Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najava FM 11


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

I ja razmisljam ozbiljno da narucim preko neta FM11,ako mi stari dopusti.Poceo sam ko crnac da radim po cijeli dan,valjda ce mi dati.Kod nas se tesko moze naci original,pretezno svi igraju FifaM i lako se nadje original za FifaM ali do sada nisam ni pirata Football Manager mogao naci kod nas  :bad:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma vjeruj mi....ak neš nebude ok možeš refundirati pare da ti vrate i sve,ali ja sam već naručivao više od 10 igara i sve su stigle u roku 3-5 dana...jedino kad sam pre ordao COD 6 došao je isti dan kad je igra izašla u svijetu.... tako da nemaš bojazni....među prvima češ igrati original managera :D :D jel dok on dođe u dućane treba dan ,dva  :great: :great:

 

www.game.co.uk

Link to comment
Share on other sites

ma vjeruj mi....ak neš nebude ok možeš refundirati pare da ti vrate i sve,ali ja sam već naručivao više od 10 igara i sve su stigle u roku 3-5 dana...jedino kad sam pre ordao COD 6 došao je isti dan kad je igra izašla u svijetu.... tako da nemaš bojazni....među prvima češ igrati original managera :D :D jel dok on dođe u dućane treba dan ,dva  :great: :great:

 

www.game.co.uk

Reci to mom caletu  hmm :pras:

Link to comment
Share on other sites

Evo narucio sam narucio. Originalni pre-order kosta 30 evra i isporuka za evropu je 3-5 dana i po stizanjutreba da platite jos 3 evra (tako sam ja razumeo), ali sam lepe pare ustedeo, 10 evrica nije za bacanje. :great:

 

pa naravo da nije...ajde super...nećeš ništa morati platiti kad ti stigne doma...poštarina se naplaćuje 2.95 funti s cijenom igre :)

 

Reci to mom caletu  hmm :pras:

 

 

a jbg...probaj mu nekako dokazati  :wink:

Link to comment
Share on other sites

hahaha....i ruši ti se igrica...zajebancija s patchevima..mmm...neprocijenjivo  :bad:

 

BTW piraterija na forumu je zabranjena  hehe

 

ja stalno tako igram i nikad mi se nije srušila,a zajebancija s patchevima ti je i kad kupiš cd jer opet moraš(ako želiš) instalirat 10.0.3(zapravo u novom serijalu 11.0.3) jer ne dođe na cdu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |