Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Vaša prva postava?


Tito Ortiz™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neigra mi pastore zato sto je tek dosao,doveo sam ga na free transfer,a auriera i santona vecinom menjam.Na pocetku svake sezone sam imao 30 milki budzeta...Bilo je jako tesko stvoriti ovakvu masinu od tima...Ako neko slucajno neveruje mogu da okacim ss od transfera svake god...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nadasve zanimljiva formacija, možda bih ti predložio da Khediru staviš na DMC, Xabia na njegovo mjesto pa da Lass preseli na klupu. I Lukaku baš i nije materijal za dream team u prvoj sezoni.  :bo:

 

stavicu Xabia , ali Lukaku dobro igra jarane  :)

Link to comment
Share on other sites

Imaš na FM base,ZeroSea se zove  :D

Nije samo taktika,u biti lik je sastavio cijeli sastavak o tome kako treba igrace motivirati prije tekme,na poluvremenu i poslije utakmice,kako treba biti opp instructions itd...pa sad malo isprobavam u kombinaciji sa nekim treninzima i posebnim filterima za player search,al moram reći,i to ne kažem samo ja,ovo je dosad najbolja taktika koju sam ikada isprobao  :cast:

I što je fora možeš da ju uspješno isprobaš s bilo kojom ekipom bez obzira na ligu koju igraš  :D

Jedino što je minus jest to što treba jedno 10 utakmica da ti match preparation bude do jaja  yo

Link to comment
Share on other sites

Imaš na FM base,ZeroSea se zove  :D

Nije samo taktika,u biti lik je sastavio cijeli sastavak o tome kako treba igrace motivirati prije tekme,na poluvremenu i poslije utakmice,kako treba biti opp instructions itd...pa sad malo isprobavam u kombinaciji sa nekim treninzima i posebnim filterima za player search,al moram reći,i to ne kažem samo ja,ovo je dosad najbolja taktika koju sam ikada isprobao  :cast:

I što je fora možeš da ju uspješno isprobaš s bilo kojom ekipom bez obzira na ligu koju igraš  :D

Jedino što je minus jest to što treba jedno 10 utakmica da ti match preparation bude do jaja  yo

 

Super jarane daces mi tu tatciK da probam

:)

Link to comment
Share on other sites

Kopiraj ovo onutar koda i to je to. Sad gledaj na primjeru, ono što je u kodu će biti i ispod njega pa možeš vidjet kako to izgleda.

 

[img=http://i289.photobucket.com/albums/ll224/dex6/Liverpool009.jpg?t=1302337350]

 

http://i289.photobucket.com/albums/ll224/dex6/Liverpool009.jpg?t=1302337350

Link to comment
Share on other sites

Ma jbt ne kontam,ja sam uplodao sliku na ImageShack i ispod piše forum code i to zaljepio u poruku i tako mi ispadne. :pras:

Kako ti napraviš da ti taj Kod Select bude iznad slike,kad kliknem uredi,odem na tvoje,zaljepim to i ispadne mi ista slika kao i tebi a meni se vraća na sajt za upload  facepalm

Ma de brate pošalji privatnu poruku korak po korak da se ne blamiram ovdje pred ljudima  :odvala: :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Gledaj ovako druže kopiraj sa image shack-a direct link i samo ga stavi u poruku onda ceo taj kod predji mišom sa levim klikom da ti bude onako plav i onda stisni neku od ove 2 ikonice koje su sa desne strane you tuba :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ma evo pokušao sam ali sad ili se ništa ne vidi dobro ili moram čekat 10 min da mi uloadira sliku na forumu ako je hoću vidjeti  :pras:

Ajde probaj ti uploadati neki SS preko ImageShacka i postavi da ti ispadne ovako kao što je kod dexa pa ako bude javi kako si to napravio  :)

Pokušao sam ali rezultati su užas,neznam šta ne valja,ili kad odem na slika ili kad odem na Hs kako si ti i rekao s kopiranim linkom  ::tease:: pozz

Link to comment
Share on other sites

1. Registriraj se na imageshack, puno je lakše nego kad se ne registriraš.

2. Uploadaj sliku koju hočeš.

3. Kopiraj označeni link na prvoj slici, ako nisi registriran na imageshack nemožeš ga kopirat.

4. Kad pišeš, stisni zaokruženu tipku i pojavit će ti se podcrtani kod img i /img. img znači početak slike, a /img kraj. Unutar toga kopiraj link koji je označen na prvoj slici.

5. Dobiješ ovo.

http://img24.imageshack.us/img24/9960/kjaer.png

 

Slika 1:

http://i289.photobucket.com/albums/ll224/dex6/Liverpool004-3.jpg?t=1302345836

Slika 2:

width=450 height=272http://i289.photobucket.com/albums/ll224/dex6/Liverpool005-3.jpg?t=1302345836[/img]

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |