Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM2011 Patch 11.2.1 aka HotFix


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
da li itko od vas ima još uvijek problema sa memoriranjem set pieces?ja namjsetim i opet mi se dogodi kad mi započne tekma da su mi pobrkane instrukcije..više me živcira stalno namještati to..il ja nešt krivo radim a ne znam šta bi to krivo radio..
Link to comment
Share on other sites

da li itko od vas ima još uvijek problema sa memoriranjem set pieces?ja namjsetim i opet mi se dogodi kad mi započne tekma da su mi pobrkane instrukcije..više me živcira stalno namještati to..il ja nešt krivo radim a ne znam šta bi to krivo radio..

 

Svi imaju problema sa tim, to su rekli da ce srediti tek za 11.3. Kao i bag sa taktikama.

PS Ako me pitate koji bag sa taktikama znaci da ga niste okusili...i bolje :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Football Manager 2011 Patch 11.3: the last planned patch' date=' [b']planned for release sometime in March[/b]. It will bring the game to a “perfect” stage fixing all the remaining bugs and it will also feature all the transfers from the Winter period. Usually, the .3 patch of any FM game is considered the best version.

 

Ponado sam se da će bit prije, ali ni ovo nije na kraju svijeta.  :)

Link to comment
Share on other sites

Željko imaš pravo za 100% prilike, i mene one najviše nerviraju. Jučer sam imao u jednoj tekmi tri takve, ali je ipak završilo 1:1  :lud:  još da je bila neka bolja ekipa nego fenjeraš  :pras:

 

 

 

i mene to nervira.vodim Liverpool i odigram kuci protiv Nitre u euroligi 0-0 imam 7 zicera i cak 15 udaraca u okvir gola , previse udaraca preko gola cak sam ih imao 20 u 1 utakmici.jeli to neki bug .... skino sam samo 11.2.1 patch nisam nijedan prije toga instaliro jeli to problem ?

evo 1 slika pa pogledajte sta sansi promasim u 1 utakmici ... nadam se da ce se to popravit na novom patchu 11.3

http://i56.tinypic.com/4ghf14.jpg

 

[mod]Nema potrebe za pisanjem 2 posta zaredom, ispravio sam ti ovaj post, a ubuduće koristi opciju "uredi" :thumbup:[/mod]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |