Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Editor problems!


Lucaludak
 Share

Recommended Posts

Mozete li mi pomoci.Evo o cemu se radi pravi u editoru novu ligu drzavu igrace i to sve sto je potrebno za novu ligu ali ne znam kako da namestim da ta liga bude igriva  :help: :help: :help:

 

Ima li pomoci.Slobo aj reci ti si vec pravio neke lige pomagaj ako boga znas  :please: :beg;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Evo i ja sam se odlucio da radim potpuno novu drzavu, ali moja iskustva sa editorom su vrlo mala. Pa me zanima dali je to uopce moguce ili bas moram uzeti neku postojecu drzavu i preko nje raditi????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo ovo sam pitao još i za fm 10, a sad pitam opet, nadam se da će netko znati odgovor (hvala unaprijed!)

ovako išao sam raditi igrača ali u igri nema iste ocjene koje sam mu ja stavio. skužio sam da je to zbog CA i PA, jer sam sam za probu napravio igrača sa CA i PA 0 i njemu mi je snizilo ocjene a drugome kojemu su CA i PA bili 160 i 180 je povisio. e sad problem je što neznam kolike CA i PA moraju biti da bi igrač imao ocjene kakve ja želim.

Link to comment
Share on other sites

znam da je 200 maksimum, ali neznam koliki moraju bit CA i PA da bi ocjene bile kakve sam stavio u editoru.

npr. ja stavim finishig 15, on mi to u igri snizi ili poveća (ovisno o CA i PA), e sad koliki treba bit CA i PA da 15 bude i u igri.

 

nadam se da ste razumjeli pitanje...

Link to comment
Share on other sites

To i mene zanima.  :D

Znači stavim igraču finishing 15 a u igri mu se smanji/poveća u zavisnosti koliki sam CA stavio

Evo primer. Napravim igrača i ocene mu lepo napišem a za CA stavim 200 i onda u se u igrici atributi povećaju za 2-3. A ako stavim manji CA onda mu se smanje. Ne znam koliki CA treba da mu stavim da bi ocene bile onakve kakve sam u editoru namestio.  :bo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gdje se u Editoru stavlja da  Varaždin igra Europsku ligu. Dakle želio bi da stavim Split i Varaždin u Europsku ligu kvalifikacije kao i u realnom svijetu...da izbacim one koji su bili valjda šibenik i slaven a stavim ovo dvoje zna netko gdje i kako? Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |