Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

NOTTINGHAM FOREST- by Target Man


Target Man
 Share

Oceni karijeru  

16 members have voted

  1. 1. Oceni karijeru

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      3
    • 5
      10


Recommended Posts

Avgust 2010

 

Pre nego što je prvenstvo Premijer Lige pocelo,došlo je nekolicina novih igraca a neki su otišli na pozajmicu ili su prodani.Pretpostavljam da u ovoj sezoni necu više kupovati igraca.Možda ako nekog prodam,dobijem lep keš,e onda cu i razmisliti da li da kupim.

 

Transferi

 

 

Prvenstvo

 

 

League Cup

 

 

Tabela

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolja utakmica u oktobru

 

 

Fotografije sa utakmice Newcastle - Not.Forest

 

 

Sledeći report ću raditi kada se malo sredi internet oko uploada slika i teksta,pošto ne volim da delim jedan post u više postova

 

Link to comment
Share on other sites

Novembar 2010

 

Bio je ovo mesec u kojoj je Not.Forest imao mnogo teških utakmica.U goste je išao Celziju i Liverpulu,a na City Groundu je cekao Arsenala i WBA.Od cetiri utakmice,dve pobede i dva poraza.Jako bitna je bila pobeda Not.Foresta na svom terenu protiv Arsenala od 2:0.

Posle 15 kola,Not.Forest se ucvrstio u gornjem delu tabele.Neki optimisticki gledaju i pitaju se da li Not.Forewst može u kvalifikaciju za Ligu Šampiona,a D.Bogdanovic je rekao da bi zadovoljan bio da Not.Forest ostane u Premijer Ligi,a prezadovljan plasmanom u Ligu Evrope.

Ipak,ima još mnogo da se igra i svako svakog može da pobedi i svako od svakog može da izgubi.Čudna je ta Premijer Liga.

 

Prvenstvo

 

 

Tabela

 

 

Najbolja utakmica u novembru

 

Not.Forest - Arsenal

 

 

Navijaci Not.Foresta "REDS" posle utakmica sa Arsenalom

Link to comment
Share on other sites

Unistio si Arsenal  :) Bravo  :respekt:

 

Edit:

Kako Newcastle samo 3 boda, 1 pobjeda  i 10 poraza?  :bad:

Kod mene sa onom ekipom sto sam ja stvorio prvu sezonu zavrsili 13. i poslije su tu negdje 13-16 mjesta kao i Arsenal

Link to comment
Share on other sites

Unistio si Arsenal  :) Bravo  :respekt:

 

Edit:

Kako Newcastle samo 3 boda, 1 pobjeda  i 10 poraza?  :bad:

Kod mene sa onom ekipom sto sam ja stvorio prvu sezonu zavrsili 13. i poslije su tu negdje 13-16 mjesta kao i Arsenal

 

Ma sve je moguće "Svako može pobediti svakog,a svako može i izgubiti od svakog"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Decembar 2010

 

Završena je i 2010 godina i to više nego uspešno za Not.Forest.Klub je u gornjem delu tabele,a ambicije kluba i želja trenera D.Bogdanovica raste.Do pre koji mesec se pricalo o opstanku u Premijer Ligi,a sada se vec špekuliše u ulasku u Ligu Evrope.No,ima još dosta da se igra,a Premijer Liga je jedna od najzanimljivijih Liga, a ako ne i najzanimljivija,i sve je moguce.Bukvalno "Od pukovnika do pokojnika"...

U poslednjem mesecu 2010 godine Not.Forest je bio više nego uspešan.Pet utakmica bez poraza.To je ipak lep uspeh za ovakav klub.Ali,ipak možda i najveci uspeh u ovom mesecu,a moglo bi se reci i u poslednjih par godina je taj da je Not.Forest u cetvrtfinalu posle veoma uzbudljive i neizvesne utakmice izbacio Liverpula iz daljeg takmicenja i prošao dalje u polufinale gde ce u dve utakmice odmeriti snage sa londonskim Arsenalom...

 

Prvenstvo

 

 

League Cup

 

 

Tabela

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najbolja utakmica u decembru

 

 

 

 

 

Rob Earnshaw proslavlja gol iz penala na utakmici protiv Liverpula

 

 

 

jABTY5MGwRk

 

Navijaci Not.Foresta "Reds" slave pobedu posle utakmice sa Liverpulom

 

 

Ubuduće ću update raditi samo na početku sezone,na polusezoni i na kraju sezone.Neću ovako više po mesecima.Ajd,pozdrav svima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ova priča može  :zakljucano: jer kad sam završavao,nisam se usnimio,stisnuo "NO" umesto "YES"  :>( a odigrao sam 15 utakmica.Poludeo sam  :>(.Mislim da ću početi novu karijeru sa nekim drugim.A taman mi je krenulo.Bio peti u prvenstvu,došao do fuinala Liga Kupa...Ma poludeo sam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |