izgubio sam dosta utakmica koje sam ocekivao da pobedim ili makar da odigram nereseno... Ali sta je tu je, valjda ce biti bolje sledece sezone....

 

Transferi : U klubu nije bilo igraca koji pikaju po levom krilu pa sam doveo ovog lika a nakon njega jos jednu zamenu na toj poziciji... Stigao je i jedan mladi stoper koji pokriva sve pozicije u odbrani. Nesto kasnije zamenio sam i golmana. Na polusezoni je dosao ovaj napadac ali nije uspeo da uradi nista posebno... osao je jos jedan bekap na poziciji ML, koji se dosta dobro pokazao i ako su mu ocene ocajne... I kasnije na kraju sezone sam doveo jos dva igraca za sledecu sezonu...

 

FA Cup : Fejlovao sam vec u prvoj runda kvalifikacaji gde sam izgubio od nizeligasa Horsham YMCA

 

FA Trophy : I ovde sam ispao vec u prvom kolu, izbacila me je ekipa Staines-a sa 2-1

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

 

Sezona 2011/12 - 1.deo

 

Blue Square Bet South : Za sada u ligi sve ide po planu, i trenutno smo u konkurenciji za play off. U pocetku nije bilo jako dobro i vec nakon prvih 5 utakmica smo imali 3 poraza, ali onda sledi promena taktike i 13 utakmica bez poraza... Najbolji strelac u ligi mi je za sada ovaj igrac, postigao je 7 golova na 15 utakmica. Kao najboljeg pojedinca izabrao bih ovog stopera, koji je i postigao 4 gola i bio odlican u defanzivnim zadacima...

 

Transferi : U klub je ovo leto stiglo 6 igraca. Prvo i najbolje je ovaj ovaj irski stoper koji sa onim iz prvog dela cini pravu stenu u odbrani Dartforda. Nakon njega u klub stize jedan levi bek i jedan japanac koji igra po levom krilu. On se veoma dobro pokazao i mozda bi bio jos bolji da nije imao par povreda. U klub je stigao i jedan veoma dobar igrac sredine terena, inace dete Wolverhemptona... U klub su stigla jos dva bekap igraca, spanac i italijan.

 

FA Cup : Odigrali smo odlicno u ovom takmicenju i izdrzali cak do druge runde kupa. Prvo sam lagano izbacio nizeligasa Margate rezultatom 4-1. Nakon toga duel sa konkurentom za promociju Bromley-jem. Ali sam i njih uspeo da izbacim rezultatom 3-1. Zatim sledi jos jedna ekipa iz vrha BSS-a, Welling. U prvoj utakmici na njihovom stadionu sam dosao do izjednacenja u 90-om minutu, i tako izborio jos jednu utakmicu, u kojoj sam ih savladao rezultatom 3-1. Nakon njih dolazi nam 4-ligas Lincoln. Tu sam ocekivao poraz ali sam ipak usao u utakmicu napadacki golom onog spanca slavio sa 1-0. Nakon ovoga sam se nalozio i mislio da mogu da porazim i sledeceg protivniga ekipu Wycombe Wanderers-a. Odigrali smo veoma zanimljivu utakmicu ali su na kraju ipak oni slavili sa 3-2... Uglavno zadovoljan sam igrom moje ekipe u ovom takmicenju i dragom je sto smo uspeli da izvcemo nekih 100k odavde i tako malko popravimo stanje sa finansijama...

 

FA Trophy : I ovde smo bili dosta dobri, u prvoj utakmici smo izbacili nizeligasa Concor Rangers sa 3-0. Nakon toga dve utakmice sa ekipom iz Blue Square Premier-a Eastleigh-om, u prvoj je bilo 1-1 a zatim na mom stadionu 3-1 za mene... Sada u sledecm kolu cekam jos jednu ekipu iz moje lige - Lewes...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

Sezona 2011/12 - 2. deo

 

Blue Square Bet South : Uspeli smo! Kao prvoplasirani tim u ligi dobili smo promociiju u BSP. Bilo je neizvesno, Najveci konkurent mi je bio St. Albans ali na kraju sezone su se srozali i zavrsili na 5. poziciji...  Bilo je veoma tesko, imao sam veoma veliki broj utakmica tako da su igraci imali problema sa kondicijom, pa sam morao stalno da ih rotiram. Najbolji strelac mi je isti igrac koji je to bio i na polusezoni. Postigao je 13 golova dok je drugi napadac postigao 9. Evo ga i najbolji asistent koji je 10 puta uspesno proigrao saigrace.

 

http://www.dodaj.rs/f/1B/Iu/GUciChI/1.jpg

 

FA Trophy : Dakle, cekala me je utakmica sa Lewesom, koju sam uspesno resio rezultatom 2-1. Nakon njih izvukao sam ekipu koja se takmici u BSP-u, ekipu AFC Wimbledon, nisam ocekivao da prodjem pored njih ali sam jos jednom sam sebe iznenadio posle dve neresene utakmice (obe 1-1) savladao sam i hna penale u kojima je bilo 3-1 za mene. U cetvrt finalu igrao sam sa ekipom Rushden-a. Iako smo i ovu utakmicu odigrali dosta dobro, porazeni smo rezultatom 1-0..

 

Finansije : Finansije su nam i dalje dosta lose... Iako sam bio u plusu sa platama, pred kraj sezone neki igracima se pojavljuju neke klauze iz ugovora tako da su ima narasle plate i preplavile moj wage budget... Tako da i pored para koje sam dobio za osvajanje like i dalje smo u minusu od 160k.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

 

Sezona 2012/13 - 1. Deo

 

Pripreme : Pripremne utakmice je vodio moj asistent - Mirko Ilic koji je dosao u klub jos prosle sezone ali sam zaboravio da ga pomenem u reportu. Odigrali smo 6 utakmica. Od toga cak 4 neresene sa sledecim ekipama: Blyth Spartans, Port Vale, AFC Telford i Brighton... Izgubili smo jedino od Southamptona koje je postao moj parent klub i placace nam neki 20-ak k godisnje... Najzanimljivije je bilo u poslednjoj utakmici sa ekipom Wigana gde smo uspeli da zapisemo pobedu od 1-0... Zaradili smo nekih 30k od pripremnih utakmica.

 

Transferi : U klub je stiglo cak 12 igraca, od toga njih 4-5 ce biti u startnoj postavi a ostali su rezerve... Prvi je u klub dosao novi desni bek sa kojim sam pregovarao jos na kraju prosle sezone alli tada nisam imao dosta para da pokrijem njegovu platu. Ali sad sam imao dovoljno, inace ovaj igrac je do sada bio u prvom timu jedne ekipe iz League One-a. Nakon njega u klub su stigla 2 stopera, jedan mladi koji jos uvek nije dobio priliku da zaigra za prvi tim, i jedan iskusni koji je bio prava stena u odbrani moje ekipe. U klub su dosal jos dva napadaca koja su cinila odlican tandem tokom ove sezone, 30-godisnji englez i njegov 4 godine mladji kolega zajedno su postigli 15 golova tokom ove polusezone... Stigao je jos jedan igrac iz Sijere Leone, koji nastupa na poziciji AML i bio izvanredan u prvom delu sezone. Vredi jos spomenuti  ovog australijanca a ostali su uglavnom rezerve...

Klub je napustilo nekoliko igraca a treba napomenuti da smo zaradili prvo pare od transfera, naime, jedan rezervni stoper je za 500 dolara presao u Fleetwood.

 

Blue Square Bet Premier : Odigrali smo vrhunski ovaj prvi deo i nalazimo se pri vrh tabele, tacnije na drugom mestu. Iako su mi mediji predvideli 23. mesto i povratak u BSS ja sam ih iznenadio i eto sada sam u trci za titulom. Najzasluzniji za to je ovaj napadac, sa 12 golova i 7 asistencija on je ubedljivo najbolji igrac u klubu. Kapiten je takodje bio odlican i postigao 2 gola. Moram da pomenem i ovog igraca koji je odigrao veoma dobro i postigao par prelepih golova. Inace, on je jedan od nekoliko igraca koji su u klubu duze od mene. Sve u svemu, zabelezili smo odlicne rezultate u ovoj polusezoni i nadam se tome i u nastavku...

 

FA Cup : Ocekivao sam vise u ovom takmicenju makar jos jedno kolo, ali nema veze. Dakle, u cetvrtoj rundi kvalifikacija igrali smo sa Workingtonom i pobedili ih rezultatom 2-1. Onda u prvoj rundi kupa idemo u goste ekipi Corby-ija ekipi koja se takmici u BSN-u. Iako sam usao u  utakmicu ofanzivno i ocekivao laganu pobedu iznenadili su me i savladali rezultatom 2-0... Sta da se radi nadam se da cu imati vise srece sledece sezone...

 

FA Trophy : Ovde smo za sada odigrali jednu utakmicu. Na "Princevom Parku" smo docekali ekipu Salisbury - jednu od losijih u BSS-u. u toj utakmici nismo imali problema i lako smo ih savladali rezultatom 3-0... Sada u drugoj rundi idem u goste ekipi Bromley-ja jos jednoj ekipi iz Blue Square South-a...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/1k/rR/1tJd2jBA/2/dartfordfootballclub.png

 

Sezona 2012/13 - 2. deo

 

http://www.dodaj.rs/f/G/nc/18WGwoxW/22.jpg

 

Blue Square Bet Premier : Fantasticno, ekipa je igrala odlicno i zavrsili smo na 1. mestu i izborili direktnu promociju u npower  league 2... Ja sam ocekivao negde sredinu tabele ali evo stvarno igraci su igrali fantasticno i iznenadili sve... Svakako najbolji pojedinac i najzasluzniji igrac za promociju je ovaj napadac, igrao je na svih 46 utakmica u sezoni i postigao cak 25 golova, asistirao 11 puta i 7 puta je bio biran za igraca utakmice. Veliki doprinos ovom uspehu imao je i ovaj stoper koji je odigrao bez greske svih 46 utakmica... Inace u ovoj drugoj polusezoni nikako nisam mogao da vezem seriju dobrih rezultata obicno pobedim dve utakmice i onda bez obzira sa kime igram izgubim trecu i tako stalnu... Tako da nisam uspeo da vezem vise od 4 utakmice bez poraza...

 

Transferi : U januaru je u klub stigao jedan igrac. Nakon par losih utakmica igraca koji igraju po desnom krilu resio sam da se pojacam na toj poziciji. Iako ga scout bas i nije nesto nahvalio stigao je ovaj igrac. Pokazao se dosta dobro i uspeo da zabelezi 5 asistencija u 15 utakmica. Moram da pohvalim skaute koji su mi nasli jos dosta odlicnih igraca. Sa nekima sam vec pregovarao a neke cu videti da dovedem u sledecem prelaznom roku. Poslao sam jednog igraca na pozajmicu, ima dosta klubova koji su zainteresovani za njega pa cu probati da ga prodam na leto za neki 10/20k.

 

FA Trophy : Izdrzao sam do trece runde ovog takmicenja, nakon sto sam izbacio Salisbury, igrao sam sa ekipom Bromly-ja i njih sam savladao rezultatom 2-1. U sledecoj rundi sam docekao ekipu Hampton And Richmond-a koja me je neocekivano porazila rezultatom 2-1... Kolko sam prosle godine imao srece u ovom takmicenju toliko ove nisam... Bice bolje sledece sezone...

 

Finansije : I dalje smo losi sa finansijama, u minusu smo 224 k... Ali nadam se da ce se stanje popraviti sada kada smo usli u npower league 2...

 

Toliko za sada, javljam se sredinom sledece sezone...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |