Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Crvena Furija


Target Man
 Share

Kakva mi je karijera  

18 members have voted

  1. 1. Kakva mi je karijera

    • Nikakva
      1
    • Loša
      0
    • Dobra,a može i bolje
      1
    • Odlična
      7
    • Vrh
      9


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  Bliži se SP 2014 koje ce se održati u Brazilu.Reprezentacija Španije ce pokušati da odbrani titulu.Nekim igracima ce to biti poslednji nastup za reprezentaciju Španije.Neki igraci su najavili povlacenje iz reprezentacije medu kojima su Xavi,Xabi Alonso,Joaquin,Iniesta,David Villa...

  Od 2014.godine,krecu korenite promene u Španskoj reprezentaciji,tacnije,podmladivanje tima.Ostace tu nekoliko iskusnih igraca,ali ce preovladavati mlad tim željan dokazivanja i pokazivanja na koju Španija i španski narod mogu da racunaju u narednim godinama...

 

 

Španija na SP 2014 u Grupi A sa reprezentacijama Cilea,Egipta i Škotske

 

Raspored utakmica Grupe A na SP 2014 godine u Brazilu

Link to comment
Share on other sites

svaka čast na uspjesima samo nastavi pratim te,a tek sam se registrirao pa te nisam mogao prije pratit.i mogao bi okačit koji ss učinka igrača npr Villa Torres  :great:

 

Evo tomac2904 Davida Ville i Fernanda Torresa u 2014.godini

 

David Villa

 

 

 

Fernando Torres

 

 

Eto,to ti je to,ako si to trazio  :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

  Još nekoliko dana je ostalo pred početak SP 2014 godine.Na kladionicama Sky Beta,favoriti za osvajanje prvenstva su Španija,domaćin Brazil,Italija i Argentina.Pozvao sam 23 igrača.To su igrači koji su igrali zadnje dve tri godine.Na spisku nema F.Toressa,koji je povređen,a kao zamena,pozvan je Bojan Krkić.

  Nekim igračima će ovo biti poslednji nastupi za reprezentaciju Španije,a neki se još kolebaju da li da igraju ili okončaju karijeru za reprezentaciju i prepuste mesto mlađim i perspektivnijim igračima.

 

 

Kvote kladionice Sky Bet za pobednika SP 2014

 

 

 

Spisak od 23 igrača za predstojeće SP 2014 u Brazilu

 

 

 

Grupa A SP 2014 u kojoj je reprezentacija Španije

 

 

Raspored utakmice grupe A na Svetkom prvenstvu u Brazilu

 

 

[glow=red,2,300]...Sutra uveče report sa SP 2014 godine...

BOKICIC. BOKICIC. BOKICIC[/glow]

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skupina ti nije teška bit ćeš prvi sa svih 9 bodova

 

 

Videćemo.Do sada sam baš imao velike sreće sa reprezentacijom.Ali ipak,ovo je jedna od najboljih reprezentacija,pa bi bilo i čudo da se ispadne u prvom krugu ili možda u osmini finala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |