Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Come on you Saints !

- - - - - Karijera

• Please log in to reply
26 replies to this topic

KingVuk98

KingVuk98

Početnik

• Član foruma
  • 13 posts

Nastavlja se saga, koji je novi klub ? Nakon pola godine čekanja, ponude su bile od strane Wolfsburga kojoj sam rekao NE pošto nisam htio otić iz Engleske i tražio ponude, ili iz Premier League ili Football Championship (2. Engleska liga). Nekoliko ponuda se razmatralo, bio je i Arsenal, ali me zbog intervjuja nisu uzeli. A onda...

.

.

.

.

.nonE0YS.png

.

O3O45Vb.jpg?1

Možda niste očekivali, ali jednostavno htio sam ostat u Engleskoj, kao što sam rekao, odbijao sam ponude iz Bundeslige i Serie A i na kraju ponuda Crystal Palaca. Znam htjeli ste 2. ligu, ali nije bilo nikakvih ponuda osim Milwall koji je pao u 3. ligu. Ali prije toga, eto malo ćemo o povijesti Crystal Palaca, igračkom kadru i ostalo.

40wBLFf.jpg?1

Nešto osvojenih trofeja, pogotovo gledamo ova 2 gdje su osvojili 2. Englesku ligu.

xOtt58r.jpg?1

Selhurst Park, prima oko 26.000 gledatelja.

Crystal-Palace-playoff-win-Wembley-1024_

IGRAČKI KADAR: 

Golmani: Hennessey, Gutor, Elliot, Kettings

Obrana: Fryers, Hangeland, Jokić, Balk, Kelly, Ward, Hunt, Dann, Mariappa, Oviedo

Sredina: Luis AlbertoForlin, BrandnerJimenezAlmeidaLedley, Jedinak, McArthur, R. Morrison, Puncheon, Weimann, Williams, Bannan, Bennett, Bolasie 

Napadači: Campbell, Kike

Znači igrački kadar poprilično dug, precrtao sam igrače koji su bili prodani u zimskom prijelaznom roku, a obojio crvenom one koje sam kupio u tom prijelaznom roku. Izgleda puno veznih igrača ali tu sam stavio i normalno napadačke vezne igrače.

RncfVMY.jpg?1

I tu je prve polusezone, koje smo dosta dobro odradili i završili oko 14. mjesta. Početak imam uvijek slab, ali svakako kasnije počnem pobjeđivat, tako je bilo i sada. Jednostavno tražio sam prvih 11 i sigurno mogu reći našao sam jih u toj sezoni. Vjerovali ili ne, bio sam stvarno blizu svakoj utakmici, naravno tu su dvije utakmice koje mogu reći hladnokrvno katastrofa a to su poraza od  Aston Ville i Evertona. Uopće mi nije bilo jasno kako, ali eto dogodilo se. Naravno znam da je uprava od mene htjela da samo ostanem u ligi, ali svejedno gubiti 1-0 i 4-0 je sasvim drugačije. Bio je tu i Tottenham, ali mogu vam reći, tu sam napravio grešku sigurno da se nisam više otvorio, jer smo na kraju utakmice, zadnjih 10 min ja mislim dali 2 gola, a primali smo brze i čudne pogodke. Nesmijem zaboravit moju najbolju pobjedu, osveta je naravno slatka i neka si to zapamte. Totalno sam razbio Southampton, nisu mogli ništa. Napadali smo jih čitavo vrijeme, šteta što nismo napravili takozvanu ''petardu'' ali i ovako je bilo odlično. Izgubio sam tu od Arsenala i Liverpoola. U obje utakmice sam vodio ali znao sam da ćemo popustit, stavio sam odmah defense, da se branimo, ali teško je bilo sa ovakvom ekipom, jednostavno prekvalitetni su bili za nas i posustali smo. Protiv Chelseaja i Uniteda bilo je isto dosta blizu ali šteta, kod Chelseaja smo dobili crveni i više nego teže nam se godilo, a kod Uniteda nismo ni stvarali neke šanse. Ostale utakmice bile su zadovoljavajuće, izpao sam u Capital One Cupu ali to me i ne zanima.

ipxCfhd.jpg?2

Tu je naravno i druga polusezona. Ovdje je bilo drastično teže, znam da ćete možda reči izgovori ali pokopale su nas ozljede. U zadnjih 10 utakmica trebao sam i uzimati neke igrače iz u21 i tako dati njima šansu, po jednoj strani i dobro, da dobiju mogućnost da se uklope i da možda zasijaju. A ozljeda je bilo od glavnih igrača do zamjena. Weimann, Kike, Jedinak, Puncheon, Hangeland, Kelly, Ward, Morrison, Bennett i možda još tko. Naravno najprije su došle ozljede 2-3 igrača, a kada su se vratili, odmah sljedeći u redu. Kao što kažem bilo je teško, uostalom teško mi i komentirat, vidite utakmice, ali svakako, morao sam dobiti Leicester, Stoke, Blackburn i takve klubove, tu nisam smio tražiti izgovore, ali šteta...

Gk3WiCR.png?1

1yic2eB.jpg?1

KqrxQHd.jpg?1

Evo, tu su i transferi koji su se događali kroz cijelu sezonu. Nije se puno promijenilo kod odlaska osim Ledley, Vangioni i Traore (ta 3 igrača sam ja prodao, ostalo je već bilo). Ledley nije nešto pokazao i naravno solidnih 3.8mil sam dobio. Vangionija sam mogao za koji milijun više možda ali eto, nisu htjeli pa rekoh ne treba mi i prodat. Za Traoreja sam dobio dobrih 5mil i pozdrav.

7RG01SK.jpg

Na kraju po mom mišljenju slabo 16. mjesto, očekivao sam više, imali smo šanse za 11. ili 12. a kamoli za 13. i 14. mjesto, nije nam uspjelo. Šteta, ovako smo dobili nešto novca za ovo mjesto i tako se riješili izpadanja. Na kraju je bio i Southampton pred nama zbog gol razlike. Svejedno treba izvući neke pozitive i negative. Pozitiva sigurno Kike i Weimann. Koliko god ludo zvučalo ovih 8mil za Weimanna, pa čak je brat mislio da sam lud koliko sam za ovakvog igrača ponudio, svejedno je pokazao kvalitetu i zabio oko 9 golova i asistirao 4 puta. Kike je tu bio najbolji strijelac sa 15 pogodaka i još dodao 4 asistencije. Formacija je djelovala super kao i taktika, Hennessey je bio odličan i dokazao zašto je naš vratar. Bio je tu i Morrison sa nekoliko asistencija i odigrao dosta dobrih utakmica i normalno Bennett koji na početku sjajan, a kasnije slabo. Negativne stvari: obrana, premalo kvalitetnih igrača, slaba konekcija među igračima.

''KING'' AWARDS:

Tu ću još dodati jednu stvar a to sam izmislio ja, svaku završenu sezonu podjelimo izmišljena KING priznanja.

Junak sezone: Hennessey (iako bi tu mogao biti i Weimann, a i čak Kike, odlučio sam se zbog Hennesseya koji je donio nekoliko važnih bodova)

Promašaj sezone: Rob Eliott

Top transfer sezone: Weimann

Duo sezone: Weimann i Kike

Razigravač sezone: R. Morrison

Igrač sezone: Kike

.

.

.

Ako želite mogu dodat još koje priznanje, ali sigurno je da će biti sljedeća sezona još zanimljivija. Vidimo se do sljedećeg reporta za nekoliko dana.

Čitajte dalje za nastavak !

Edited by KingVuk98, 07 January 2015 - 01:07 AM.

• drull_mbombo, Dino151, Kruno™ and 4 others like this

Madrac

Madrac

Tvrd je orah voćka čudnovata, al' je čekić sprava zajeba

• Urednik
  • 2,396 posts
  • Formacija:Bunker

Odlicno, preziveo si u PL, sad se pojacaj, sredi ekipu i kreni na koje mesto vise. Srecno.

• KingVuk98 likes this

Lord Torrent05

Lord Torrent05

C'É SOLO L'INTER ! <3

• Taktičar
  • 4,184 posts
  • :torrent05
  • Formacija:4-5-1, 3-5-2, 4-3-1-2
  • Trenutno vodim:Internazionale

Sredi ovu obranu sada jebote, primaš više nego Lisa Ann! :D

• drull_mbombo, Madrac, Harold and 1 other like this

Madridista

Madridista

No lajfer!

• Legenda
  • 19,174 posts
  • :julac1234

Kao što kaže Madrac, preživjeo si prvu sezonu, nemaš druge nego pojačati se kako znaš i umiješ, a onda tek slijedi pakao :D Sretno thumbup

• KingVuk98 likes this

Harold

Harold

Početnik

• Član foruma
  • 154 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:A.C.Milan

Najbitnije da si preživio  thumbup  kad sam vidio 2. raspored utakmica, u trenutku sam pomislio da gledam svoje tikete na super sportu koliko se crvenilo  xD  ali svaka čast na borbi! :respekt:

Edited by Harold, 07 January 2015 - 10:37 AM.

• Lord Torrent05 and KingVuk98 like this

KingVuk98

KingVuk98

Početnik

• Član foruma
  • 13 posts

Haha, hvala vam, ma ja se već pojačavam i obrana će biti sigurno bolja, već nekoliko igrača je otišlo. Bit će sigurno još zanimljivije, 10. mjesto ciljam :D

Edited by KingVuk98, 07 January 2015 - 06:25 PM.

• Harold likes this

Dino151

Dino151

Al' uvijek kaži ponosno, volim te Slavonijo

• Legenda
  • 16,493 posts
  • Formacija:4-5-1

Meni se ovo sviđa. Nadam se da ćeš što prije tražiti plasman u neki bolji klub tipa Swansea ili Everton. Pokazao si da možeš, sada mislim da bi bilo najbolje ako se ubaciš među 10 da napreduješ u karijeri. Sretno 

• KingVuk98 likes this

Also tagged with one or more of these keywords: Karijera

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users