Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zelje


markinho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dali netko moze napraviti tako da uzme neku bilo koju drzavu po mogucnosti koja nema igrivu ligu u manageru te da mi napravi da juniori tj. mlade selekcije kada ce se stvarati novi da imaju hrvatsko drzavljanstvo.Ja bih si poslje sam dovrsio ligu samo neznam kako da to ucinim

Nadam se da ste me skuzili :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

pa ne znam ni ja bas koje su ideje. jedna je da uradimo nasu super ligu al da u ekipe vratimo sve igrace. znaci stankovic, zigic, vidic u zvezdu, ivanovic u ofk beograd i tako dalje...

 

druga bi mozda bila da uradimo neki nas tim u engleskoj trecoj/cetvrtoj ligi, smislimo ime, sve detalje, uradimo igrace izmisljene sa nekim extra imenima, uradimo nesto da bude zanimljivo...

 

treca mi sad pala na pamet...da npr. uradimo ligu sastavljenu od ekipa koje su all-star ekipe liga raznih zemalja...znaci ekipa se zove Premier League i u njoj igraju vidic, john terry, torres itd, pa onda jelen super liga a u njoj moreira, lazetic, mrdja...itd...dajte i vi neke ideje...ne moraju biti moje...

Link to comment
Share on other sites

Nije loša ta ideja pod dva,samo da nebudu izmišljena imena nego naprimer dream team prve lige (najbolji igrači iz Srpske prve) a moglo bi i iz bivše Jugoslavije najbolji igrači,ubacimo jedno 30-tak igrača + mlade. :)

 

Al nebi se tim zvao Dream Team nego bi to kasnije smislili. Šta vi mislite?

 

p.s. Ta treća ideja je isto ekstra. :)

Link to comment
Share on other sites

jel moguće napravit nekakav kup u koji bi stvio 10-ak momčadi. Uspio sam napravit ligu di sam stavia čini mi se 14 najboljih europskih klubova, ali sad ne želim to. Tia bi kup. Može se napravit kup da odma igraju na ispadanje ali nikako nisam uspia da mi prvo igraju grupe pa onda na ispadanje, ko liga prvaka. Može pomoć, jel ko zna kako to napravit...

 

PS: tu ligu sam napravio kao nacionalnu ligu, u svicarsku sam ligu stavia chelsea, barcu, mančasera... :D tako sam pokuša sa kupom ali očito ne mogu bit prvo grupe. Ima ko ideje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |