Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Da li postoji neka 'zakrpa' za Jelen super ligu na fm 2010


Almami Moreira
 Share

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crnci najvise trce :) i stalno  :lud: sudiji a neki sudija to ni ne razume  :) Nekako su mi bolji i mnogo brzi crnci,aha zeko stvarno uveli to ? Auuuuuuuu sto ce biti glupo ..... Sta sad moramo samo da forsiramo 'nasu' decu ? :D Nego ajde kazite mi kog da prodam iz Partizana? A da velikie pare dobijem za njega jer ja sa 5 m nemogu ni Kadu-a da kupim :) Preporucite mi nekog igraca ili mi kazite gde da pitam to ... HVALA!!!
Link to comment
Share on other sites

Prodaj:

Nenad Đorđević - 1.7 m

Radosav Petarović 2 m - 2.5 m

 

Nenada Đorđevića zato što uvek možeš kupiti dosta jeftnijeg pa do 500k a da je dobar kao on a i imaš sjajne omladince u omladinskoj školi.

 

Radosava Petrovića jer mislim da je Ljubomir Fejsa mnogo bolji na igrici nego Petrović a možeš dobre pare da zaradiš na njemu. :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala nego vidim pre si pobedio Arsenal sto se meni ne desava ...Daj neku taktiku Partizana msm na pravi za mene i treninge koje koristis ili sam pravis? 

Prodacu ih  ja sam Djordjevica prodao za 2 m y neki ruski klub cini mi se ... Da li nekako moze da odma idem onde kad pocne utakmica da odma idem na ono da pise kolko ko prilika ima itd znaci da mi ne ulazi odma u utakmicu jer igram na low i mnogo mi secka kad hocu da igram utakmicu ... poooz HVALA i jos nesto kazi mi kog da dovedem u Partizan kao:

Pomocnog trenera

Trener golmana ako ima da je neko bolji od Pandurovica

itd ceo strucni stab koji su dobri i presli bi u Partizan reci hvala ... :)

Link to comment
Share on other sites

Pa zato što uvek igram defanzivno protiv velikih timova,šta misliš šta bi mi se dogodilo kada bi igrao sa Čelsijem u formaciji 4-3-3? Skroz se zatvorim i stavim Counter i ako izvučem 0:0 super je,ako još i dam gol ekstra. Nego igrao sam tako protiv Čelsija 3:3,Liverpul sam dobio,jednom i igrao nerešeno sa Barsom drugi put me dobili 2:0 al se branio sa 11 igrača do 80 min i onda mi daju dva gola. To je kada znam da igram protiv velikih timova,protiv malih ne znam i čak uspem ponekad da izgubim od Čukaričkog,Hajduka iz Kule ili Napredka a pobeđujem ove veće timove e to mi već nije jasno kako je moguće. Naravno protiv tih naših timova uvek igram otvoreno,defanzivno samo protiv stranih timova.

 

Kupi Darka Fejsu iz Hajduka ili Nestor Kizita iz Vojvodine na poziciji levog beka,Nikolu Komezeca iz Hajduka jer mislim da on može da igra na levom krilu,Otamendija iz Veleža (Argentina) on igra štopera. :)

 

Ako ih kupiš na rate imaćeš dovoljno,još pošto si prodao Đorđevića i ostaće ti.

 

Što se tiče stručnog štaba ja ga retko dovodim tako da ti u tom slučaju nemogu preporučiti doktore,skaute,trenere itd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

:) hahahaha e zbog toga ja ne odigram ni sezonu za Partizan.... U Ligu Sampiona 1 sezone jedan put samm presao u drugu fazu i nabuse me ovi ostali .. :) A protiv Mladog Radinika izgubim nekad cak sa (2-0,1-0,3-0 :) ) U Ligu Sampiona odradim odlicno ali ligu sam slab oko  10 mesta ja se ne secam da sam odigrao ni polu sezobu :)  HVALA ZA POJACANJA SKOCKACU SE NOVU SEZONU!!! Nisam prodao Djordjevica sad jer tek treba da pocnem sezonu poooz
Link to comment
Share on other sites

Pa zato što uvek igram defanzivno protiv velikih timova,šta misliš šta bi mi se dogodilo kada bi igrao sa Čelsijem u formaciji 4-3-3? Skroz se zatvorim i stavim Counter i ako izvučem 0:0 super je,ako još i dam gol ekstra. Nego igrao sam tako protiv Čelsija 3:3,Liverpul sam dobio,jednom i igrao nerešeno sa Barsom drugi put me dobili 2:0 al se branio sa 11 igrača do 80 min i onda mi daju dva gola. To je kada znam da igram protiv velikih timova,protiv malih ne znam i čak uspem ponekad da izgubim od Čukaričkog,Hajduka iz Kule ili Napredka a pobeđujem ove veće timove e to mi već nije jasno kako je moguće. Naravno protiv tih naših timova uvek igram otvoreno,defanzivno samo protiv stranih timova.

 

O ovome je bilo reci na nekom forumu (nemogu se setiti na kom). Jedan lik je igrao sa Realom i pobedio Barcelonu 2:0, a sledecu utakmicu izgubio od Almerije 0:1. U tom clanku ima vrlo lepo napisana analiza izmedju utakmice sa Barcelonom i utakmice sa Almerijom i tacno se vidi gde je gresio...

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ništa da skidaš,ti već imaš editor koji dolazi sa FM-om. Dakle on se nalazi na sledećoj lokaciji:

 

Moj računar/Lokalni disk (D:)/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2010/tools/editor data i tu ti se nalazi editor. Kada uđeš u njega ideš gore ti stoji File kada klikneš na njega otvoriće ti se padajući meni ti klikneš na Load Database...  i onda odabereš koju ćeš bazu,kada izabere ideš na ok i onda menjaš šta hoćeš. Kada završiš sa menjanjem opet gore na file i klikneš na save editor data as i nazoveš svoju bazu kako god hoćeš i posle na fm je samo loadiraš. :)

 

 

Jel koristiš 10.3.0 patch?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |