Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Yugoslavia


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

Ovaj "problem" ne može da se reši. Koliko znam za to moraju da se prave potpuno nova kontinentalna pravila u kojem bi se izostavilo šest Jugoslovenskih republika.

 

Treća verzija abdejta biće uskoro. Već imam spisak izmena koji možete dovnloadovati ovde.

 

p.s. Imate još dva dana da iznosite nove predloge ili predloge na izmenu potencijalnih promena u trećoj verziji (dovnload link) i onda krećem sa abdejtovanjem druge verzije. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni se ne svidja raspored i slažem se sa dexom u potpunosti ima prostora da se igra u Januaru i Februaru ja bi sad to promenio da znam kako nikad nisam radio ništa u editoru pa ako može neko da mi objasni kako? Ostalo mi se za sada čini ok i jer ovo za Lš samo prve sezone?

 

 

PS Svaka čast na trudu :respekt:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.dodaj.rs/f/3s/sF/rxByRNC/62003815.png

 

http://imagetitan.net/image-E0D5_4DF5F3E2.jpg

 

Predstavljam vam i zadnju, treću verziju ovog dodatka koji vam omogućava da igrate sa originalnom reprezentacijom Jugoslavije i sa najboljim klubovima sa ovih prostora. Kao što vidite izbačen je i treći dodatak ali to je posledica toga što se ovako nešto ne može napraviti odjednom i bez grešaka. Ovo je veliki projekat i mislim da sam ovaj put bagove sveo na minimum a u nastavku teksta imate spisak stvari koji donosi treća verzija ovog dodatka.

 

Generalno:

- Season Update Day: 20.6.2010

- Season Start Date: 10.7.2010

- Season End Date: 5.6.2011

 

Prelazni rokovi:

- 1.7.2010 - 15.8.2010

- 1.1.2011 - 31.1.2011

 

Transfer pravila:

- Ubačena pravila za pozajmice. Klubovi iz prve i druge lige mogu

maksimalno četiri igrača godišnje da pozajme.

 

Pravila oko kartona:

- Na svaki četvrti žuti karton jedna utakmica suspenzije. Imate

opciju da izaberete da li će igrač da propusti odmah sledeću

utakmicu ili onu iz kola posle.

 

Prve dve igrive lige Jugoslavije i treća neigriva:

- Bilo je dosta izmena što u strukturama takmičenja što u pravilima takmičenja počevši od skraćenja odmora. Dakle za početak zimski odmor traje od 20.12.2010 do 4.2.2011 i u prvoj i u drugoj ligi. Promenjeni su i termini u kojima se igraju utakmice. Utakmice prve lige se igraju od 15 časova (kada je tv prenos od 17:30) dok se utakmice druge lige igraju od 12:30 časova (kada je tv prenos od 14:45). Takođe ne nešto preterano značajno promenjene su i novčane nagrade ali samo za timove pri dnu lige (prva liga) i timove koji će izboriti promociju (druga liga). Kad smo kod promocija sada će obe lige brojati po 18 klubova a iz druge lige će u niži rang ispadati četiri ekipe a u viši rang ulaziće tri. Iz druge u treću ligu izbacio sam Trepču koja je nekako previše slaba dok sam  uradio zamenu između Radničkog (Niš) i Vardara. Jednostavno glupo mi je da Makedonija nema tim u prvoj ligi a Vardar sam izabrao kao jedan od najvećih klubova iz bivše Jugoslavije (mada im trenutno ne cvetaju ruže). Takođe izmenjeno je da se više ne odlažu utakmice u evropi da bi se igrala liga. I za kraj ubačene su i novčane nagrade za tv prenose. I za kraj smanjena je reputacija lige sa 125 na 120

radi realnosti. I ako su sada svi klubovi zajedno iz svih šest država sumnjam da bi u stvarnosti kupovali ovakve igrače.

 

Kup i Super Kup:

Ovde je bilo promena samo u finansijama (cup and super cup) i sada je

namešteno da se igra dvomeč u super cupu.

 

Liga B timova i Liga za igrače do 19 godina:

- Liga B timova i Liga za igrače do 19 godina sada broji po 10 klubova i igra se po četvorokružnom bod sistemu.

 

Izmene kod klubova:

- Dinamo i Hajduk sada imaju svoje rezerve u ligi B timova.

- Dinamu promenjeno ime u GNK Dinamo Zagreb a Hajduku u HNK Hajduk Split.

- Željezničaru povećan transfer budžet.

 

Izmene kod medija:

- Prvoj Srpskoj Televiziji (nekadašnji Fox) namešteno da prati

samo Crvenu zvezdu.

 

Reprezentacija:

- Ukrajina, Švedska, Argentina, Južna Koreja, Portugal, Emirati

više nisu rivali nacionalnom timu.

- Smanjen intezitet rivalstva sa Bugarskom i Rumunijom a povećan

sa Nemcima i dodate Sjedinjene Američke Države koje su sada

reprezentaciji Jugoslavije glavni rivali.

- Primarna formacija je 4-2-3-1. Druga formacija koja se preferira

je 4-5-1. Defanzivna formacija je 5-3-2 (Srbija i Crna Gora) a

napadačka 4-3-3.

 

Testirano jednu sezonu na go on holiday u dva navrata i nisu primećeni nikakvi bagovi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Možete li mi poslati privatnu poruku u kojoj se nalazi download link za skidanje Jugoslavenske lige i reprezentacije :) ?

Unaprijed sam vam zahvalan :):D .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |