Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

The Great Comeback


milosizpisara™
 Share

Recommended Posts

A SADA MALO FUDBAL (1.DEO)

 

http://www.femexfut.org.mx/portalv2/img/noticias2/Primera/j17/091107jor1501.jpg

 

Nakon što su u klub stigla pojačanja dostojna prvog tima,organizovali smo šest prijateljskih,kako bi se oni što prije uklopili.Najbolje se pokazao Tshabalala,igrao je na poziciji levog krila i obavljao je funkciju plejmekera,iliti kreatora igre.Druga pojačanja su se dobro pokazala na svojim mestima,a i napadači su bili raspoloženi.Od pet odigranih,pobedili smo četiri,jednu izgubili,sa fantastičnom gol razlikom od 12 :1.Bili smo potpuno spremni za predstojeću sezonu...Počeli smo odlično,na prvih deset utakmica statistika je izgledala ovako - 8-2-0 (pobede-nerešeno-porazi),svi su bili zadovoljni,i uprava i navijači...

 

Sve je bilo idealno..

 

Bila je to subota,vraćao sam se iz kafane,sa proslave pobede nad Hidalgom..Rasturili smo ih..Tsabalala postigao hat-trick,pa smo svi pili u njegovu čast..a ja kada počnem piti nema mi kraja..I tako je bilo..iako mi je kuća bila samo nekoliko stotina metara udaljena od birca u kojem smo bili,meni je ona izgledala sve dalje i dalje...Nisam više mogao..

 

-Sledeće jutro,kod nekog kontejnera..

 

-Momci pogledajte ovo,pa to je naš Vuja,mrtav pijan!-Načuo sam kako neki momci pričaju o meni..pokušao sam otvoriti oči ali nije išlo...Veeracruuz,Veeeeracruz...Čuo sam pesmu koju slušam svake subote i nedelje na stadionu..Treneru jesi dobro?-Zapitao me jedan od njih...Otvorio sam oči...Video sam malu grupicu huligana kako stoje oko mene i pevaju navijačke pesme,a jedan,verovatno glavni mi je prišao..-Gde živiš,da te odnesemo?Haajde čoveče reci nešto!-Video sam ga ali sam teško mogao pričati..Ko te isprebijao ovako jbt?-Pitao me..alaa znači zato mi je ovako loše..Ajde,ajde momci,jače pevajte,dajte mu podršku!-Ne...Ne znam ništa..Pomozite mi...-Naravno da ćemo pomoći,samo reci šta trebaš!-Zovi potpredsednika kluba....Telefon mi je u zadnjem džepu..Neka dođe ovamo..-Nemoj samo da se brineš,ko god te istukao,naći ćemo ga.-Rekao mi je dok smo čekali potpredsednika.Došao je za nekih 10 minuta.Vozi me u hitnu,neki pederi me udarali...

 

 

Sledeći nastavak : Analiza tijela tj. kol'ko sam sjeban...

 

 

 

P.S. jel zna neko kako se uzimaju ss-ovi u win7?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srećna Budala

 

http://www.os-zrinskih-nustar.skole.hr/upload/os-zrinskih-nustar/images/multistatic/57/Image/bolesnik.jpg

 

Ma bit će uredu,nekoliko meseci na rehabilitaciji i ko nov je.-Ma na kakvoj rehabilitaciji,jeste vi normalni?!-Zabrinuti potpredsednik izderao se na bolničarku.-On nam treba sad,u ovom momentu,a vi meni govorite o nekoliko meseci!-Žao mi je gospodine,ali tako stvari stoje,pacijent ima blagi poremećaj uma,ima probleme sa suzdržavanjem emocija,suza mu krene a on ni ne zna za nju!-Pa šta ako počne plakat na utakmici,neće mu biti prvi put!Ajde recite koliko hoćete para?-Bolničarka se okrenula i otišla nakon te rečenice,a on je ušao u moju sobu.-Eto moj Miloše,nedaju mi ni da te vodim..A baš si mi prirasto srcu..-Pričao mi je,misleći da sam još u komi.-..Ova koma ti je kao sreća u nesreći-Da si danas ostao budan ko zna šta bi sve radio za nas,upravnike,jer danas ti je,znaš,Delta dan.To ti je dan odluke.A i navijači su te zavoleli..Sećaš se tvoje prve press konferencije?Ono kada je Predsednik prekinuo novinara dok je pričao?E,on ga je prekinuo jer nije hteo da znaš da ako ne odvedeš tim u viši rang bit ćeš 'uklonjen'..Da...Znam da zvuči malo čudno i glupo ali tako to ide kod nas.Eto,ispričah ti priču za koju bi me smaknuli sa lica Zemlje da znaju da sam ti pričao,zato psst i želim ti što duži oporavak,da se ne vratiš u klub-Rekao je kroz smeh i otišao...Nimalo iznenađen ovim što sam čuo,počeo sam razmišljati o svojoj devojci,koja je delimično kriva za ovo..I tada mi je pala jedna sjajna ideja na pamet..

 

------------------------------------------------------------

 

The Great Comeback  (1/10)

 

Evo svi vi koji pratite priču,želim da vam kažem da je onih nekoliko nastavaka bilo samo uvod u priču i zaplet koji tek sledi.Još jednom se zahvaljujem svim onima koji prate moju priču i koji će je pratit do samog kraja,tj. do izlaska FM11.

 

Nekoliko dana posle potpredsednikove posete,ja se 'budim'.Stisnuo sam dugme za hitne slučajeve koje mi je uvek bilo zakačeno na prst.Brzo su dotrčali doktori i sestre,misleći da je nešto opasno..Probudio se!-Rekao je jedan od doktora i prišao mi.-Kako se osećaš?-Dobro sam,malo me boli glava,ali dobro sam.-Odlično.Poklone smo smestili u drugu sobu jer ih ima mnogo.-Kakve poklone?-Pa od vaše porodice,iz Srbije.-Ahaa.Bilo mi je drago čuti takvo nešto.Koliko sam bio u komi?-Pa svega nekoliko dana,ali dosta se toga desilo u svetu Meksičkog fudbala verujte mi..Ajde,ajde pričajte mi!-Pa..Vaša trenerska zamena je odigrao dva kola od kako vas nema i pobedio je apsolutne favorite sa velikim rezultatima..Novine pišu kako Veracruz planira da raskine ugovor sa vama,i da postavi vašeg asistenta za prvog trenera..Aha..-Doktore...jel možemo malo nasamo popričati?-Da naravno,molim vas napustite sobu na kratko.Hvala.

 

Isti dan,nekoliko sati posle našeg razgovora..

 

Došli su upravnici kluba,hoćete da im kažem za naš dogovor ili će te to vi uraditi?-Molim vas recite im vi,i ne puštajte u sobu nikog,recite im da sam opet pao u komu ili nešto slično..-Aha..Uredu.Doktor je izašao iz sobe,pozdravio se sa njima i počeo priču..

 

Gospodin je odlučio da na rehibilitaciju ode u Srbiju.

Molim?!Nema od toga ništa!Gde je on?Sad ću da ga ubijem!

Ne smete tamo,gospodin je pao u komu ponovo!

 

Čuo sam veliku galamu u hodniku ispred moje sobe i video kako predsednik gura bolničara u stranu i hitro,kao neki manijak ulazi u moju sobu...-Tu si pi*ko prodana!Vezan si ugovorom,nikada nam nećeš pobeći!Obezbeđenje!-Dreknuo je bolnilčar.-Budi se!Ajde budi se sad!-Uhvatio me za ramena i jako tresao,a ja sam se i dalje pravio da spavam..

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brate moram da ti kazem da si me naterao da nastavim sa Civasom, inace mi je Veracruz jedan od drazih klubova i imaju bogatu istoriju :respekt:

 

"...i evo,ovim prvim postom se obavezujem na duge i zanimljive nastavke,koji će verujem,barem nekome dati povod za igru i pisanje u ovom podforumu.." - Drago mi je da sam uspio :D btw procitao sam "Kad ja igram na Americkom kontinentu" i stvarno je super,moj predlog je da ostanes u Chivasu ;) ja sam se nalozio na Meksiko al ono pravo :D

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se...

 

Ne,to nije "The Great Comeback" o kome ću pisati u sledećim nastavcima,nego samo povratak starog pisca (

:D ) u ovaj podforum.Neki od vas znaju,neki možda ne...Zadnjih nekoliko dana sam imao frku,sredjivao sam nešto sobu (Što mi je bilo čudno) i pokvario mrežni kabal,tako da mi je internet dolazio samo kad je on hteo.Eto uspedoh ga popraviti,ali kao što znate danas je 6.septembar (6.9.) ,škola je počela.Trudiću se da nastavke pišem što češće i pažljivije i ako ću imati mnogo manje vremena nego pre.Zahvaljujem se svima vama koji pratite ovu priču,i vama koji ste čekali ovaj nastavak,i izvinjavam se zbog dugog čekanja.

 

-------------------------------------------

 

The Great Comeback (2/10)

 

http://adamcopeland.files.wordpress.com/2009/02/question-mark.jpg

 

-U prošlom nastavku u bolnicu je dolazila uprava Veracruza,i kada je glavni i odgovorni upravnik čuo da sam izrazio želju da daljnje lečenje tj. rehabilitaciju nastavim u Srbiji,naprosto je poludeo,uletio u sobu i skočio na mene...

 

Pusti ga!Pusti ga inače ću...-Inače ćeš šta??Znaš li ti bre ko sam ja?!-Znam gospodine,ali ipak ste u bolnici a ja samo radim svoj posao.Molim vas,Krenite sa mnom.-Pomalo uplašeni zaštitar rekao je predsedniku.Ovaj nije imao drugog izbora,pa je krenuo za policajcem.Doktor je brzo uletio u sobu i zaključao vrata.-Jeste li dobro?Čujete li me?-Ma dobro sam..Jeli otišao onaj?-Jeste,upravo ga je zaštitar odvukao...A kad ste vi mislili na taj put u Srbiju,na rehabilitaciju?-Pa kad smem da idem?-Što se mene tiče možete odmah.-Rekao je kroz smeh.-Ali to nije preporučljivo.Ostanite ležati još par dana kako bi bili potpuno spremni.-Ali šta ako dodju upravnici?-Ne brinite,već sam sredio zaštitare 00-24h ispred vaših vrata.-Hvala vam puno...-Evo,stigla vam je pošta iz Srbije,pročitajte,verujem da vam je dosadno.-Pošta?Za mene?-Klimnuo je glavom.-Aha..uredu..Doktore,hvala vam puno,za sve što ste uradili za mene u ovih par dana..-Rekao sam mu,on se samo nasmejao i izašao napolje..Zgrabio sam poštu,mnogo pisama!Stvarno su me poželeli!Ajde da krenem polako..Devojka..ahh...Dragi moj,bla bla bla...-Ajmo dalje.Majka naravno..Ooo pa društvo je poslalo pismo!-I Uprava Zemuna!U jebote!Ratko Butorović!Predsednik Vojvodine!-Vladan Lukić!-Radovan Karadžić -.-...Ooo Dragan Đurić!Šta se dešava!?Dejan Milovanovic!Too brate!Svi oni uključujući još neke klubove,svi su mi želeli brz oporavak i jedva su čekali da me vide u Srbiji posle moje izjave..Izjave??Kakve izjave?

 

 

 

 

U nastavku: "Brate bio si na RTS1!"...wtf??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |