Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Takticki dueli


Necinho™
 Share

Da li biste ucestvovali u ovom taktickom projektu?  

10 members have voted

  1. 1. Da li biste ucestvovali u ovom taktickom projektu?

    • DA
      7
    • NE
      3


Recommended Posts

Evo ovako. Ideju da pokrenem ovako nesto sam dobio videvsi na jednom FM forumu.

 

O cemu se radi? Poenta je da se skupi sto je vise moguce nas koji bismo pravili taktike i podelili se u dve grupe. Zadali bi koja grupa bi za koji tim pravila taktiku i po zavrsetku roka za pravljenje taktike, u medjusobnim duelima na online mecevima videli koja je bolja.

 

Znaci mogu svi da ucestvuju koji zele i znaju da rade taktike. Time bismo mogli da vidimo ko se bolje snalazi u tome i dolazili bi do pojedinih zakljucaka u odnosu dveju taktika.

 

Ovde bi voleo da vidim ko bi radio tako nesto i ko ima zelju za to.

 

Evo ja se prvi prijavljujem...Ajmo momci  VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Momci, mislim da je sada pravo vreme da krenemo sa ovime. Postavicu poll sada da vidim koliko nas ima.

 

Imam i par ideja a ako nas bude bar 6 koji bismo radili (to su dve ekipe po 3) onda cu da i tu ideju predstavim, tj. da predstavim zadatke za oba tima.

 

Racunao sam mene i jos 4 momka koji su ljubicasti, a tu je i mikrofonija, naravno ipak da svi vidimo ko bi to hteo, ako nas bude i vise od 6, jos bolje...Ajmo momci  VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Znaci tu smo:

 

al3k54nd4r, Mikrofonija, Juanes, Popaj, Sloba, Zeka, CR9 i ja. Ima nas 8 trenutno. Ukoliko neko zeli jos, sada je pravo vreme da se javi, ali minimum dva clana bi nam bila potrebna.

 

Ovako, ja cu nas jos danas zrebati i tako podeliti u dve grupe po cetiri. Potom ce obe grupe dobiti po jedan zadatak. Rok ce biti 7 dana da se to uradi, mislim da je to sasvim dovoljno. Dogovarajte se za sve preko MSN, ili samo prosledjujte taktiku clanu iz grupe i neka je svako pomalo edituje. Ipak, to je na timovima da se dogovore, i u to vam se necu mesati.

 

Kada se zavrse obe taktike, po jedan ili dva clana iz svake grupe ce igrati dvomec sa nekime iz protivnickog tima online, sacuvati SS split-view, i postaviti u odredjenu temu na forumu. Tako cemo znati koji tim je pobedio.

 

Sve ostale informacije postavicu danas (rokovi za izradu taktika itd...)  BOKICIC

 


 

EDIT:

- Zreb -

 

Grupa 1 : Mikrofonija, Zeka, Sloba, CR9, Paul

Grupa 2 : Popaj, al3k54nd4r, Necinho, Juanes

 

Paul je bio poslednji. Njega cemo naknadno ubaciti u jedan od ova dva tima jer mozda dodje jos neki clan.

 

Znaci zvanicno pocinjemo 31. avgusta (08.) u 00:01 i rok za izvrsetak je 07.09. do 23:59. Naravno, moguce je da pocnete i danas, niko vam ne brani. Mozete zavrsiti pre roka i javiti se u ovoj temi da je vas tim zavrsio.

 

Dani za odigravanje utakmica ce biti naknadno izabrani a vas tim moze kada god pozeli da odluci i ko ce igrati te meceve. Dogovoricemo se i da li ce se igrati 2 vs 2 ili 1 vs 1.

 

Pocnite i srecno... VAMOSS BOKICIC

 

Zaboravih zadatke  :odvala:

 

Ovako:

Grupa 1: 4-5-1 (sa SW u odbrani), tim je Chelsea

Grupa 2: 3-6-1, tim je Manchester Utd

 

Mislim da su zadaci zanimljivi i nisu klasicni zato prionite...

Link to comment
Share on other sites

E to bih i ja predlozio, ali ako Admini mogu da nameste da samo samo recimo ja, Mikrofonija, CR9 i Sloba vidimo tu temu, jer ako vidite vi nasu i mi vasu onda mozemo da spremamo, ovako neznamo kako cete da igrate, da li ofanzivno, da li defanzivno, da li cete da igrate kratke, da li dugacke pasove...
Link to comment
Share on other sites

E to bih i ja predlozio, ali ako Admini mogu da nameste da samo samo recimo ja, Mikrofonija, CR9 i Sloba vidimo tu temu, jer ako vidite vi nasu i mi vasu onda mozemo da spremamo, ovako neznamo kako cete da igrate, da li ofanzivno, da li defanzivno, da li cete da igrate kratke, da li dugacke pasove...

 

zato i kazem da na PM ili MSN da se dogovaramo, ali ako mogu to da nameste, da samo vas 4 vide tu i nas 4 vidi onu nasu, onda extra. A ako ne, onda moramo onako.

 

Sto se tice Paula, koji je ostao poslednji pri zrebanju, on ce preci u grupu 1. Tako je ispalo zrebom, tako da Paule, budi spreman...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |