Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Projekti --> Prijedlozi


juanes
 Share

Recommended Posts

Evo ovdje mozete stavljati svoje prijedloge, inace posto sam danas bio u CD shopu i pitao za FM zena mi je rekla da nece im doc tamo negdje do 25.11. tako da ja nemam šta radit ni kod tekstopisaca, ni kod skauta, nit mogu taktike kakve pravit...zato sam odlucio da odradim neko retro prisječanje na 1. T-Com HNL 2005./2006. Zašto HNL pa zato što tu ligu najviše pratim i najviše sam upućen u nju od svih balkanskih liga. Šta kažete valja li ideja?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ovdje mozete stavljati svoje prijedloge, inace posto sam danas bio u CD shopu i pitao za FM zena mi je rekla da nece im doc tamo negdje do 25.11. tako da ja nemam šta radit ni kod tekstopisaca, ni kod skauta, nit mogu taktike kakve pravit...zato sam odlucio da odradim neko retro prisječanje na 1. T-Com HNL 2005./2006. Zašto HNL pa zato što tu ligu najviše pratim i najviše sam upućen u nju od svih balkanskih liga. Šta kažete valja li ideja?

 

Moj prijedlog je da se rade stvari vezane za FM, a ne za RL. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

to smo nechino i ja kontali radit, ali prvo sad trebam nabavit FM i onda krenit radit ovo za ligu prvaka i onda redom. Treba napravit reorganizaciju taktickog tima i vidjet ko stvarno hoce i moze da pomogne  :thumbup:

 

Steta sto neces moci, ali opet nas ima...

 

Paul, Aleksandar sa brojevima, Nedjo, CR7 a sigurno bi pomogali Ventus, Zeka, mozda Sloba i Popaj...

 

Tako da, ima nas...

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, da ne otvaram i ne gomilam teme.

 

Neka svi oni koji zele da ucestvuju i pomognu taktickom timu u nasem projektu i ostalim poslovima, neka pohvale ovaj post. Nisu potrebni nikakvi dalji komentari, samo pohvala. Tako je najlakse i sva imena ce biti na jednom mestu...

 

Hvala BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neki predlog ali on nije toliko vezan za FM. Na sajtu zonalmarking imaju sjajne odredjene analize utakmica i vrlo lepa i slikovita objasnjenja zasto je ovaj tim pobedio ili izgubio itd. Pretpostavljam da znate na koji sajt mislim, ali problem je za neke sto je taj sajt na engleskom i trebaju se te analize prevesti...

E sad nzm dal vam se svidja predlog...

Inace, FM cu najverovatnije dobiti pred kraj novembra tako da bas i necu moci puno da vam pomognem oko projekta, pa sam mislio da prevodimo najzanimljivije analize utakmica sa tog sajta dok ne dobijem FM.

Link to comment
Share on other sites

Prvo se koncetrišite na fm a posle na te tekstove  :thumbup:

 

Uvek je fm prioritet :)

 

@ al3k54nd4r Ako vec ne mozes da dobijes fm ranije, prevedi te tekstove ali vidi da dobijes dozvolu autora. Znam za taj sajt i hteo sam jedan period da prevodim te tekstove ali onda je izasao FM... A kad dobijes fm onda nam se pridruzi sa taktikama

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo imam ja jedan predlog. Recimo da neko odradi kod sebe na FM sve poznate formacije kroz istoriju i moderne formacije. Evo primera...

 

Klasične formacije:

 

- Škola danubije

- Piramida (2-3-5)

- Metodo

- WM

- WW

- 3-3-3

- 4-2-4

 

Formacije u modernom fudbalu:

 

- 4-3-3

- 4-4-2

- 4-4-2 romb

- 4-4-1-1

- 4-3-2-1 (Božićno drvce) - Ovo je radio Juanes koliko se sećam za FM 10 ali sada je FM 11

- 5-3-2

- 3-4-3

- 3-5-2

- 4-5-1

- 4-2-3-1

 

Dakle samo da se napravi formacija i da se naprave role a ako neko hoće da namešta posebne instrukcije neka sam radi. Ovako su radili za FM 10 na susednom sajtu ali ne sve samo 5-6 a pošto nije još niko radio za FM 11 pa da predložim. Dakle konkretno napravi se sve ovo upakuje u rar i stavi download link. :)

 

Link sa wikepedije: http://sh.wikipedia.org/wiki/Nogometna_formacija#Vanjske_poveznice

Link to comment
Share on other sites

Nema tema za pitanja ili je ja nisam našao pa ću ovde pitati. Pravim originalni katanaco pa me zanima koliko bi on mogao da se prenese realno na fm. :D

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Catenaccio1.png/220px-Catenaccio1.png

 

Dakle golman, libero, levi bek, štoper, desni bek, levi zadnji vezni, desni centralni vezni, levi plej, desni krilni igrač, levi krilni napadač (AML ali isturen gore kao u mojoj karijeri sa Realom) i centralni napadač. hmm

Link to comment
Share on other sites

Nema tema za pitanja ili je ja nisam našao pa ću ovde pitati. Pravim originalni katanaco pa me zanima koliko bi on mogao da se prenese realno na fm. :D

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Catenaccio1.png/220px-Catenaccio1.png

 

Dakle golman, libero, levi bek, štoper, desni bek, levi zadnji vezni, desni centralni vezni, levi plej, desni krilni igrač, levi krilni napadač (AML ali isturen gore kao u mojoj karijeri sa Realom) i centralni napadač. hmm

 

pa zavisi od instrukcija, jer uglavnom ova postavka ne mora da znaci previse...kad zavrsis, javi pa da je vidimo svi :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |