Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Crvena Zvezda Beograd, povratak na stare staze - Paul


Paul
 Share

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rivaldo?

 

Bravo, pogodio si! On trazi pedesetak hiljada nedeljno, ja mogu desetak da mu dam, sad ga preko medija smaram, pohvaljujem da mu postane favoured personel, pa da nekako uspem da ga dovedem...

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvarenasport.com/files.php?file=zvezda_625552451.png

 

 

 

 

 

 

SEZONA 2009 / 2010

 

 

JELEN SUPER LIGA

Drugi deo sezone doneo je neverovatan pad i rezultatsku krizu u redovima Crvene Zvezde, zadrzavanje forme iz prvog dela sezone Vojvodine, i bolju igru i rezultate Partizana. Konacan rasplet je bio zaista neocekivan: prvak Srbije za sezonu 2009/2010 je Vojvodina! Vicesampion je Partizan dok je Crvena Zvezda zavrsila na trecem mestu. Elitno drustvo napustaju Jagodina i Cukaricki, dok su iz PLS usli Srem i Novi Pazar.

Evo najbitnijih meceva i konacne tabele:

 

Partizan - Crvena Zvezda 2:0

 

Crvena Zvezda - OFK Beograd 0:1

 

Metalac GM - Crvena Zvezda 3:2

 

Crvena Zvezda - Borac 3:0

 

 

TABELA

 

 

NAJBOLJI IGRAC SEZONE

NAJBOLJI MLADI IGRAC SEZONE

NAJBOLJI STRELAC SEZONE

IDEALNI TIM

 

 

 

 

LAV KUP SRBIJE

 

ULav Kupu nismo imali uspeha, eliminisani smo od OFK Beograda u cetvrtfinalu rezultatom 1:0. Pre toga bili smo bolji od Mladosti i Spartaka ZV.

 

 

Mladost - Crvena Zvezda 0:1

Crvena Zvezda - Spartak ZV

OFK Beograd - Crvena Zvezda 1:0

 

 

 

SEZONA 2010 / 2011

 

 

Prelazni rok

 

 

Crvenu Zvezdu su u prelaznom roku pojacali:

Pichu Atienza iz Atletiko Madrida za 160000 Evra

Gaetan Bong iz Valensijena za 2600000 Evra

Nemanja Pejcinovic iz Rada za 600000 Evra

 

 

 

 

Klub su napustili:

 

 

Bojan Djordjevic u Metalurg Donjeck za 625000 Evra

Slavoljib Djordjevic u Brann za 1100000 Evra

Savio u Debrecin za 1000000 Evra

Milan Jeremic u Ankaraspor za 500000 Evra

Cadu u Vaslui za 700000 Evra

Stevan Reljic u Liteks za 700000 Evra

Nikola Mikic u keln za 825000 Evra

 

 

Kao sto vidite, puno nepotrebnih igraca je otislo, dovedeni su samo neophodni igraci koji su tu da pojacaju odbranu koja je prosle sezone bila najslabiji deo tima. Nazalost, pregovori sa Rivaldom su propali, i on ce karijeru nastaviti u spanskom Rekreativu. Veliko pojacanje smo dobili u Segundu Castillu, koji se vratio sa pozajmice iz Vulverhemptona.

 

 

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE

 

 

U kvalifikacijama smo krenuli od drugog kola, gde smo na zrebu bili povlasceni. Protivnik je bila crnogorska Zeta, prvi mec smo resili u svoju korist rezultatom 4:0, a drugi 1:0. I u sledecem kolu smo bili nosioci, ali ovog puta nam je zreb dodelio znatno tezeg protivnika, poljsku Legiju. Prvi mec smo na Marakani pobedili 4:1, dok je u Poljskoj bilo 2:2. U poslednjem kolu kvalifikacija, nismo bili nosioci, pa smo dobili veoma tesku prepreku, moskovski CSKA U prvom mecu u Beogradu gubili smo 1:0, pa preokrenuli na 3:1, da bi CSKA u finisu meca smanjila na 2:2 i zadrzala realne izglede za plasman u grupnu fazu. Medjutim, u revansu se nismo dali pobediti, izvukli smo neresen rezultat 2:2, pa cemo se i ove godine takmiciti u grupnoj fazi LE. Srpski predstavnik u LS, Vojvodina, Ispala je u play-offu od Sparte iz Praga, a Partizan u kval. za LE pobedio Aberdin, pa ce se tako po prvi put u grupama naci 3 srpska predstavnika. Vojvodina je dobila najlaksu grupu u kojoj mozda cak moze i do plasmana dalje, dok cemo mi i Partizan pokusati da skupimo sto vise bodova, pa kako nam bude...

 

Crvena Zvezda - CSKA Moskva 3:2

CSKA Moskva - Crvena Zvezda 2:2

 

GRUPE LE

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice lige  :bad: i poraza od Partizana  :scare: Za male pare si dao Reljica,Savia i Cadua.Ja u prvoj sezoni za Savia dobio 2,5mill evra za Cadua 2mill evra a Reljica poslao na sezonsku posudbu i dobio 250k evra  :famous:

A odlican ti ovaj Alan svaka cast sto se njega tice i svidjaju mi se pojacanja i ostalo ti para ako naleti neki dobar regen.Sretno u kupu UEFA bice vrlo tesko...

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da pokazem jednog regena sto se stvorio kod mene posle prve sezone, moze se reci da je on jedina svetla tacka prosle sezone.

 

 

Dusan Trajkovic Trajko

 

 

Inace, sto se transfera tice, da sam uzeo bar titulu, prodao bih ih za vece pare, ovako sam morao da prihvatam te ponude, jer su finansije opasno krizitale... sad sam u balansu u plusu 10 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, crash dump mi je opet upropastio save, po ko zna koji put... ja vise zivaca za ovo nemam, sto se vise nalozim na igru, to me crash vise sj**e, mislim da sam zavrsio sa managerom do FM 2011, eventualno cu igrati online turnire, ako i kad budu bili...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |