Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Projekat - Bivse fudbalske lige


Necinho™
 Share

Recommended Posts

Evo da zapocnemo u ovoj temi ko ce sve ovo raditi, neka napise i sta bi voleo. Naravno, sta bismo jos mogli da ubacimo bi dobro doslo kao i informacije. Ja cu zapoceti da radim Istocnu i Zapadnu Nemacku. Sve informacije mozete o ovim ligama koje cemo raditi naci na wikipediji, i radite kao sto su tada bile takve lige. Ne mora da takav bude i sastav ekipa (ugasene ekipe i ostalo). Javite se ko zeli da radi i navalite...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Evo ja mislim realna podela:

 

 

 

 

Sloba neka radi SFRJ- da bi bilo realno uzmi radi ligu od 16 klubova i stavi koji su ove sezoni bili medju najboljih:

 

 

 

 

Srbija-4

Hrvatska-4

BiH-2

Slovenia-2

Montenegro-2

Makedonija-2

 

 

 

 

Ja cu SSSR isto cu stavite ekipe koje su bile najjace samo cu videti podelu.

 

 

 

 

Necinho ti radi Zapapdnu i istocnu nemacku.

 

 

 

 

Ja cu videti i grafiku ako mogu da sredim. Ako neko ima primedbe neka kaze.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da radimo, ali ok, ako dolazi do toga zbog toga (ja to nisam znao) onda necemo....

 

Ma možemo i to da radimo,to sam rekao iz ličnog iskustva puca mi kada menjam puno državljanstva i nacionalnosti ekipama. :lud: Naravno mogao bi da uradim pa da testiram sezonu dve...

 

Po kojem kriterijumu bi to radili? Ja sam kod mene radio po nacionalnoj reputaciji 120 ili više.

Link to comment
Share on other sites

Ma možemo i to da radimo,to sam rekao iz ličnog iskustva puca mi kada menjam puno državljanstva i nacionalnosti ekipama. :lud: Naravno mogao bi da uradim pa da testiram sezonu dve...

 

Po kojem kriterijumu bi to radili? Ja sam kod mene radio po nacionalnoj reputaciji 120 ili više.

 

Ne kapiram ovo zadnje??

 

Inace, evo ti ovde nekadasnji sistem prve lige, verovatno tu ima negde i link do nizih liga: http://en.wikipedia.org/wiki/Yugoslav_First_League_1991-92

Link to comment
Share on other sites

Pa stavljao sam da mi izbaci igrače npr. iz Slovenije koji u svojoj zemlji imaju reputaciju 120 ili više i ubacivao sam samo te što imaju reputaciju Sloveniji 120 ili više i tako za svaku od bivših 6 republika.
Link to comment
Share on other sites

Pa stavljao sam da mi izbaci igrače npr. iz Slovenije koji u svojoj zemlji imaju reputaciju 120 ili više i ubacivao sam samo te što imaju reputaciju Sloveniji 120 ili više i tako za svaku od bivših 6 republika.

 

aaaa, too...ma moze, ja sam radio od 100, jer mi je sa 120 nesto malo...ali ni ne moramo da radimo nacionalnosti ako bi doslo do pucanja. Ipak, kako vi kazete, meni je svejedno...

Link to comment
Share on other sites

Prva i druga su čini mi se imali po 18. Za ostale ne znam jer nema informacija baš nigde o ispod druge lige. Je smo li imali tada Super Kup?

 

 

Mislio sam da pravim 4-6 liga sa po 18 klubova + kup ali ne znam da li smo imali super kup tad.

 

ZeKo šta podrazumevaš pod strukturom?

Link to comment
Share on other sites

ZeKo našao sam ja a koliko vidim pod zastavom Sovjetskog Saveza takmičili su se Jermenija,Azerbejdžan,Belorusija,Estonija,Gruzija,Kazahstan,Kirgistan,Letonija,Litvanija,

Moldavija,Rusija,Tadžikistan,Turkmenistan,Ukrajina,Uzbekistan.  :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_Top_League

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |