Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

ronba


ronba
 Share

Recommended Posts

poceo sam sezonu sa Worchester city (blue square south)koji ima veoma mala ocekivanja u nastavku takmicenja mali budzet(sto je za ocekivati) i "tanku" klupu.Posle duzeg posmatranja tima shvatio sam da se moze napraviti pristojna 4-4-2 formacija.Nakon nekoliko pripremnih utakmica moj tim je poceo da dobija svoju takticku formu koja se zasnivala na disciplinovanoj igri kratkih pasova sa cvrsto pozicioniranim igracima.David Bampton dc dm mc kojem je primarna pozicija dm prelazi na poziciju centralnog odbrambenog igraca i time povecava fluidnost igre narocito u ranim fazama napada i otvara mi mogucnost povecanja tempa.Prvi problem nastaje sazananjem da Worchester neposeduje niti jednog golmana koji bi mogao da obezbedi bilo kakvu sigurnost medju stativama tu je odluka pala na  17 godina starog Alex Lumley-a.Igrac je doveden bez obeztecenja i u trci sa jos dva tima prihvatio je moju ponudu od 150$ p/w.Zbog malog budzeta opredelio sam se na dovodjenje slobodnih igraca sto mi je dalo vecu slobodu za wage budget 7853$ tako da sam doveo jos dva pojacanja dr Rob Gier i amrc,mc Nic Ignatiou 18g koji poceduje dribbling 12 finiching 11 sto je impozantna cifra cak i za spiceve u ovoj ligi i igraca koristim kao cm u situacijama kakda jurim rezultat ....
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sezona je pocela bolje nego ocekivano moj tim kod kuce redovno dobija a u gostima igra nereseno.Visoki tempo je doneo dobre reziltate a takticke zamisli se lako sprovode u delo kako u  ofanzivnim tako i defanzivnim postavkama cetiri podjednako dobra napadaca se okrecu  u prvoj postavi poput ringispila a svaki od cetvorice brinira u po jednoj utakmici.Ali  veliki tempo nosi i velike probleme koji se ticu povreda narocito u momentu kada se Rob Davies koji je bio neprikosnoven na poziciji amr kod mene mr povredio kao i dva igraca koja su bila standardna na svojim pozicijama dl wbl,ml aml.Bio sam primoran da potrocim i poslednju paru na Quistin Ludovic-a dl,cl,aml iz Guadeloupe.Tim se nalazi na drugoj poziciji ali u prvoj postavi fale igraci koji su standardni na svojim pozicijama.u 8-mom kolu krecu problemi posto jedan sraf kvari celu masinu a meni fale tri srafa daska dva eksera i konopac.Slede dva teska poraza na dva vezana gostovanja.Tim prelazi na counter taktiku sa blago spustenom odbrambenom linijom i duzim pasovima ali i nakon utakmice kod kuce protiv 18-to plasdiranog uspeva da izvuce samo remi.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |