Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako napraviti prvaka u prvoj sezoni?


tomac2904
 Share

Recommended Posts

nisam znao gdje ovo stavit pa sam odlučio ovdje mislim da je najprikladnije  :bo:

 

evo da počnem.

 

1.Odaberite rusku ligu(playable ili view only) a na vašem je izboru koliko ćete još liga izabrat i startate ligu u january 2009 tako da imate 2 transfer perioda.

2.Obaberete klub po izboru(u mom slučaju Man City)

3.stavite offer to clubs igrače koje nemate u planovima i stavite željenu cijenu(preporučujem da ostavite koliko i vrijedi)

4.Ako nema ponuda za nekog igrača malo spustite cijenu

5.Ne prodavajte na rate!!sve u komadu!

6.Kupujte na rate koliko god kad god možete!

7.Ako ćete igrat dugoročno preporučujem da kupujete mlađe igrače(do 25 godina) a i trebali bi nekog starijeg(do 32 godine) kako bi vodio ekipu(max 3 igrača)

8.Ako ćete igrat kratkoročno nemoj te baš kupovat one mlade igrače kojima treba puno da se razviju(15-20 god),a kupujte malo starije(21-32)

 

Da nebi sve na ovome ostalo evo koji ss s početka

 

TRANSFERI

FORMACIJA

PRIPREMNI TURNIR -Nisu nešto rezultati ali kad se uigraju osvajam prvenstvo

 

Nadam se da sam pomogao,kad završi prvenstvo stavljam ss(bez varanja igram)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma može sa svakim timom koji ima budžet najmanje 15-20 miliona.  Uzeću za primer Partizan, on ima budžet 5 miliona ja mislim i kada kupuješ na 48 mesečnih rata to ispadne da možeš potrošiti 20 miliona.
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno.Baš volim kad neko pomaže i kad je veoma aktivan na forumu kao ti  :thumbup:

 

hvala trudim se,a sutra bi mogle biti dvije taktike(jedna defenzivna i jedna ofenzivna) i mogu još nešto smiksat ako mi se bude dalo  :great:

 

Ma može sa svakim timom koji ima budžet najmanje 15-20 miliona.  Uzeću za primer Partizan, on ima budžet 5 miliona ja mislim i kada kupuješ na 48 mesečnih rata to ispadne da možeš potrošiti 20 miliona.

 

Sloba Partizan je daleko najbolji u svojoj ligi i ne moraš dovodit pojačanja da bi osvojio  :bo:

 

 

Link to comment
Share on other sites

e to je već drugo,ja ovdje govorim o prvenstvu ne ligi prvaka,ali budimo realni ne možeš s Partizanom LP osvojit u prvoj sezoni :bo:

 

Znam da nemogu, ali je važno pokušati da prezimiš u evropi i da se neobrukaš. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad bi kupovo uvijek na rate ti bi bio u minusu i nebi mogo kupuvat igrače naredne 2,3 godine  :bo: Tako bolje ti je da odma dovedeš neke vrhunske zvijezde jer kasnije nećeš nikako moć' kupovat  :bo:

 

ma kako??bit ćeš u minusu kad kupuješ u komadu

 

a i ako kupuješ na rate u prvom prijelaznom roku (january 2009) ti uopće ne igraš tu polusezonu i u sedmom mjesecu dobiješ još jedan transfer budžet  facepalm

 

i čitaj prethodne postove:

Pocinje u Rusiji Januar 2009.

Zar ne bi trebalo da kupujes na rate onda bi imao vise para?

Minus bi unistio trofejima.

 

treba kupovat na rate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |