Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jadranska liga By SlobaGrobar


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

Ok,zavrsio sam ligu. Mala promena je u tome sto prva liga ima 16 klubova,druga 18 a treća 20(tako sam morao jer sam pravio mesto Srbije) U ligi sampiona prve sezone igraće Mogren,Partizan,Dinamo iz Zagreba,Zrinjski,Maribor i Vardar. U liga evropi igraju Siroki Brijeg inače on je treće-ligas. Rudar Velenje on je prvoligas. Dinamo iz Tirane,Sutjeska,Buducnost,Crvena Zvezda,Vojvodina,Rijeka,Hajduk iz Splita,Sarajevo,Rabotnicki,Milano iz Kumanova,Fljarmuntari,Vlaznija i Petrovac. Dakle u proseku svaki 3 klub ce igrati evropu,to je samo prve sezone. Morao sam izbaciti timove iz jačih liga(Bugarska,Grčka i Rumunija). Od ostalih drzava ostavio sam samo Albaniju. Prva liga ima 16 klubova,Druga 18 a treća 20 s tim da će kada se zavrsi 38 kola odigrati se i pley-of tj deli se liga na pola i onda ce igrati 10 u plej-ofu a 10 u plej autu. Iz treće lige u drugu ulazi 4 tima,popularnost prve lige u svetu je 15,druge 12 a treće 7. To je sve sto je dirano u editoru. Sto se tiče medijskih predvidjanja u prvoj ligi i dalje najvise sansi daju Partizanu pa Zvezdi. Dinamo iz Zagreba će po njima biti 3,dok 4 Hajduk a na 5 mestu Mogren. Za prelaz iz druge lige u prvu najvise sansi ima Vojvodina i Dinamo iz Bukuresta(zaboravio sam da kazem da sam u drugoj ligi ostavio Rapid i Dinamo iz Bukuresta). Najvise sansi po medijima iz treće lige da udju u visi rang imaju Rijeka,Siroki Brijeg,Modriča i Borac iz Čačka. Tu je jos i kup marsala tita. Ali evo vam i skrinova kao sto sam i obećao.  ::)

 

 

 

p.s. Onaj ko voli da ima sto vise utakmica po sezoni onda je za nejga treca liga gde ce biti odigrano 56 kola godisnje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |