Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

When Dreams come true!


Tito Ortiz™
 Share

Recommended Posts

http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/daddy-yankee/daddy-yankee-20070928-317805.jpg

Daddy Yankee

 

Zdravo,ja sam Daddy Yankee,poznati sam pjevač.Moje puno ime je Ramón "Raymond" Luis Ayala Rodríguez,ali poznatiji sam kao Daddy Yankee imam fanova kao kolko vi svi na svijetu godina.Kada sam postao pjevač,imao sam uvijek želju postati menadžer nekog tima,ama baš bilo kojeg tima bio to neki tim iz 9. engleske ili iz Prve lige San Marina.Sigurno znate neke od mojih hitova kao što su Gasolina,Pose, itd.Imao sam mnogo problema sa mafijašima jednom sam ranjen iz Kalašnjikova(AK-47) u lijevu nogu,mogao sam ostati invalid,ali hvala bogu pa nisam.Rodjen sam u San Juan u Puerto Ricu poznati mafijaški grad,svakog dana umre jedno biće,bilo to životinja ili čovjek.Svi u gradu su rekli da bi bili sretni ko svi na svijetu kad ne bi niko umro al eto.Kad sam otišao iz San Jose u Miami pri put sam vidio neku ljepotu,do tad nisam ni znao šta je ljepota.Onda sam počeo postajati slavan onda sam otišo za New York,nisam mogao zamisliti ljepotu.2000 postajem slavan,i počinjem sa jednim hitom.Postao sam slavniji nego ikad imao sam fanove po Španiji,Ekvadoru,Mexicu,Puero Ricu,El Salvadoru,Panami i Americi.Moj album je prodat preo 500,000 kopija i od tada od jednog siromaha postajem bogati čovjek.Kupio sam sebi jednu veliku villu sa 20 soba,3 bazena itd.Kupio sam Porcshe-a Caymana prije nego sam položio za vozački.Kada sam sve to ostvario,znao sam da sa toliko para,već mogu nešto promjeniti u životu.Imao sam svoj sef,šifra je bila 3219772271973 to su dva datuma kada skontate 3.2 1977 i 22.7. 1973 ispadne šifra 3219772271973 taj prvi datum je mog rodjena a drugi moje djevojke.Kad sve postajem slavniji i slavniji postaem bogatiji,bogatiji.Od 2006 izlazi igra Football Manager koja mi počinje postajati sve draža.Kao što znate kao dijete sam imao želju trenirati fudbal ili biti trener nekog kluba.I odma sam kupio tu igro.Kupio sam orginal.To je u Miami-u gdje sam živio koštalo 20.00 $.I onda svaki novi serijal sam kupovao.i 2010 godine skontao sam da mogu postati menadžer,sa parama kolko sam imao 5.000.000 $ od toga sam uzeo nešto para i otišao u Uefu da kupim sebi licencu.Ali u UEFA-i su mi se počeli smijati.Rekli su da odem u školu za trenere.Pa kada je završim da dodjem kdo njih i dam im pare za licencu.Bio sam ljut,ali ipak želju za fudbalom nisam mogo maknuti.Otišao sam da se upišem u školu...

To be Continued...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://oldses.wcpss.net/aboutolds/images/school_right_front.jpg

 

...Eh i ja sam se upiso u ovu školu.Bar nije teška kolko sam mislio.Moraš naučiti kako postavljati neke igrače,filozofirat,iza ove škole ima par fudbalskih terena na kojim obavljamo treninge,tj.kako bi ih obavljali u timu.Ono najvažnije na treningu jest' da se ne pretjeruje.Onda smo u ovoj školi imali sve potrebno za fudbal.Imali smo kompjutere,koji su na dodir tj. imaš samo monitor i jedinicu,upravljaš kompjuterom kad uzmeš ruku i isto kao na nekom telefonu na dodir,samo što je ovo kompjuter.Na kompjuter su bila instalirana neka sranja,nešto treninzi ovo-ono.Kako mi je nekad bilo dosadno.Malo sam rovio po kompjuteru,nebil' pronašao nešto zanimljivije.Kad tamo ima ova ikona.Odma sam pritisnuo na nju da vidim šta je jer mi je iz ikone izgledala zanimljivo.Kad vidim reklame tj. fudbalske reklame.I onda je pisalo New Game,Load Last Game(što je bilo sivo),Load Game,Exit game.Dole u desnom uglu pisalo je,join other server,i još nešto nisam se mogo sjetit.Al ono najbitnije  je kad se to pojavili velikim slovima je pisal FOOTBALL MANAGER 2010.Kad sam već igrao taj serijal.Nisam znao da je izašao ovaj dio.Tojest 2010,ja sam kući imao 2009.Igrao sam ga ranije.Al mi je dosadio i rekoh valjda će 2010 izać nešto.Kad sam malo potraživao po internetu vidio sam da igra izlazi 29. Oktobra.Odmah sam iskočio u prodavnicu za vrijeme odmora i kupio prazan CD.I kad sam kontao da spržim.Trener je upao u kabinet.I nisam znao kako je mogao znati da sam pokušao spržiti.Al je rekao da se nema pravo pržiti jer je to orginal.Jedino ako može kupiti u Games Shop Miamiu....

width=400 height=272http://www.bruceongames.com/wp-content/uploads/2009/10/Game-shop.jpg[/img]

 

Nije bilo baš puno skupo jer to je za mene bila sitnica.35 $ nije puno,za ljude kao ja.Odma sam došao kući.Palim kompjuter s neizvjesnoštću čekam ono Windows 7 Ultimate i ona kugla što se vrti.Prestalo je i počelo je konektiranje sa internetom bio je ADSL.Od tolike sreće sam zaboravio da sam završio školu i još samo da čekam poziv trenera da mi kaže : "Položio si,Daddy" ili "Izvini Daddy,ali ipak nisi prošao".Ali sad sam se samo osvrnuo na FM.Počela je instalacija.Brzo se instaliralo,meni je komp bio mašina.I onda sam odma ušao u igru poslije nekoliko sekundi pojavilo mi se ono što se pojavilo i u školi.Išao sam na "New Game".Onda su se setupirale lige.Uzeo sam Englesku,Špansku,Njemačku,nisam volio francusku i to,i da zaboravio sam da i svoju rodnu zemlju Puerto Rico stavim,pa i njega sam stavio dok se to loadovalo ili ti ga Setupovalo.Otišao sam do kuhinje i rekao da mi u kafu donese malo jaču dozu kafe.I eto ga.Svoje ime,prezime,datum rodjenja,mjesto rodjenja,...I kako mi je bilo zanimljivo kad sam gledao finale Manchester - Barcelona,otišao sam u englesku ligu i uzeo Man Utd.Valjda su to bili oni.Taman sam napravio taktiku kako sam učio u školi.Zazvonio je telefon,bio je nastavnik,trener Pers.Malo me je zapričavao,rekao sam mu da sam nestrpljiv.Onda je on kao što sam rekao,rekao : "Daddy,svaka čast položio si sada si postao trener,još samo da odeš u UEFA-u i uzmeš licencu",od ludosti i sreće počeo sam da skačem po kući iako je bilo 00:43 počela su se paliti svjetla u komšiluku.Ipak od sreće sam poludio.Rekao sam šoferu da spremi auto i da se spremi da putuje za Nyon u Švajcersku.Dal sam uspio uzeti licencu...Što bi reko moj haver šimik

To Be Nastavit će se

Link to comment
Share on other sites

Svidaj mise uvod, praticu sigurno.

Hvala!

odličan uvod samo nastavi  :thumbup:

Hvala,hoću!

Svaka priča je posebna.Pa i tvoja.Uglavnom pratim sve priče... :thumbup:

Hvala...

Interesantan pocetak, pratim...

Hvala...

 

Hvala vam svima što pratite i komentirate,to mi puno znači...

Link to comment
Share on other sites

http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-70776681830188/airplane.jpg

Došli smo do aviona,baš je prekrasan bio.Eh vadi kofere,kažem šoferu.U tom trenutku dolazi jedno siromašno dijete,pretpostavljam cigan.Kaže "Imaš 2 $ da imam malo da jedem".Rekoh mu : "Pričekaj,malo,da vidim imam li sitno."Otvaram novčanik,kad mali cigo : "Kolke Pare  :o."Rekoh mu : "Mali ne dipr."Gledam ,gledam sve po 50,100$,kad odjednom dvije papirne od 1$."Reko haj da mu dam.Kad onaj glupi šofer :"Šefe,požurite poletit će avion."I ja neznam šta kako kao potpuno bezizumljen uzima ciga u naručjem i trčeći u avion.Kad ona budala od šofera: "Gospodine,šta će vam taj siromah u naručju."Rekoh mu m*š u auto i kući.Više me pegla.I onaj mali spava pored.Ja nešto čitam.I tako dolazimo mi u Nyon.Neznam dal da budim onog malog il' da ga iznesem.Reko haj da ga probudim već sam počeo da smrdim ko on.Opalio sam mu 2,3 šamara i budi se ko kloc.TU SAM!Reko mu izlazi bolan,još me ti brukaš ko onaj šofer,ccc...Izlazim kad baš lijep,fin grad.Reko hajmo brzo nać' neki hotel.Da ovog malog oukupam,kao i sebe.Prodje tako 1,2 sata.Reko haj da mu kupim nešto odjeće.Ovako izgleda k'o neki smrad.Al' ipak nekako u dubini duše sam ga zavolio.Izlazim ja,tako i on.Vidim blizu jedan tekstilni centar.Ulazim ja tamo reko dajte mi nekoliko majceva,šorceva,traperica,tenisica(tena) i kapa.Donose oni:adidas,Armani,D&G.Reko jbt. opljačka me ovaj mali dobro.Pitam kolko kad ona.68.00 €.Opeljušiše me dobro,al haj.Obuko ja onog malog.Izlazimo mi kad ono par djevojaka ulazi,sve neke rugobe,al' jedna,moja ljubav.Nisam znao šta da kažem kad one ko lude: "AAAAA! Daddy Yankee!."Počeše nešto na Švicarski pričat,samo sam im slovo "A" skonto.Haj izlazim iz prodavnice i ulazim u hotel.Liježem na krevet da se malo odmorim,bio sam itekako umoran...

 

width=400 height=320http://www.topnews.in/files/Megan-Fox_4.jpg[/img]

 

To Be Continued...

Link to comment
Share on other sites

http://www.gotbroken.com/wp-content/uploads/2009/03/2006-holden-commodore-ss-victoria-police-smart-car-front-angle-view-588x441.jpg

 

Taxi,taxi!! Drao sam se,al' ne konta.Prode on haj reko da krenem pješke do tamo kad me neko uhvati za ruku.Reko mali ne diraj me.Kad on "Nisam ja."Nego ko je?Ja sam gospodine Ayala.Ah prepade me.Odkud ti ovde-kažem ja.Pa znao sam da dolazite al' nisam znao gdje sjedate tako da sam ovuda šetao 10 sati kako bih vas negdje vidio,a evo sad vas vidim."Pa odkud ovo dijete ovde" rekli ste da nemate djece."Ma poveo sam ga sa sobom"."Bilo nešto hitno"."Hajde,ako želite da vas povedem do sjedišta UEFE?""Može,a što ne bi moglo."Vozimo se mi vozimo,kad on odjedanput:"Kako mu je ime."Ja reko : "Kome bolan?"Ma malom valjda.Aha.Nisam ni ja znao pa ga udaram da ne vidi on i govorim: "Kako ti je ime,kako ti je ime."Kaže mali:"Meho."Joj jbt. pomislih u sebi da me ne bruka,bubnu ime Daniel."Daniel!""Da,da Daniel."Stigli mi do UEFA-E reko mu pričuvaj malog samo da ja to povadim šta treba.OK-reče on.Ulazim ja moram ličnu da vadim dokumenta sigurnost im je do nebesa.Možda jedno 15-20 minuta su me provjeravali.I tek onda rekli možete uć'.Ulazim ja i do sekretara i kažem-Gdje se vadu licence.-Kaže on meni na petom spratu druga soba lijevo.Ja krenem prema liftu,kad on meni-Ne radi vrše se popravke.-I nasmiješi se reko htio sam da mu one zube povadim,a eto skoro su mu svi povadjeni jer ih nije imao :) . I tako ja tih specijalnih 5 stepenica na brzaka pretrčim i eto me i sad da se sjetim koja soba i ja tamo na drugoj sobi lijevo piše.UEFA Licenses.Ulazim ja i govorim na engleskom-Mogul da izvadim licensu-Ona meni-Možete samo nam trebaju dokumenti položenih ispita.-I to ja povadim i dam joj.I tako sve provjeravaju možda pola sata-45 minuta.I kaže gospodine treba nam nekoliko para jer ovde nije izvršen još jedan test.Pa govori mala.-Treba nam 200 $-Reko evo vam.I dobio sam tu licencu.Sad sam proffesionalni trener.Izlazim kad nigdje auta.Nisam se ni sjetio kao izgleda.Kad tamo mi mašu on i Meho-Daniel.Reko j**o li vas patak prepadoste me.I tako mu rekoh adresu hotela.Dao mi je svoj broj telefona ako bude trebo.I sad se mi pakujemo jer je let za Miami rano u 5.Tako sam mu reko da spavamo.Nisam ni spavao do tog puta jer sam čitavu noć mislio koji klub da kupim.I tako ja budim onog Meha-Daniela.I idemo na aerodrom.Ukrcali smo se i putujemo ka Miami-u...

 

Plava-Prijatelj

Crna-Ja

Crvena - Meho-Daniel

 

width=400 height=266http://www.backpackersguide.co.uk/images/plane-travel.jpg[/img]

 

To be continued...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |