Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zašto ste voleli/igrali FM 10?


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Po mnogo cemu lepom, pre svega vezanog za ovaj forum, jer smo ekspanziju doziveli upravo za vreme desetke, po nekim lepim sejvovima (Zemun, Zvezda, Srbija, Corinthians), i nadam se da ce 11 biti jos bolji, tj siguran sam u to.
Link to comment
Share on other sites

Ovaj FM ću pamtiti po 3 stvari. alt=greenhttp://www.cro-manager.net/forum/Smileys/classic/4.gif[/img]

1) Zato što je bio(barem meni) najbolji do sada, možda zato što sam igrao ovaj serijal najviše.

2) Po karijerama sa Bayerom i Osijekom.

3) Po Helmesu kao najboljem napadaču(koji nije regen) kojeg sam ikada vodio. alt=klanhttp://www.cro-manager.net/forum/Smileys/classic/b020.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Po tome da sam ga najviše igrao poslje FM08 i FM05.Po možda manje ljepim skinovima (nije bilo ništa nalik Bluu ili Gluu ili The End-u ,Tummi...),Taktičkom kreatoru iako sam se  na kraju serijala ipak vratio na classic style slaganja taktika .
Link to comment
Share on other sites

pamticu ga po mnogo cemu 1/4 lige sampiona sa partizanom po preuzimanju salkea posle pfc i aeka osvoeno ligom evrope i osvajanjem bundeslige sa 15 mesta u novembru zatim preuzimanja bayerna i osvajanja svega po tome sto sam ga najvise igrao do sada i mozda i najvise po otkrivanju ovog foruma :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

Da qoutam jednog člana s drugog foruma s kojim se 100 % slažem

Pamticu ga po tome:

1. sto sam u svakoj utakmici morao pogoditi po dva puta okvir gola (stativa ili precka)

2. sto sam prisustvovao utakmicama gdje protivnicki golman jedno poluvrijeme odigra katastrofa (primi 2-3 gola), a u drugom je nesavladiv.

3. sto su transfere ponovo ocajno uradili ovo se odnosi na transfere OUT.

4. sto je jedina nova stvar ovaj tactic creator.

5. sto u par zadnjih serijala igricu cine tezom tako sto te jebu u zdrav mozak i sto moras dati 3000% svojih zivaca da bi postigao pobjedonosni gol.

6. sto obavezno moras primiti gola u zadnjim minutama meca.

 

 

ima tu jos toga al mi mrsko pisati. Uglavnom, sve je ostalo isto samo dodaju broj godine na ovo FM.

Link to comment
Share on other sites

5. sto u par zadnjih serijala igricu cine tezom tako sto te jebu u zdrav mozak i sto moras dati 3000% svojih zivaca da bi postigao pobjedonosni gol.

 

Govorite u svoje ime. Živaca sam izgubio u cca. 15 tekmi kada sam dobio gol u zadnjim minutama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |