Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FMBalkan TT formacija


Necinho™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4-2-3-1 najodvratnija formacija u fudbalu. Jebo igru sa 1 spicom.

 

Pa onda su i 4-1-4-1 i 4-4-1-1 i slicne tome isto odvratne...

 

Sto se tice stila igre, to je do onoga koji radi svoj deo. Oni koji urade svoje pozicije ofanzivno, bice ofanzivni na terenu, a oni koji ne, nece biti ofanzivni. To i jeste poenta projekta: da se sastavi taktika, koja ce i biti neuobicajena i bez medjusobnog dogovaranja o stilu igre. Tako cemo se svi iznenaditi a opet, mozda i taktika bude pogodak.

 

Sto se tice tebe Bob0, ne razumem sta tacno oces da kazes jer ja bas mislim da se sa ovim novim pravljenjem taktika, moze detaljnije raditi nego sa klasicnim :bo:

Link to comment
Share on other sites

onda ćemo uzet jednostavno 4-4-2

 

pa sto bismo uzeli 4-4-2? mislim ja neam nista protiv nje, ali zasto kad je em izglasana a skoro svi su se vec prijavili. sami ste svi pricali da je najmanje bitna formacija, vec ono sto je podeseno igracima, a upravo su player instructions poenta, da svako uradi na neki svoj nacin, bez dogovaranja sa drugim, pa kako ta taktika ispadne - ispadne. a kad bismo jurili idealnu taktiku prema stvarnosti i sve to, nikad je ne bismo nasli jer ne postoji i samo bi se otvarale diskusije.... :bo:

Link to comment
Share on other sites

Dodate su poslednje cetiri pozicije.

 

DCl: Stalybridge Celtics

DL:  bojan95

MCr: Necinho™

MCl: juanes

 

Sale92 i stefanpfc nisu dobili jednu od ove 4 pozicije jer smatram da su u poslednjem periodu izuzetno radili i da preostalih 4 treba da ovo dovrsi. Stalybridge je dobio stopera jer bih voleo da vidim kako ce to odraditi a i nov je pa ne znam bas sva njegova misljenja :thumbup: Ajmo pa da zavrsimo ovo...

Link to comment
Share on other sites

Ja se trudim i dajem svoj maksimum drago mi je sto se to ceni. Ako neko nije u mogucnosti da odradi ili mu treba savet ili pomoc tu sam da znate :thumbup:

 

Vas sam morao da "castim" jer ste prvi projekat vi izvukli, a i stvarno dosta radite....Samo tako nastavite, sad odmorite do utorka kad krece novi projekat :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=3654.0 tu imas sve :thumbup:

 

A ovo ti je naredni projekat:

 

3. Takticki duel

Princip znamo svi: takticari se dele u dve ekipe, dobijaju svaka po jedan zadatak i potom ih testiraju. Ovaj mini projekat je lako izvodljiv ali bismo morali sacekati oficijelne patcheve kako bi se taktike mogle isprobati online.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |