Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Izazov] Paris FC


milosizpisara™
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/2O/3p/4k7zbAEd/867.png

 

Drzava: Francuska

Liga: National

Tim: Paris FC

Cilj: Jednu sezonu biti bolje plasiran od PSG-a

 

 

Pravila izazova:

1. Maksimalan broj sačuvanih igri po sezoni je 20.

2. Strogo je zabranjeno koristiti save/load.

3. Zabranjeno je koristiti bilo kakve alatke i dodatke koje ne idu uz FM.

4. Zabranjeno je koristiti opciju "Add new manager".

 

 

Šta je potrebno uraditi po izvršenom izazovu:

1. Otvoriti temu u ovom pdf-u po sledecoj formuli: [vas nickname] Paris FC.

2. Posle svake sezone ostaviti SS Game Status-a (30. Juna) i ostaviti ga u vasoj temi.

3. Ostaviti SS sezone u kojoj ste bolje plasirani od PSG-a.

4. Okacite save na neki od uplad servera: www.mediafire.com, www.filefront.com, www.megaupload.com, www.rapidshare.com...

5. Moderator zadrzava pravo da vam trazi jos neki SS, koji morate dostaviti u roku od 7 dana inace se izazov nece racunati.

 

 

Inspiracija :

Zadnji put igrao u Ligi 1 u sezoni 78/79,od te sezone nisu bili bolji od PSG-a nikako,na vama je da to ispravite,na vama je da pokažete vaše znanje u LLM igranju.Dodjite se Parisom do Lige 1,budite bolji od gradskog rivala PSG-a i dobijate nagradu.Srećno!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pre nekih pola sata sam počeo ovaj izazov,dosta je teži nego što sam očekivao.baš sam se razočarao  kada sam video da svi igrači imaju part-time ugovore,da je klub semi-pro a najviše kada su me odbila nekoliko fudbalera koje sam ranije uspevao da dovedem u nekim klubovima koji se takmiče u prvoj ligi Srbije.ali nema veza još uvek nisam odustao pokušaću da što duže izdržim na klupi Parisa pa možda budem uspeo i da ispunim izazov...
Link to comment
Share on other sites

pre nekih pola sata sam počeo ovaj izazov,dosta je teži nego što sam očekivao.baš sam se razočarao  kada sam video da svi igrači imaju part-time ugovore,da je klub semi-pro a najviše kada su me odbila nekoliko fudbalera koje sam ranije uspevao da dovedem u nekim klubovima koji se takmiče u prvoj ligi Srbije.ali nema veza još uvek nisam odustao pokušaću da što duže izdržim na klupi Parisa pa možda budem uspeo i da ispunim izazov...

 

Srecno  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Uh al te twente ubio :D

aj srecno.

to je bio moj najteži poraz od kako igram fm....

Pokusaj da dovedes Marka Livaju na polu sezoni, sticice ti na kraju te sezone, za 2 godine mozes da ga napravis u Svetsku klasu. :thumbup:

već sam pokušao njega da dovedem ali je tržio malo veću platu,koju ja nisam hteo da mu dam,jer ima zabranu do 1.6.2011.možda kasnije pokušam ponovo da ga dovedem ako bude bio slobodan.hvala u svakom slučaju na predlogu :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Jednom lepom serijom mozes uci u borbu za visi rang mada ce biti teko ali probaj :thumbup:

ja mislim da imam dobre šanse da izborim promociju,iako to trenutno stanje na tabeli možda i ne "govori",i sada je moglo da bude puno bolje nekoliko bodova sam izgubio na veoma glup način...

verujem u bolju budućnost kluba  :) koju po meni jedino mogu da spreče povrede,kojih do sada na sreću i nije bilo puno....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |