Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FMBalkan Interview - Target Man


Necinho™
 Share

Recommended Posts

On je osoba koja ne ume da ne radi ništa, on je stalno aktivan, on sve prati i sve radi kako valja. Trudi se kao niko i ima ga svuda gde treba da ga bude. On je jedan od najomiljenih članova, moderator i naš najstariji član. On je Target Man.

 

Ime i prezime: Dragan Bogdanović

Datum i mesto rođenja: 26.11.1974.godine , Novi Sad

Na forumu od: Jun 07, 2010

 

Target, šta te motiviše da toliko radiš na forumu?

 

  Velike motivacije su zato što sam jako zavoleo ovaj forum kao i većinu članova pomenutog foruma.Sama motivacija mi je što me sav ovaj rad opušta,što volim da se družim na forumu,savetujem ostale članove,primam savete i kritike od ostalih članova.Kako pozitivne,tako i negativne.Motivacija je i što volim da igram FM,što volim sport.Ipak najveća motivacija je što me rad na forumu opušta.

 

Šta je, po tebi, najveći uspeh ovog foruma?

 

  Uspeh je što forum i dalje postoji.Iz dana u dan je sve više i više članova.Uspeh je što je dosta članova uradilo za ovaj forum mnogo stvari.Uspeh tek predstoji.

 

Zašto i dalje igraš Football Manager?

 

Zato što je to po meni najbolja igrica ikad napravljena.Stopio sam se sa tom igricom i sad smo ja i ona jedno  :D.Igraću dokle god budem mogao.A nadam se da će to potrajati

 

Koji je prvi menadžer od svih koji si ikada igrao?

 

Prvi je Championship Manager 1997

 

Koji ti je omiljen?

 

1997,2007,2010 i 2011

 

Koji deo foruma ti se najviše sviđa?

 

Ceo forum mi se sviđa.Nijedan deo ne izdvajam. Svaki deo foruma je posebna priča napisana na jedan poseban i lep način

 

Sa kime si na forumu ostvario najbolji kontakt i saradnju?

 

Sa mnogo njih.Kad god sam imao neki problem,uvek je neko od članova izašao u susret i pomogao.Kad bi počeo da nabrajam,bojim se da bih slučajno nekog izostavio.

 

Da li zamišljaš sebe negde u budućnosti kao vlasnika ovog foruma ili makar admina?

 

Kao vlasnika ne mogu.To znam.Što se admina tiče,mislim da imamo jako dobra tri administratora koji veoma uspešno obavljaju svoj deo posla.U slučaju da bude potrebe za još jednim adminom,ja sam na raspolaganju.Ali ipak mislim da bi bolje obavljali neki drugi posao admina nego ja.Prepoznaće se oni.To su oni koji pored admina dosta toga daju ovom forumu.A njih je trojica,a nisu admini.

 

Kakav je osećaj nositi tri titule najboljeg na forumu: najboljeg moderatora i člana kao i najuticajnijeg člana našeg foruma?

 

Mislim da su dve titule.Najuticajniji i moderator.Što se tiče najuticajnijeg,mislim da je to zbog godina,a vi ste dali svoje mišljenje kad je bilo glasanje.A što se tiče moderatora,moram napomenuti da svaki moderator pored mene jako dobro radi svoj posao.Neko manje,neko više.Uglavnom,bitno je da imamo dobre moderatore.A ja se nadam da će oni i dalje raditi svoj posao moda u delu foruma u kojem su zaduženi.

 

Da li sebe možeš da zamisliš na mestu trenera makar i nekog amaterskog fudbalskog kluba?

 

Ne.Nikad o tome nisam razmišljao.U današnje vreme,trener da li amaterskog ili profesionalnog kluba nije ni malo lak posao.

 

Da li bi voleo da ti se ukaže takva prilika?

 

Možda.Jednog dana.Nikad se ne zna.Ionako čekam da dobijem licencu i diplomu menadžera u sportu na jednom Fakultetu u Novom Sadu.Iako imam već diplomu jednog drugog Fakulteta.

 

Šta bi poručio svim članovima foruma?

 

Poručio bih da se što manje svađaju,prepucavaju a malo više da se posvete radu na forumu i aktivnosti.

 

Blic pitanja:

 

Naj igrač: Messi i Iniesta.U poslednje vreme Gareth Bale

Naj trener: Tri.Jose Murinho i ser Aleks Ferguson,Slavoljub Muslin

Naj klub: Crvena Zvezda,Barselona,Liverpul

Naj sportska marka: Adidas

Igrač kog ne podnosiš: Jans Jeremis(nekada igrao).Sad mi niko ne pada na pamet

Trener kog ne podnosiš: Rafa Benitez

Klub koji ne podnosiš: Bajern Minhen

Najbolji igrač svih vremena: Pele i Marko van Basten

Najbolji FM od ’05 do ’11: 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sjajno odradjeno, i svaka cast sto si intervjuisao clana, jer mislim da bi to trebalo cesce da se odradi, da se bolje svi upoznamo...

@ Target: Respekt sto mrzis Jeremisa, retko odvratan igrac...

 

Ja sam uvek za, samo vi recite sta i kad treba :thumbup:

 

@Target Proverio sam, tri titule, i najbolji clan godine si uz moda i najuticajnijeg. Ovakav novinar ne gresi :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek za, samo vi recite sta i kad treba :thumbup:

 

@Target Proverio sam, tri titule, i najbolji clan godine si uz moda i najuticajnijeg. Ovakav novinar ne gresi :odvala:

 

    Je Ventus.Ipak dve titule.Ove dve titule bi rado menjao za to da u skorijoj budućnosti budemo najbolji forum u regionu a i šire.E to mi je trenutno najveća želja što se tiče foruma.

Link to comment
Share on other sites

  Hvala Necinhu na pitanjima,a vama hvala što ste pročitali.Trudio sam se kratko i jasno da odgovorim.Mada sam hteo i duže.A ko zna šta bih počeo baljezgati jer sam bio  umoran.

 

 

  Sećam se ja da su se radili intervjui sa onima koji su bili članovi meseca.Nešto se pokušalo raditi, pa nije uspelo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |