Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Daleki Istok


tomac2904
 Share

Koliko je priča dobra?  

19 members have voted

  1. 1. Koliko je priča dobra?

    • nevalja ništa
      4
    • moglo je i bolje
      0
    • solidno
      5
    • vrlo dobro
      8
    • najbolja
      2


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MIJIĆ ŽELI U EUROPU,DODIK ODGOVARA-ILI ISPRIKA ILI LETIŠ!!!!

 

Uprava Suwona nije zadovoljna Mijićem,ne zbog rezutata štoviše oni su odlično nego zbog toga da želi mjenjat klub,pa je aplicirao u europskim velikanima Chelseau i Stuttgartu i manjim klubovima poput Almerie.

 

Nije to više onaj naš trener koji je davao 120% na treninzima i zalagao se u upravi,sve rijeđe dolazi na sastanke,ne ide na press konferencije,ja sve radim-rekao je Mijićev asistent Lee Choo

 

Ovo govori o tome da Mijić želi otić iz Suwona ali je svima obećao da ne ide dok ne osvoji 2 kupa,prvenstvo i ligu prvaka i vidit ćemo oće li to obećanje ispunit

NE ŽELIMO DA ON ODE ON JE JEDINI KOJI SE ZALAŽE ZA OVAJ J****I KLUB,samo mafija još i došao onaj kriminalac Dodik,samo nam još fale Mamići  facepalm -to je rekao jedan navijač koji želi ostat anoniman

 

Vidit ćemo kako će se stanje razvijat i oće li Mijić ostat,ali i uprava je sad rekla svoje ako ne bude bar jedan trofej dobiva otkaz.

Link to comment
Share on other sites

"Samo nam još fale Mamići  facepalm "...

 

 

:odvala: :odvala: :odvala:

 

znao sam da je to dobro :D

 

 

Lijep nastavak...Sretno dalje  :)

 

hvala :thumbup:

 

Lepo pises, mogao bi i po neku sliku da stavis :wink:

 

zeka nisam dugo igrao ovaj sejv sad sam tek počeo pa kad bude polusezona stavljam :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |