Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Fk Partizan Belgrade


Almami Moreira
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/17/136/10kVAt8h/1/partizan-belgrade.png

 

Na celo sampiona Srbije fudbalskog kluba Partizan stao je Nikola Jolovic.

To je bivsi (profesionalni) fudbaler.Nikola Jolovic je za Sport dao izjavu da je mnogo srecan sto je dosao u Partizanu.Dragan Djuric ga je doveo sa poverenjem.Navijaci se nisu slozili sa odlukom Djurica da na celo kluba dodje Nikola Jolovic.Kada smo pitali navijace rekli su da je on vrlo ne iskusan trener,sad ima tek 30 godina i kazu da je jos mlad,samim tim ovo mu ej prvi klub koji vodi Nikola Jolovic.Jolovic je dodao na to da ce dati sve sto je u njegovu korist.

 

Za pocetak odma je doveo neka pojacanja i rekao je da ima poverenja u njih.

 

Prvo pojacanje koje je stigo moze se reci za dzabaka to je

DOSLI:

 

Christijan Vieri free

http://www.dodaj.rs/f/42/bx/4pM6zPvI/36-christian-vieri.png

 

Bojan Jorgancevic 3.7

 

Djordje Pantic (Debricin)130k

 

Sasa Ilic (Salzburg)

 

Marko Scepovic (Teleoptik)

 

Lazevski (Teleoptik)

 

Antwi Yaw (Napredk)

 

Bojan Saranov 1.700 000

 

Alphonse Aréola 65 k

 

Bratislav Punosevac 825k

 

Aleksandar Kirovski 230k

 

Chukwuma Akabueze 1.400 000

 

 

 

Otisli:

Mladen Bozovic 2.7m

Srdja Knezevic 400k

Vujovic 500k

Radosavljevic 300k

Goran Gavrancic

Nenad Djordjevic

 

Kupili smo mnogo dobrih igraca,ali tako smo i prodali,na mom spisku su jos nekoliko igraca ali to je za sad tajno jer desavalo se da mi ocekujemo odgovor od kluba za jednog igraca encu da govorim o kome je rec,pred nosem nam ga uzme Zvezda. Ponavljam za sad je u tajnosti zbog ovog i mnogo drugih stvari zakljucuje Jolovic.

 

N.Jolovic se nada da ce ostvariti dobre rezultate kako u ligi tako i u Evropi.Opisirnije:

Uz pomoc mojih pomocnika i mene,mi smo uspeli da dovedemo ove po nama dobre igrace.Trazili smo i Mrdju,Kizita,Lakuku,Kahriman-a i mnogo druge ali su odbili sampiona Srbije.Za press kaze novi trener Partizana Nikola Jolovic.

Sad smo spremni za sledec pohode.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pratim ja,lepo si uredio prvi post,svaka čast. Dobra pojačanja,pogotovo Đole i Sale. :)

 

P.s. Nemoj da se čudite nekim transferima,dečko ne igra na 10.3.0 pa Sale Ilić nije u PFC a Kirovskom nije ugovoren future transfer sa Partizanom. :)

Link to comment
Share on other sites

:D danas cu napisati kako samm odigrao u pripremnim utakmicama,i u 2 kolu kvalifikacija...toliko golmana sam doveo a nigde veze nemaju da brane ni jedan zao mi je sto sam prodao Mladena...preporucite mi nekog napadaca i golmana a ja cu da prodem odavde neke... ;)
Link to comment
Share on other sites

E znam da nije tema za to ali da ti preporučim. Vijeri kada stavljaš u tim Kristijana Vijerija stavimu ulogu poacher (attack) a ako još nisi našao napadača broj 2 kupi Jestrovića i stavi mu ulogu treqartista isto attack jer ja pravim neku taktiku a isprobavam je na Partizanu i za sada kao lud Jestrović asistira ka Vijeriju na glavu a ovaj ima heading 17 i nije mu teško da pogodi mrežu.

 

 

Inače kada će nastavak?

Link to comment
Share on other sites

Hvala za Jestrovica videcu sta cu da uradim jer ja sam glup i izbrisao sam save ali imam srece jer nisam upamtio samo kad sa doveo 2,3 igraca...Dovescu ih opet..nastavak danas...sad nemam vremena ali upamtio mi se pocetak...Samo treba da napisem slikao sam kad sam imao save...ali upamtile su mi se neke utakmice...Tako da cu staviti samo za te sto su mi se upamtile...!!!
Link to comment
Share on other sites

Nikola Jolovic se pokazao kao pravi i iskusni znalac(i ako je mlad).Djuric je na konferenciji rekao sledece:

Jolovic se pokazao kao pravi strucnjak.Zato sto je ostvario veliki uspeh i dobre rezultate u Partizanu.Cestitam mu i vidim da su ga navijaci vec zavoleli jer je na pripremnim utakmicama prikazao odlican uspeh a verujem da ce u buduce biti i u ligi izjavio je Djuric.

Nikola Jolovic je sa svojim timom ostvari sledece rezultate!!! :

Prijateljska

http://www.dodaj.rs/f/3u/w2/1nLPPzxt/partizan-v-partizan-rese.png

Prijateljska

Prijateljska

Kvalifikacije za LS 2 kolo

 

Konferencija za stampu posle meca sa Aktobe-om:

Ja sam zadovoljan igrom svoje ekipe.Nadam se da cemo pobediti i kod kuce.Rezultat od 1-9 nemora nista da znaci jer je Aktobe izgubio pred svojim navijacima.Sad mi igramo kod kuce nadam se da cemo ostvariti jednako dobar rezultat kao ovaj izjavio je Jolovic.

 

 

Prijateljski kup polufinale

Finale prijateljskog kupa

Revans utakmica kvalifikacija za LS 2 kola

3 kolo kvalifikacija za LS

Revans 3 kola kvalifikacija za LS

4 kolo kvalifikacija za LS

Revans 4 kola kvalifikacija za LS

Tabela nakon drugog kola izgleda ovako:

Jos nekih ss:

 

 

Nastavk za nekoliko dana... naslov :

-Izjava posle meca Nikole Jolovica protiv Ciriha 4 kolo!!!

Ostvarenje u Ligi Sampiona!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam i uradio ali opet nista..ma bas me briga...da ne idemo mnogo u off topic jos samo 1 pitanje kako da mi 2d radi bolje? jer 3d mi mnogo secka i ja uzmem 2d i prve 3,4,5,6 utakmice mi isto mnogo malo seckalo ali zadovoljan sam bio...a sad mi ne radi 2d zasto?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |