Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


fabregas33

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Dosadija mi AIK imate li kakve prijedloge s kim da sad igram. Neki ne isfurani klub ili neki s kojim nebi nikad krenili.

 

crvena zvijezda. lol

 

Šalim se.  :)

 

Moja preporuka je da kreneš sa Santa Clausom (Deda Mrazevi u prevodu) Emir ih je vodio jedno vreme,veoma zanimljiv klub.

 

Ovo im je grb.

 

http://www.futebolportugal.com/wp-content/uploads/fcsc.gif

 

EDIT: Čini mi se Finska zadnja liga.

Link to comment
Share on other sites

Uzmi neki argentinski ili meksicki klub

 

Ovo bi moga probat. Pokorija san Aziju sa Shenhuom na ovom manageru, a na prošlom sjevernu ameriku sa Americom Mexico. Moga bi doć red na Južnu Ameriku ili čak oden u zemlju svjetskog prvenstva.

 

 

@Sloba: neda mi se sad LLM

 

 

 

Ima li još prijedloga

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko rešenje za Salary Cap? Znam da nije tema za to ali uzeo sam da vodim Melburn Viktori i doveo sam na free Van der Mejdea i imam najveći stadion u celoj ligi,moj stadion je ko dva od moj najvećih rivala a imam za transfere 1.5 milion ali nemogu da ih potršim,tj mogu ja da kupim igrača ali zbog glupog salary capa moram da pazim. Inače ograničenje mi je malo preko 22 hiljade nedeljno. :pras:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ću bataliti,prvo doveo sam Van der Mejdea ali sam zato oslabio zbog salary capa tim pet puta a zatim Van Der Meyde igra kao baba tako da mi se neisplati. :pras: Glupo pravilo a baš imaju dobru lovu i dobar stadion,pravi je izazov igrati sa njima ali eto... :lud:

Link to comment
Share on other sites

Evo posto sada zavrsava skola polako, razmisljam o igranju zaozbiljno sa nekim klubom i pisanju karijere ili storya. Mozete mi preporucit neki klub da nije prejak niti preslab, solidne financije, da nema dugova, 3-4 pojedinca koja se isticu. :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Ajde meni predlozite jedan klub koji bi mogao biti "odskocna daska" za neki veliki klub.Znaci klub ne mora biti bogat,moze biti i izvan europe ali da je onda iz brazila ili argentine.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |