Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM Research - Serbia


dukiss
 Share

Recommended Posts

Zdravo svima,

 

Ovde Dusan, SI-jev researcher za Srbiju. Pisalo mi je par clanova Foruma u vezi sa tim kako mogu da se ukljuce u research za naredne verzije igre. Za pocetak saradnje bi mozda najbolje bilo da svi sacekamo izlazak FM2011 i nase lige u njemu, a onda jedan ili dvojica istaknutijih clanova mogu da pocnu da sakupljaju sugestije i ispravke svih clanova koji u svemu ovome zele da ucestvuju i da mi ih periodicno salju.

 

Ovakav nacin saradnje imam i s FM Serbia (sajt privremeno nije aktivan, ali clanovi aktivno ucestvuju u researchu), a nameravam da ga imam i sa svim drugim ljudima koji zele da pomognu. Samo zajednickim radom mozemo da postignemo objektivnost, narocito onda kada su u pitanju individualne ocene igraca - koliko god da se dobar skauting uradi, uvek ima necega sto bi moglo da se ispravi i doda...

 

Veliki pozdrav svima,

 

Dusan,

 

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozdrav.Iako nisam iz Srbije i nebaratam sa podacima za vaše lige,imamo mnogo članova koji bi vrlo rado ti pomogli u izradi dobrog research-a za Srbiju.Samim time što ova zajednica jednoga dana misli postati jedan od Si affilate site-ova.Hvala što si se registrirao na naš forum
Link to comment
Share on other sites

Zdravo Dusane i hvala sto si se registrovao kod nas. Ima dosta ljudi iz Srbije sa ovog foruma koji zele da pomognu. Za sada smo ja i bojan95 u Resech Timu, ali uz to ima jos nekoliko ljudi koji bi pomogli. Planiramo da kad izadje ovaj FM uradimo update za nas forum, poslacemo i tebi, pa ti pogledaj malo i ako mislis da je nesto valja od toga ti mozes da preuzmes.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i hvala ti što si ispunio obećanje  i registrovao se kod nas. Samnom si kontaktirao pre par dana. Kao što ti je već rečeno par članova će odraditi update za naš forum i u njemu će se nalaziti sve ono što smatraju da nije najbolje odrađeno. To će biti prosleđeno i na osnovu toga ćeš moći da daš neku početnu ocenu tog rada i sugerisati šta valja a šta ne valja.
Link to comment
Share on other sites

Zdravo Dusane i hvala sto si se registrovao kod nas. Ima dosta ljudi iz Srbije sa ovog foruma koji zele da pomognu. Za sada smo Total Soccer i ja u Resech Timu, ali uz to ima jos nekoliko ljudi koji bi pomogli. Planiramo da kad izadje ovaj FM uradimo update za nas forum, poslacemo i tebi, pa ti pogledaj malo i ako mislis da je nesto valja od toga ti mozes da preuzmes.

Link to comment
Share on other sites

OK. Upisacemo u Exelu i poslacemo ti update i exel fajl na majl ili ti povremo svrati pa ces videti :wink: .

 

Ma svakako da cu da svracam, ali samo ako zapisujete mozemo da budemo sigurni da nesto nisam ispustio... tu su teme, podteme, ne stigne uvek covek bas svuda da klikne :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |