Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Projekat - Bivse fudbalske lige


Necinho™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel imaš 10.3.0? Pitam zato što je na 10.0.0 slaba realnost igre. Recimo prve sezone sam viđao skrinove da su sa Partizanom osvajali Ligu Šampiona i igrali sa Zvezdom u Ligi Evrope. Na 10.0.0 sam igrao samo sa Partizanom,a recimo kod mene je hteo Krasić da dođe.
Link to comment
Share on other sites

Može i to da se uradi u editoru. :)

 

Napraviš npr. ovako da izgleda.

 

Druga liga - 0 klubova

Grupa 1 - 18 klubova

Grupa 2 - 18 klubova

 

Sada kada dodaješ pravila i završiš ideš da dodaš ligu ali odabereš opciju pod dva (Contains Sub-Division) a ne (Single Division) i onda ćeš se lako snaći samo izabereš da je ta contains sub-division druga liga a grupe 1 i 2 pod-lige. Ovo je bio samo primer. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam za SSSR samo za najbolje strelce, ako nemas istoriju nagrada nema veze vazno je samo recimo da ne bude Serbian SuperLeague Best Player, nego Yugoslavian First League... i povecajte mesta u Evropskim takmicenjima.

 

 

Radi na 10.3. Oce nekad i da se poremeti Rules ako neko igra 10.3, a ti si napravio na Default. Ja sam vec uradio Nation Rules, sad krecem Prvu ligu da sredjujem. Do Brazil-Srbija (odbojka) nadam se da cu sve da zavrsim.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro pri kraju,za oko 15-tak min završio pa da testiram. :) Sve urađeno,bivši osvajači prve dve lige od 1923 + kup a za treću ligu nije urađeno jer ne nema informacija. Isto urađene nagrade za 1,2 ligu + kup.

 

Nego imam pitanje,jel menjam nacionalnost klubovima?

Link to comment
Share on other sites

Zeko@

 

Ja sam skoro pri kraju,za oko 15-tak min završio pa da testiram. :) Sve urađeno,bivši osvajači prve dve lige od 1923 + kup a za treću ligu nije urađeno jer ne nema informacija. Isto urađene nagrade za 1,2 ligu + kup.

 

Nego imam pitanje,jel menjam nacionalnost klubovima?

 

Kako si ti radio? Menjao naciju klubovima ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pokusao sam jutros to sa 10.3.0. i opet mi je usporilo fm, pokusao sam da uradim, ali jedva mi udje u editor. sad sam reinstalirao sve i radi normalno  ??? jel zna neko zasto je tako?

 

Kolika ti je ram memorija?

Link to comment
Share on other sites

U evrpu idu prva tri u lš a druga 3 u le. Takav sam dobio koeficijent na osnovu proračuna o uspesima klubova iz ex-yu zadnjih pet godina postojanja. :) Problem je što klubovima nisam stavljao Srpska državljanstva jer mi je bilo malo glupo ali to znači da ako želite u lš sa nekim Hrvatskim klubom ili Bosanskim morati biti među 3 kluba.

 

Mogu i to da promenim svima u Srpsko državljanstvo al ako će neko da radi grafiku,bar oko nacije (veliki logo itd.) jer ja neumem. Onda bi bilo sve normalno a u LŠ bi išla prva tri na tabeli a u LE 5-6 (zavisi od pobednika kupa). A razlog zašto tada nije Jugoslavija imala 3 u lš 3 u le jeste zbog toga štop je se igralo po drugačijem sistemu,tj nokaut faza i samo 16 klubova je učestvovalo i Španija je čak imala jednog predstavnika kao i Italija,Engleska....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |