Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM problem sa 100% prilikama


ŽeljkoDelija
 Share

Recommended Posts

Imam problema kad igram protiv jacih klubova i kada bolje od njih odigram i imam vise 100% prilka ali ih ne koristim,poslije tekme ti menadzeri koji vode te klubove izavljuju nesto u smislu da moji igraci vise vole da sutaju iz daleka nego da udju sa loptom u gol kad su u mogucnosti. Tako i jeste, sada ne razumijem u cemu je problem,da li je to do FMa moje taktike ili do igraca  :bo:

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/45/Q2/4oSUo6E3/slavoljub-muslin-news-in.png[/hs]

 

Primjer Kaludjerovic (16finishing) okrene se prema nekom stoperu oko 20m od njihovog gola izbaci ga i ostane mu prostor da ide do kraja ali on suta odmah sa 20m  :lud: Stvarno ne znam da li se to moze popraviti.

 

Nisam znao gdje drugo da otvorim temu  hmm

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo resenja: kupi Kermita, on pogadja sa svih strana i iz svih pozicija... :D

facepalm

Vec je tu 3 sezone i ove sezone sam pravo izludio sa njim  :lud: Igram protiv Rada sa rezervnim sastavom posto mi svi umorni od Reala i on jedini od prvotimaca ostao. Gubim 2-0 i 41min 2-1 Kaludjerovic i 2-2 autogol je bio mislim. I 89' Kermit  ne 100% prilika nego 200% pas u prostor stize loptu i iz prve nabi je u 3 PM  :pras: Ode lopta preko tribina jbt  :pras: I stavio sam ga na TL al' nisam imao srca da ga prodam kad je htjeo da ostane u klubu  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Kaznice te Bog zbog stavljanja na TL, izgorece ti stadion, strucni stab ce te napustiti, tako ti i treba. Kod mene je Kermit 1. sezone imao 12 tekmi, i 6 golova, i bio je pred odlaskom iz kluba, ali je nekako ostao i presao igru, predlazem da i kod tebe tako bude...
Link to comment
Share on other sites

Kaznice te Bog zbog stavljanja na TL, izgorece ti stadion, strucni stab ce te napustiti, tako ti i treba. Kod mene je Kermit 1. sezone imao 12 tekmi, i 6 golova, i bio je pred odlaskom iz kluba, ali je nekako ostao i presao igru, predlazem da i kod tebe tako bude...

Ti igras bez peca ovog zadnjeg  .!. A vec je dovoljno dugo u Srbiji al' nema drzavljanstva jer mu treba jos jedno 30nastupa  facepalm

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/3n/3L/1YkXEQU1/kermit-erasmus-history-c.png[/hs]

 

History Erasmusa  hmm

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

TV mode nije realan, tj. nije tacan. Ono sto se dogadja na utakmici nije isto kao ono sto vidimo u TV modu. Ti vidis da igrac ide 1-1 sa golmanom, ali realna slika mozda nije takva, mozda ima jedan igrac iza njega koji ga ometa i slicno. Nadam se da je sad jasnije.

Link to comment
Share on other sites

pa ne trazim ni ja bas svaku sansu ali kod kompjutera maximalno imaju 2 100% i od te 2 sigurno je 1 pogodak a kod mene  sansa 1 na 1 sam trce na golmana i on posred njega a takvih sansi imam bar  dvije na mecu a pored takvih imam jos po nekolike sanse 1 na 1 koje nisu tako lahke za pogoditi  :lud:

Link to comment
Share on other sites

sorry za dupli post ali igram protiv barse znaci razbijam ih ali lopta za villu 1 na 1 i 1:0 za barsu ponovo villa 1 na 1 i ponovo pogodak tad bih sve razbio xD :pras: :pras: :pras: :pras: :pras:

Procitaj moj post sa prethodne strane. To je objasnjenje stiglo sa SI foruma. Ovaj "problem" nije postojao dok se nije pojavio TV mode, tj. pracenje live utakmice ( jos da pojasnim, dok su bile famozne tackice niko se nije bunio na ovo ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |