Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Louis' Legionaires


popaj
 Share

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okupjanje kod Dzastisa je pocelo, kuca je puna ljudi, igraci, osolje iz kluba, drugi fudbaleri, ljudi koje ni sam Dzastis ne zna, svi piju i igraju. Luk, Zan i Dzuli sede za stolom i pricaju.

 

ZAN: Sta ce im sef uraditi sutra na treningu, pogledaj ih kako piju.

LUK: Bice zanimljivo.

 

Dolazi Keli i pozdravlja se sa njima, a zatim ona i Dzuli odlaze  u drugu prostoriju…

 

Tu je i Luis koji ne propusta ovakve prilike da nadje nove klijente, i sada iako nije ni vreme ni mesto za to on pokusava da nagovori Marka da je on puno bolji od njegovog sadasnjeg agenta i da ce mu biti puno bolje ‘’kod njega’’

Sat-dva kasnije…

 

http://2.bp.blogspot.com/_RPsjwhIw5mw/SHkFg5XPKrI/AAAAAAAAAfA/hJ9aqH82j14/s400/House_Party2.jpg

 

Dzuli i Keli su se odavno vratile za sto gde su Zan i Luk i sada svo cetvoro sede tu.

LUK: Dzuli vec je kasno idemo kuci.

 

DZULI: Ti idi, ja sam tek pocela da se zabavljam.

LUK: Pa kako mislis da se vratis?

 

DZULI: Snaci cu se ja, ti idi…

 

LUK: Ne ides sa mnom necu da te vozi neko koga ne poznajes, ajde idemo..

 

Ona ljutito ustane i krene prema vratima, Luk se na brzinu pozdravio sa Zanom i Keli i potrcao za svojom sestrom…

I Zan i Keli su ustali i izasli napolje i seli na klupu u dvoristu.

 

KELI: I?

 

ZAN: Sta i?

 

KELI: Hoces mi reci sta te muci, nisi se nasmejao celo vece?

 

ZAN: A to, danas sam se cuo sa mojima u Francuskoj, pa sam se rastuzio, sve bih dao da mogu da ih vidim.

 

KELI: Pa sto ih ne dovedes ovde?

 

ZAN: Cale je tamo u nekom lecilistu, jako je bilestan…

 

KELI: A sto si onda dosao ovde,  mogao si da nadjes neki klub u Francuskoj, maker bi im bio blize.

ZAN: Ovde dobijam puno vise para, a sto vise dobijam vise mogu da poslajem njima za lekove i za operaciju.

 

KELI: Aha, Zao mi je.

 

ZAN (Oci su mu bile pune suza): Ja ne mogu vise ovde, idem kuci jel ti treba prevoz?

 

KELI: Da, molim te.

 

Usli su u Zanova kola i krenuli…

Za to vreme u kuci, Dzastis je prisao Marku i jos nekim igracima koji su nesto pricali i smejali se.

 

DZASTIS: Kako se provodite momci?

MARK: Odlicno je, samo necemo moci jos dugo da ostanemo, u 8 nam je trening sutra, I ti bi trebao da posaljes sve ove kuci i spremis se za sutra.

 

DZASTIS: Ma opusteno, jos malo makar.

 

Dzastis se okrene i pogled mu zastane na prelepoj devojci azijskog porekla. I ona je pogledala u njega. Iako je u njegovoj kuci, na njegovoj zurci on ne zna ko je ona kao ni mnogi drugi koji su tu… Igrala je i svojim pokretima je izazivala Dzastisa, uspust smeskajuci mu se. Taman kada je pomislio da joj pridje, ona se stvori ispred njega i poljubi ga. Zatim ga uhvati za ruku i krene da ga vuce.

DZASTIS: Hej, gde cemo?

 

DEVOJKA: Podji za mnom… (i poljubi ga jos jednom)

 

Mark i ostali su pratili sve ovo i poceli da vicu i zvizde u njegovom pravcu… Dzastis se blago nasmejao na to a devojka nije ni primetila, i dalje ga je vukla. Vec su izasli iz kuce i krenuli ka putu.

 

DZASTIS: Hej ima gore praznih soba nismo morali da idemo ovako daleko.

 

DEVOJKA: Idemo na jedno mesto, hajde kreni!

 

Pustila mu je ruku i potrcala a Dzastis je krenuo za njom. Trcala je a on je bio tik iza nje. Skrenula je na jednom cosku, Dzastis je pokusao da je pozove ali se ona nije obazirala i nstavila je da trci. I on skrene u tu istu ulicu i ugleda dva coveka ogromne gradje jedan od njih ga udari pesnicom i ovaj se iste sekunde nadje na zemlji. Obojica ga podigose i ubace u gepek crnog automobila koji se nalazio pored njih. I  oni su usli u kola, culi su kako je Dzastis lupao po vratima gepeka ali nisu obracali paznju, upalili su kola i krenuli…

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.dodaj.rs/f/g/LZ/1lq0ZeZH/header-2-bekap.jpg

 

Dzastis se osvestio i video da je zarobljen u gepeku, par puta je probao da sutne u vrata gepeka ali bezuspesno. Nakon nekog vremena, vrata se otvorise a ona dvojica koji su ga nokautirali su ga sada izvadili, i odneli su ga do coveka koji je upravo izasao iz drugog automobila. Spustili su ga na pod i jedan od njih izvadi pistolj. Dzastis koji je lezao na zemlji pogleda prema coveku koji je stajao ispred njega.

 

LI: Dzastise, dugo se nismo videli. Nisi valjda mislio da cu zaboraviti na tebe, sada kad si se preselio u Englesku.

DZASTIS: Ja, nisam zna… (jedan od Lijevih ljudi ga prekine i sutne ga u stomak)

 

LI: Dobro znas koliko mi dugujes, hocu da vidim te pare.

DZASTIS: Znas das am potpisao ugovor sa velikim engleskim klubom, dobijam velike pare i brzo cu moci da ti vratim

 

LI: Imas nedelju dana (devojka koja je odvukla Dzastisa u onu ulice priblizi se Liju i zagrli ga)

 

DZASTIS: Nedelju dana? Pa kako mislis da skupim tolike pare za nedelju dana?

 

LI: To je tvoj problem… Nedelju dana (ponovio je jos jednom i onda usao u svoja kola, a devojka i dvojica njegovih gorila za njim)

 

Dzastis ostade sam na mracnom parkingu, i dok su kola odlazila on je ustao i krenuo ka izlazu. Vec je skoro bilo jutro, pozvao je taksi i otisao pravo u klub. Utrcao je u svlacionicu, presvukao se i brzo otisao na terene za trening. Svi su pogledali ka njemu.

IAN: Dzastise, to sto si dao dva gola juce ne znaci da smes da dolazis na treninge kad pozelis.

 

DZASTIS: Izvinite sefe, nece se ponoviti.

IAN: To je zbog tvoje zurke sinoc, znao sam da to nece izaci na dobro. Kaznjavam te sa dve nedeljne plate, a sada na trcanje. Brzo!

 

DZASTIS: Nemojte sefe, miolim vas

 

Ian ga je samo preko pogledao i ocima mu pokazo da krene da trci. Mark je prisao Dzastisu.

MARK: Oho ho, ona devojka od juce je bas bila gruba, sta ti je to napravila? (I pokaza prema Dzastisovom oku gde se nalazila ogromna masnica koja mu je ostala od onog udarca od sinoc)

 

Dzastis nije ni obracao na paznju na Marka i krenuo je da trci.

 

MARK (ostalima): Sta sam rekao? Sta?

 

 

 

Li Ivata (Ian Anthony Dale)

http://www.dodaj.rs/f/2Q/102/5jtOwhx/ian-anthony-dale.jpg

 

Li je Japanski biznismen i vlasnik nekoliko kazina u Japanu i Francuskoj. Poznat je po namestanju sumo borbi u Japanu zbog kojih je jednom i zavrsio na sudu ali zbog nedostatka dokaza nije osudjen. Dzastis Nijoni je u Francuskoj redovno posecivao njegove kockarnice i sada mu duguje velike pare…

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |