Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

NOTTINGHAM FOREST- by Target Man


Target Man
 Share

Oceni karijeru  

16 members have voted

  1. 1. Oceni karijeru

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      3
    • 5
      10


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokušavam da uploadujem ostatak priče ,a stalno mi se pojavljuje ono "Internal server error".Poludeću  :lud:...Videću ako ne budem mogao da taj post koji uploadujem podelim na tri dela(mada to ne volim),ali šta ću kad neće  :>(
Link to comment
Share on other sites

Nottigham Forest docekao polusezonu na prvom mestu

 

 

 

Kad sam krenuo da vodim ovaj tim,znao sam da to nece biti nimalo lak posao jer u Coca Cola Championship 1 ima barem šest,sedam timova koji konkurišu za ulazak u Premijer Ligu.E,onda sam razmislio da treba da upotrebim sve svoje znanje koje sam stekao i usavršio igrajuci menadžera proteklih 11 godina.

Dugo sam razmišljao koju taktiku da igram i jako sam bio u nedoumici da li da igram klasicnu 4-4-2 ili 4-4-2 diamond.Odlucio sam se za ovu drugu jer sam sa njom imao mnogo uspeha sa ostalim timovima koje sam vodio.

Na red su dolazili transferi i pozajmice.Postao sam dobar sa velikanom Mancester junajtedom i odatle su i stigle neke pozajmice.Sve igrace koje sam doveo na pozajmicu ili kupio su bili pun pogodak.

Za mene,ovaj rezultat i stanje na polusezoni za mene je veliki uspeh.A za neki neuspeh bih mogao navesti ispadanje u 3 kolu Liga Kupa od Totenhema.Ipak,Totenhem je bolji i iskusniji tim.Ali bitno je da sam sad doveo igrace u dobru formu i da sam im popravio moral i samopouzdanje.Niko od igraca nije zabrinut,nesrecan itd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pocela je 2010 godina i sa njom nastavak polusezone

 

Nova 2010 godina za Nottingham Forest je pocela najlepše što se moglo zamisliti.N.Forest se ucvrstio na tabeli Coca Cola Championshipa.U Fa Cupu je izbacen premijerligaš Birmingham,do duše u dve utakmice,ali to sad nije ni bitno jer ih ceka još jedan premijerligaš M.City,i sigurno ce to biti jedan ispit za ovaj klub i jedna jako teška utakmica.

U januaru mesecu je menadžeru D.Bogdanovicu pripala nagrada kao najbolji menadžer meseca januara.

Pocelo je da vlada interesovanje nekih klubova iz Premijer Lige za neke od igraca Notingem Foresta.D.Bogdanovic je rekao da ce uciniti da neke zadrži i sledece sezone,ali je ipak ostao sa rezervom i poslao skaute da traže za svaki slucaj neku alternatinu...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fotografije sa utakmica,stadiona...

 

http://img62.imageshack.us/img62/6069/28107724.jpg     

Rob Earnshaw proslavlja gol protiv Birminghama u Fa cupu

 

http://img130.imageshack.us/img130/8976/poslebir.jpg

Navijaci posle utaknmice sa Birminghamom

 

http://img717.imageshack.us/img717/43/dexc.jpg

Dexter Blackstock na utakmici protiv vecitog rivala Derbya

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekima se ovakav stil ne svidja, ali meni je super. Svaki mesec pises mini update, ima dosta slika, meni je ovo super. Samo nastavi.

 

 

Jedno pitanje: Sto ovo sve ne spojis u jednu poruku.

 

Evo zašto:

 

Kada imam tekst sa mnogo slika stalno posle opcije pošalji mi piše neki error server.Već sam o tome i pisao na forumu o tom problemu.Još je neko rekao da ima taj problem.Pa sam rekao da ću ako ne uspe u jedan post deliti u dva,tri.J.bga i meni bi bilo lepše sve u jedan post,ali neće :lud:...

Link to comment
Share on other sites

U Englesku stigla zima,a u Nottingham sneg

 

Došao je i drugi mesec u 2010 godini.Februar.U Englesku je stigla zima,a sa zimom u Nottingham i sneg.Ne pamti se kada je sneg pao u Nottingham.Poslednji sneg koji je pao u Nottinghamu je bio 1997.godine.Trinaest godina posle je stigao sneg,a temperatura se spustila na  - 14 stepeni.

 

 

No, da počnemo.

Loša vest je da je Nottingham ispao u petom kolu FA Cupa porazom od M.Citija od 3:1.Ipak,u toj utakmici se Nottingham nije izblamirao.Čak su i lep fudbal igrali,ali sreća i naravno,isustvo su bili na strani "Građana".Možda će ipak biti lakše da se zbog toga Nottingham Forest posveti prvenstvu.

 

Februar 2010

 

Prvenstvo

 

 

Fa Cup

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra vest je da je D.Bogdanović dobio posao menadžera reprezentacije Obale Slonovače.

 

 

 

 

Tim i predstojeće utakmice

 

 

Zanimljiva grupa za Svetsko prvenstvo 2010 

:D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mediji špekulišu da je Drogba posredovao i urgirao da D.Bogdanovič bude selektor Obale Slonovače.

D.Drogba"Jeste.Istina je.Pratim gosp.Bogdanovića iz Coca Cole Championsipa i njegov rad Sa N.Forestom"

 

Gervinho:"I u Francuskoj se priča o D.Bogdanoviću i njegovom Nottingham Forestu

 

Link to comment
Share on other sites

Mart 2010

 

Pocetak marta D.Bogdanovic je iskoristio priliku da vodi svoju prvu zvanicnu utakmicu kao selektor Obale Slonovace.Doduše,bila je to prijateljska utakmica protiv reprezentacije Lesotoa,ali D.Bogdanovic je u toj premijernoj utakmici trebao da ima uvid sa kakvim igrackim kadrom raspolaže.

 

Ivory Coast-Lesotho  3:1

 

 

 

 

Raspoložena reprezentacija Obale Slonovace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |