Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

• Please log in to reply
23 replies to this topic

duster

duster

Početnik

• Član foruma
  • 32 posts

update u kojem smislu? ako misliš na transfere neće jer će brzo izać službeni patch sa transferima i tek nakon toga možemo ispravljati nešto po vašim prijavama da se ne dupliraju stvari. update sa pozicijama isto neće s obzirom da nitko još nije prijavio nikakve greške.

Mislim na update ovog zimskog prelaznog roka ?

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts

službeni 16.3 patch će izać za koji dan. kad njega instalirate onda pogledajte i javite koje stvari nisu odrađene pa ću ih odradit

duster

duster

Početnik

• Član foruma
  • 32 posts

sta je sa zimskim transferima ?

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts

nemam pojma. ne znam jel netko možda skinio 16.3. patch, pogledao na njemu kako stvari stoje i napisao šta treba odraditi? koliko mi se čini, nije

Also tagged with one or more of these keywords: bih liga, fm16, premier liga bih, prva liga fbih, prva liga rs, kup bih, prva liga federacije, bih, prva liga republike srpske, kup republike srpske

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users