Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Treba mi pomoc oko taktike


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni bi trebala mala pomoc oko taktike. Cisto generalno, koja taktika ide za kakav tim, koje su prednosti ove a koje 'one' taktike, npr. kada short a kada direkt, i koliko 'wide' da igram. Ovo se tice FM 2010. Vec dugo igram FM serije, imam solidan uspjeh, ali taktiku postavljam uvijek "iz stomaka", ako ne pase, malo promjenim, ali nikad cisto da postavim kako bi timu bilo najbolje, iz uvjerenja. Trenutno vodim Nottingham Forest iz druge engleske lige, igram 4-5-1 sa dva isturena wingera, haman 4-3-3. jer su mi na attack. Pa ako moze koji koristan savjet, bicu zahvalan :). U veznom redu mi je uvijek jedan od trojice/dvojice defanzivac, drugi ofanzivno, ili barem support. Znaci, ne treba mi ono osnovno objasnjenje, cisto prednosti i lose strane odredjenog takticnog efekta.

Hvala unaprijed  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
[kazhe kako da igram sa cska moskvom prve sezone osvojijo ligu i ispao od liverpula u chetvrt finalu ls sada ne mogu da pobedim doveo sam nymara ninisa degena i santtacrcea prodao  a berezockog i ignshevicha shta da radin pomagajte?
Link to comment
Share on other sites

Sale pokusaj sa ovom taktikom

:link:.....

Gledaj da imas igrace sa dobrim sljedecim atributima:

Gk -  Concentration Handling, Reflexes i One on Ones 

DR/DL - Positioning, Marking, Tackling, Decisions, Concentration i Stamina

DC ( desno) - Tackling, Heading, Concentration, Marking,  First touch , Positioning and Passing )

DC (lijevo) -  heding i jumping

DMC - balanced

MC (desno)  - Creative

MC (lijevo) - Dribbling,  Passing, Creativity, First Touch, Decisions

Wings  - Dribbling, Pace, Acceleration.

ST - Pace, Acceleration, Finish

 

Nadam se da ce ti pomoc :D

Sretnoo  :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo ,šta bi bio skrinšot ,pa to vam je vidljivi dio vašeg ekrana monitora koji vaš kompjuter  snimi .

Npr, možete snimiti sliku neke vaše omiljene igre ,problem koji vam se pojavljuje pri radu (to vam je ono error 0000 neki ) pa postavite sliku negdje na forum nekom ko zna da vam pomogne .

Skrinšot se uzima -snima pritiskom na dugme

PrintScSysRq.

Koje se nalazi neposredno kod tipke f12 znači u gornjem djelu tastature .

Pritisnuli ste tipku i ništa se nije dogodilo ,ne očajavajte vaš kompjuter je već snimio sliku sa ekrana .Sledeće što treba da uradite je da otvorite Paint-a, kliknete na edit, pa paste .

Sada će vam se pojaviti screenshot i možete da ga obradite .Kada ste završili kliknete na save as i sačuvate npr u JPEG formatu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |