Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sve je moguce!


Nedjo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E neđo interesuje me stvarno šta si radio sa ovim igračima. Je si li ih izbacio na free preko editora ili si sporazumno sa njima raskidao ugovore?

 

Samo sam iz u editoru izbacio na free, i u stadione namestio Igraliste Vojne gimnazije...

Link to comment
Share on other sites

http://www.swimstar2000.net/sponsor/zurn.jpg

Email to friend | Print | Comment

 

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/768/v176862p0.jpg

 

Sinisa Mihajlovic i Nikola Lazetic stvaraju novu Zvezdu!

 

Nakon katastrofe, i pogibije Zvezdinih igraca na putu za Svajcarsku, novi trener postao je Sinisa Mihajlovic, a jedini preziveli prvotimci ostali su Nikola Lazetic, Milan Vilotic i Pavle Ninkov.Kako najavljuju Ninkov i Vilotic traze novi angazman jer zbog velikog pretrpljenog stresa, i trenutnog polozaja kluba nisu u stanju ostati.Nikola Lazetic napominje da ostaje u Crvenoj Zvezdi sve dok ga neoteraju!Takodje izjavljuje da pored sve nesrece koja je zadesla Zvezdu, tu ima jedna svetla tacka a to je predsednik Tim koji je spreman da ulozi dosta novca u novi tim!Ne zelimo da se predajemo i sada smo jos jaci!

 

 

Marakana ipak vracena Crvenoj Zvezdi!

 

Nakn sto je predsednik Tim dobio tuzbu na sudu, i isplatio sve dugove i kazne Marakana je ponvo postala vlasnistvo Crvene Zvezde.Ovaj dragulj bez kog bi igra Crvene Zvezde bila u mnogome prazna uspesno je vracen.To je znao i Tim i zato se toliko borio za nju.Igraci Crvene Zvezde su trebali da igraju na rezervnom stadionu Partizana (Igraliste Vojne Gimnazije) ali su se celnici Zvezde ipak uspeli izboriti za pravdu!To bi bilo potpuno ponizenje kada bi Zvezda igrala na rezervnom stadionu Partizana na kom treniraju klinci i mlada skola!

 

Kasnije cu pricati pricu iz prvog lica!Glumicu Nikolu Lazetica...

Link to comment
Share on other sites

Sad sam tek počeo nastavak da čitam,i kad sam pročitao da se avion srušio kao struja kroz mene da je prošla,kad pogledah ime teme a ono Necinhova priča  :odvala:

Ovo je stvarno originalno  :respekt:

Čekam nastavak  :D

Link to comment
Share on other sites

Sad sam tek počeo nastavak da čitam,i kad sam pročitao da se avion srušio kao struja kroz mene da je prošla,kad pogledah ime teme a ono Necinhova priča  :odvala:

Ovo je stvarno originalno  :respekt:

Čekam nastavak  :D

 

hahahahah...pa svi nas mesaju...nedjo/necinho...a i ista nam je boja nika...

Link to comment
Share on other sites

TRRRRRRRRRRR....BUM!!!

 

Polako otvaram oci...O zar je vec jutro....Na satu pise 7:01h a u 8:00h imam trening.Xax trening to se vise nemoze tako nazvati, ali idemo ja i Sinisa da radimo sa klincima.Polako setam do frizdera da vidim sta ima, otvaram ga...Unutra su 3 jaja, slanina i salama....Opaa super...Izvadim tefal i bacim na plin 3 jaja i slanine....Odlazim do WC-a obavljam sve sto je potrebno dolazim i sedam da jedem...Jaja i slanina, pa od toga nema nista bolje covece...Vec je 07:19, uzimam daljinski i palim TV.Prebacujem na RTS 1 kad ono...

 

Nakon sto odgledate klip nastavite sa textom

 

xaxaxa, gde su nasli pustati ovaj film u pola 8h ujutru...A cuj ovoga Sladjanaaa xaxaxa kakav Bog!Prebacujem na Pink!

 

Nakon sto odgledate klip nastavite sa textom..P.S: Pogledajte sto sam nasao klip sa tacnim vremenom ko u prici

xD

 

Ma ovu EFG banka idol mladih....xaxaxa....Gasim TV uzimam vec spremnu torbu i silazim niz stepenice zgrade..Naidjem na nekog penzionera sa kesama koji se spusta polako stepenik po stepenik....Izvinite, mozete li samo malo zurim....Afasgagas...Sta rece ?? Nasmejah se...Uglavnom nije me hteo pustiti od 4. sprata pa do izlaza a ja sam se kvalitetno smorio!Napokon sam izasao iz zgrade i seo u svoj Audi (moj ti naudi xD).Dosao sam do Marakane a tamo su bili klinci koji su cekali SInisu i mene jer smo danas trebali raditi sa njima.U tom dolazi i Sinisa i svi ulazimo na marakanu.Govorim klincima da donesu loptu i cunjeve pa ce mo poceti trening!

 

http://www.b92.net/news/pics/2008/08/33511263348aecde79526d107142694_big.jpg

 

Malo sam se kurcio na treningu!

 

Dolazim kuci umoran, bacam torbu, odlazim da se tusiram, i bacam se u krevet...Malo mi je trebalo da zaspem, i taman kada sam zadremao..... TWIT TWIT TWIT...!!! U jebo me telefon uplasih se...Kada sam pogleda SMS od Sinise. "Dodji veceras oko 20h u prostorije Crvene Zvezde da popricamo oko novog tima, i da kontaktiramo neke ljude...Napisah mu Ok i vratih se nazad u krevet!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |