Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Daleki Istok


tomac2904
 Share

Koliko je priča dobra?  

19 members have voted

  1. 1. Koliko je priča dobra?

    • nevalja ništa
      4
    • moglo je i bolje
      0
    • solidno
      5
    • vrlo dobro
      8
    • najbolja
      2


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NOVI VLASNIK SUWONA JE ALLEN IVERSON-PREDSJEDNIK MILORAD DODOG

 

To su najnovije vijesti iz Suwona i najavljena je konferencija za novinare sutra ujutro u 10 sati.

 

 

NOVINAR:Zašto ste kupili Suwon?

IVERSON:Zato što volim izazove i ovakve košarkaške klubove.

NOVINAR:Ali ovo je nogomet

IVERSON:Stvarno?

NOVINAR:Da

IVERSON:Uh...heh...jebiga,gotovo sad,ma postavit ću ja svog prijatelja na ovu poziciju.

 

Dok Iverson ne postavi prijatelja,bio je intervju s Dodigom

 

NOVINAR:Dali ste zadovoljni svojom pozicijom?

DODIG:Ma jesam samo da ima nekoga iz Banja Luke bilo bi najbolje

NOVINAR:Kakvi su vam planovi?

DODIG:Na sastanku reću da dovedemo nekog iz Banja Luke to mi je san.

 

 

 

Mediji su počeli nagađati o Mijićevom angažmanu u Alžirskoj reprezentaciji i on nam je sam sve rekao

 

MIJIĆ:Da,istina je vodit ću Alžir na SP-u a paralelno ću voditi i Suwon biti će to teško,znam,ali borit ću se

NOVINAR:Dali je određeno koliko ćete ostati u Alžiru?

MIJIĆ:Ne,nije dali su mi imunitet da nemogu dobit otkaz dok ne završi SP,a poslije toga ćemo se sve dogovoriti.

NOVINAR:Hvala vam na intervjuu.

 

IVERSON OBJAVIO-MOJU POZICIJU PREUZIMA  SHAKA HISLOP.

 

To je najnovije iz tabora Suwona a čime će nas još iznenadit neznamo.

 

ISPUNJEN DODIGOV SAN,DOVEDEN BANJALUČANIN

 

Iznimno sam sretan što mogu s nekim ovdje popit kavu  a da pričam na naš jezik -rekao je Dodig

 

 

 

U novu sezonu ulazimo jako motivirani turnirom igranim kod nas gdje su nastupili Keflavik,New York,Pyongyang city i Suwon i odnijeli smo 1. mjesto uz gol razliku 6:1

 

FIXTURES

 

 

U novoj sezoni od važnijih igrača nitko nam nije otišao,a došao je jedan odličan stoper koji zadovoljava moje potrebe

 

TRANSFERI

TRANSFERI2

 

 

U novu sezonu ulazimo s velikim očekivanjima tj. da osvojimo Prvenstvo,Fa cup,League cup i LP

 

 

 

 

Dobra je prica, pratim inace da li ostajes u Suwonu.

 

Ostajem dok sve ne osvojim,kad sve osvojim idem u neki jači klub ako bude slobodan ako ne ostat ću

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

NOVI VLASNIK SUWONA JE ALLEN IVERSON-PREDSJEDNIK MILORAD DODOG

 

To su najnovije vijesti iz Suwona i najavljena je konferencija za novinare sutra ujutro u 10 sati.

 

 

NOVINAR:Zašto ste kupili Suwon?

IVERSON:Zato što volim izazove i ovakve košarkaške klubove.

NOVINAR:Ali ovo je nogomet

IVERSON:Stvarno?

NOVINAR:Da

IVERSON:Uh...heh...jebiga,gotovo sad,ma postavit ću ja svog prijatelja na ovu poziciju.

 

Dok Iverson ne postavi prijatelja,bio je intervju s Dodigom

 

NOVINAR:Dali ste zadovoljni svojom pozicijom?

DODIG:Ma jesam samo da ima nekoga iz Banja Luke bilo bi najbolje

NOVINAR:Kakvi su vam planovi?

DODIG:Na sastanku reću da dovedemo nekog iz Banja Luke to mi je san.

 

 

 

Mediji su počeli nagađati o Mijićevom angažmanu u Alžirskoj reprezentaciji i on nam je sam sve rekao

 

MIJIĆ:Da,istina je vodit ću Alžir na SP-u a paralelno ću voditi i Suwon biti će to teško,znam,ali borit ću se

NOVINAR:Dali je određeno koliko ćete ostati u Alžiru?

MIJIĆ:Ne,nije dali su mi imunitet da nemogu dobit otkaz dok ne završi SP,a poslije toga ćemo se sve dogovoriti.

NOVINAR:Hvala vam na intervjuu.

 

IVERSON OBJAVIO-MOJU POZICIJU PREUZIMA  SHAKA HISLOP.

 

To je najnovije iz tabora Suwona a čime će nas još iznenadit neznamo.

 

ISPUNJEN DODIGOV SAN,DOVEDEN BANJALUČANIN

 

Iznimno sam sretan što mogu s nekim ovdje popit kavu  a da pričam na naš jezik -rekao je Dodig

 

 

 

U novu sezonu ulazimo jako motivirani turnirom igranim kod nas gdje su nastupili Keflavik,New York,Pyongyang city i Suwon i odnijeli smo 1. mjesto uz gol razliku 6:1

 

FIXTURES

 

 

U novoj sezoni od važnijih igrača nitko nam nije otišao,a došao je jedan odličan stoper koji zadovoljava moje potrebe

 

TRANSFERI

TRANSFERI2

 

 

U novu sezonu ulazimo s velikim očekivanjima tj. da osvojimo Prvenstvo,Fa cup,League cup i LP

 

 

 

 

Ostajem dok sve ne osvojim,kad sve osvojim idem u neki jači klub ako bude slobodan ako ne ostat ću

Link to comment
Share on other sites

KAOS U SUWONU-AFERA "OFFSIDE" ZHENG NAJOSMNJIČENI

 

 

Nova afera koja potresa Suwon i zbog toga je vjerovatno Zheng dao ostavku ali sve je neslužbeno i doznat ćemo nakon istrage

 

 

Bravo,bravo odličan nastavak.Sretno dalje! :thumbup:

 

hvala trudim

Link to comment
Share on other sites

FIFA OBJAVILA KOJE UTAKMICE ISTRAŽUJE- FINALE KUPA SUWON-POHANG(0-3) I FINALE PRVENSTVA SUWON-ULSAN(0-4)

 

Fifa istražuje 2 utakmice,u kojima je najoptuženiji Peter Zheng,i vlasnici Ulsana i Pohanga,Lee-Yoo-Aee i Keisuke Okazawa.Koliko doznajemo radi se o milijunskim iznosima(oko 4 milijuna eura po utakmici)

 

Istražuje se i Mijić i uskoro ćemo doznat dali je on primio novce da Suwon izgubi.

 

To be Continued

 

 

Link to comment
Share on other sites

FIFA OBJAVILA KOJE UTAKMICE ISTRAŽUJE- FINALE KUPA SUWON-POHANG(0-3) I FINALE PRVENSTVA SUWON-ULSAN(0-4)

 

Fifa istražuje 2 utakmice,u kojima je najoptuženiji Peter Zheng,i vlasnici Ulsana i Pohanga,Lee-Yoo-Aee i Keisuke Okazawa.Koliko doznajemo radi se o milijunskim iznosima(oko 4 milijuna eura po utakmici)

 

Istražuje se i Mijić i uskoro ćemo doznat dali je on primio novce da Suwon izgubi.

 

To be Continued

 

 

 

 

 

 

 

 

FIFA ne FIBA  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

PRAVDA IZAŠLA NA VIDJELO-KRIVI BIVŠI VLASNK ZHENG,IGRAČI MINHO,LEE WEIRNING I YOON-KYU-SHE,MIJIC NIJE ZNAO

 

Zheng je dobio kaznu od 1m € i 2 godine zatvora,a igračima od fife je dodjeljeno po 500 000 € kazne,a od kluba raskid ugovora.

 

Mijiću je pao kamen sa srca jer nije kriv,to nam je rekao na pressici.

 

DRAGO MI JE ŠTO SAM KONAČNO OSLOBOĐEN SVIH OPTUŽBI NA SVOJ RAČUN-rekao je Mijić

SRETAN SAM DA JE MIJIĆ OSLOBOĐEN,A DA SU KRIVCI STJERANI IZA REŠTEKI,I OVO DOKAZUJE DA JE PRAVDA DALEKA,ALI DOSTIŽNA-izjavio je predsjednik kluba Milorad Dodik

 

 

To je bilo sve za danas,a kako je Suwon nastavio doznat ćemo sutra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |