Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predlozi


milosizpisara™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvinite na duplom postu evo jos nekih predloga:

 

Klub: RC Strasbourg

Liga: Franch Nacional

Cilj: Ovo je klub koji ima vrlo bogatu i lepu istoriju ima 1 titulu prvaka po 2 liga kupa i kupa on je jedan od 6 klubova koji imaju vise od 2000 nastupa u 1 ligi u poslednjih 5-6 godina klub je ispa u drugu pa posle par sezona u 3 ligu. Cilj je da spasete klub da ne dozvolite dalje propadanje odnosno da ga vratite na stare staze i oborite najbolji rezultat kluba odnosno da uzmete triplu krunu bili da su 2 kupa i liga ili liga,kup,liga prvaka ili 2 kupa i liga prvaka...

 

Klub: FC Verona

Liga: Italy Serie C1/A

Cilj: Takodje klub sa lepom istorijom ali nema ih u Seriji A vec 1 deceniju najvece uspehe su imali 80tih i 90 tih godina proslog veka kada su i uzeli jedini skudeto 1984-1985 u Europi nemaju vece uspehe. Ovde je cilj da upravo to uradite odete stepen vise i uzmete Ligu Prvaka ili Ligu Europe

Link to comment
Share on other sites

izvinite na duplom postu evo jos nekih predloga:

 

Klub: RC Strasbourg

Liga: Franch Nacional

Cilj: Ovo je klub koji ima vrlo bogatu i lepu istoriju ima 1 titulu prvaka po 2 liga kupa i kupa on je jedan od 6 klubova koji imaju vise od 2000 nastupa u 1 ligi u poslednjih 5-6 godina klub je ispa u drugu pa posle par sezona u 3 ligu. Cilj je da spasete klub da ne dozvolite dalje propadanje odnosno da ga vratite na stare staze i oborite najbolji rezultat kluba odnosno da uzmete triplu krunu bili da su 2 kupa i liga ili liga,kup,liga prvaka ili 2 kupa i liga prvaka...

 

Svi ga pamtimo iz sezone 2005/2006 kada nas je sjebo u Kup Uefa.Imali smo lepih 2:0 i onda dva glupa gola koja je primio Vladimir Stojkovic.. :( Letele su suze tada pobedom bi smo prosli grupnu fazu..To je i zadnja godina kada su u timu bili Zigic,Jankovic,Kovacevic,Basta i ostali.. :(

 

Djokaj objasnio.. :cast: :cast:

 

P.S:Izvinite na spamu..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo jedan od mene:

 

 

Učitiati 3 lige iz Lige 5 (npr. Italija, Njemačka i Španija) i krenuti u pohode sa jednim timom dok se ne dođe do grupne faze nekog europskog takmičenja. Onda dajete otkaz i aplicirate u timove iz posljednje lige (neke druge države) te to ponovite s njima.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam (na FM 08 facepalm ) došao do 2013. prvo sam preuzeo sam Kassel (Njemačka) i ušao u grupnu fazu LE. Onda sam podnio ostavku te preuzeo Pena Sport (Španjolska). Taj save trenutačno ne igram, ali bi ga opet mogao pokrenuti. hmm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Klub: AFC Wimbledon

Liga: Blue Square Bet Premier

Cilj: Glavni cilj je završiti sezonu ispred najvećeg rivala, MK Dons-a koji se nalazi u nPower League 1. Razlog? Klub Wimbledon FC 2002. godine seli iz Londona u grad Milton Keynes i danas se zove MK Dons. Navijači su osnovali novi klub, AFC Wimbledon. Dokažite da MK Dons ima povijest, a da AFC Wimbledon ima budućnost. Također pokušajte ponoviti najveći uspjeh nekadašnjeg Wimbledon FC-a, a to je osvajanje FA Kupa 1988. godine.

 

Nadam se da će se uvažiti i da nije problem šta je predzadnja igriva liga.

Link to comment
Share on other sites

Drzava: Švicarska

Liga: Challenge League

Tim: FC Vaduz

Cilj: Osvojiti double!

 

Vaduz je tim iz Lihtenštajna. Fazon je u tome da mali lihtejnštanski tim pobijedi "velike" švicarske.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |