Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoc oko taktike


Sale92
 Share

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je ovo prava tema za moj problemčić. Napravio sam taktiku koja dobro funkcioniše, u domaćoj ligi jedan poraz, jedan remi i ostalo pobede al bih nešto hteo da promenim.

Igram 4-2-3-1:

...............gk................

dr.....dc...........dc......dl

..........mc.....mc...........

amr.......amc..........aml

...............cf.................

 

E sad meni ovog amc-a igra ninis. E on je "problem", svaku utakmicu odigra korektno. Al me nervira što se ne traži loptu, što se ne otvara. Kad je dobije često je vrati unazad.

Hoću nekako da namestim da se sve vrti oko njega, da bude bitan štaf u ekipi. Da što više dobija loptu. Jednostavno, želim da kad napad krene, igrači koji su iza njega (mc-ovi i dc-ovi) prvo pogledaju dal je on u mogućnosti da primi loptu... Nadam se da sam bio jasan... :)

Link to comment
Share on other sites

postavi ga u TI kao playmakera

on igra pleja od kad je stigao.

I još mu povečaj mentalitet i slobodu u igri, možda da mu uključiš i free roaming?

Dao sam mu slobodu i mentalitet mu namestio na atacking. Sad mi taman počinje druga polusezona, pa ću da vidim kako će da se ponaša...

Link to comment
Share on other sites

pa momci su ti uglavnom i rekli sve. morace sigurno da bude ofanzivniji i slobodniji sa tim novim instrukcijama. probaj i da ga odmoris poneku laku utakmicu (takvih je mnogo u jsl) da ne bi bio preopterecen jer sto je neko gore vec napisao, ne moze tako mlad da vuce ceo tim. zato ga samo ponekad odmori... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

evo tima

http://b.imagehost.org/t/0899/untitled_3.jpg

 

hvala svima na savetima. inače, ninis nije preopterećen sigurno pošto često igraju i milinković i cadu na njegovom mestu.

milinković najčešće igra levo, ali mu sa vremena na vreme dajem šansu i na njegovoj prirodnoj poziciji. A cadu-a guram, da bih ga prodao.

 

E da, što se tiče milinkovića, dečku fali 20 kg-a (197cm, 77kg), kako da nabije masu ?

Link to comment
Share on other sites

evo tima

http://b.imagehost.org/t/0899/untitled_3.jpg

 

hvala svima na savetima. inače, ninis nije preopterećen sigurno pošto često igraju i milinković i cadu na njegovom mestu.

milinković najčešće igra levo, ali mu sa vremena na vreme dajem šansu i na njegovoj prirodnoj poziciji. A cadu-a guram, da bih ga prodao.

 

E da, što se tiče milinkovića, dečku fali 20 kg-a (197cm, 77kg), kako da nabije masu ?

 

fali mu deset, ne 20 :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

fali mu deset, ne 20 :thumbup:

 

koliko znam za muškarce kilaža mora biti kao i visina (180/80), a za devojke isto tako samo 10kg manje (180/70).

E sad, jedino ako sam loše "obavešten" ili ako za sportisne važi drugo pravilo... :)

Nego, znaš li kako da ga nateram da nabaci koje kilo... :)

Link to comment
Share on other sites

koliko znam za muškarce kilaža mora biti kao i visina (180/80), a za devojke isto tako samo 10kg manje (180/70).

E sad, jedino ako sam loše "obavešten" ili ako za sportisne važi drugo pravilo... :)

Nego, znaš li kako da ga nateram da nabaci koje kilo... :)

 

mene su u klubu ucili da je za sportiste razlika deset al kako god...

 

pa jedino da mu stavis neki trening u kom on vezba te ocene za snagu, kao sto je strength jer bez mase nema snage u duelu, tako da probaj sa time :great:

Link to comment
Share on other sites

mene su u klubu ucili da je za sportiste razlika deset al kako god...

 

pa jedino da mu stavis neki trening u kom on vezba te ocene za snagu, kao sto je strength jer bez mase nema snage u duelu, tako da probaj sa time :great:

najradije bih ga naterao da svako jutro doručkuje burek (to je proveren recept :)) samo da znam kako... :)

Link to comment
Share on other sites

koliko znam za muškarce kilaža mora biti kao i visina (180/80), a za devojke isto tako samo 10kg manje (180/70).

E sad, jedino ako sam loše "obavešten" ili ako za sportisne važi drugo pravilo... :)

Nego, znaš li kako da ga nateram da nabaci koje kilo... :)

 

Instaliraj poslednji patch i bice sve uredu. :D

Link to comment
Share on other sites

znam kako ću... :)

Prvo sačuvam jedan sejv na patchu 11.1, zatim patckujem igru i probam da pokrenem asistenta.

Ako ne bde hteo, reinstaliram je, patcujem sa 11.1 i učitam unapred sačuvani sejv 11.1.

Jel može to tako da se odradi ? Oće mi raditi kasnije sadašnji sejv ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |