Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Hotfix update 15.1.4 released


Cris
 Share

Recommended Posts

Mene ide sa ovim patchem.

Istina islo me i prije ovoga, ali sam primjetio veci broj suteva na utakmici...

Korneri su odlicni, niko mi ne moze zabit gol :D

iz onih ubacaja mozda par golova, ali su popravili

Link to comment
Share on other sites

Vidite ljudi, uvijek će biti grešaka i to je jasno. Oni isprave jedno, drugdje se stvori problem i to je tako, algoritam igre ne dopušta da bude savršena. Možda u budućnosti srede to (za 4-5 godina) pa da gledamo potpuno REALni FM, a do tada se strpite :D Oni rade što bolje mogu, njih nema baš previše pa da mogu testirat toliko igru da bi onda po samom izlasku bila skroz sređena i zato služe ove prijave kako bi im mi, nas nekoliko milijuna igrača, ukazali na pogreške koje oni pokušavaju ispraviti ;)

Link to comment
Share on other sites

Mozda je trebalo da isprave i ova nezadovoljstva igraca, kada krenu nikad stati onda belaj u timu i mozes dobiti otkaz zbog nekog kretena. Ne kazem da toga nema ali sto je previse previse je.

 

 

Posebno ovaj Wilson sta mu ga je silverware, da li misli na trofeje a osvojio LP i Bundesligu sta hoce vise.

 

http://i.imgur.com/WKjVLzA.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidite ljudi, uvijek će biti grešaka i to je jasno. Oni isprave jedno, drugdje se stvori problem i to je tako, algoritam igre ne dopušta da bude savršena. Možda u budućnosti srede to (za 4-5 godina) pa da gledamo potpuno REALni FM, a do tada se strpite :D Oni rade što bolje mogu, njih nema baš previše pa da mogu testirat toliko igru da bi onda po samom izlasku bila skroz sređena i zato služe ove prijave kako bi im mi, nas nekoliko milijuna igrača, ukazali na pogreške koje oni pokušavaju ispraviti ;)

 

a kako je onda prije bio savršen? evo konkretno fm13.

Link to comment
Share on other sites

Sto sam vise igrao, vise sam se uvjerio da nije nista popravljeno.

 

Primam golove kako god opucaju, stvaram milion sansi ne realizujem, igraci mi se ozljeđuju samo dok se igra, mimo terena nema ozljeda... I tako to

Link to comment
Share on other sites

Vidite ljudi, uvijek će biti grešaka i to je jasno. Oni isprave jedno, drugdje se stvori problem i to je tako, algoritam igre ne dopušta da bude savršena. Možda u budućnosti srede to (za 4-5 godina) pa da gledamo potpuno REALni FM, a do tada se strpite :D Oni rade što bolje mogu, njih nema baš previše pa da mogu testirat toliko igru da bi onda po samom izlasku bila skroz sređena i zato služe ove prijave kako bi im mi, nas nekoliko milijuna igrača, ukazali na pogreške koje oni pokušavaju ispraviti ;)

 

Imam provjerenu informaciju od bliskog izvora Milesu da su prošle godine imali 450-ak testera, a ove godine 50-ak. Ako i toliko. I to ne mislim na beta verziju koja je bila igriva za širu javnost već za verzije prije te bete. Navodno su Rumunji uzrok tome jer su stalno 'leakali' screenshotove (nagađanja SI Researchera/testera) pa su smanjili broj testera i opaaa kurčina. Također ljudi sa SI foruma nisu testeri...barem nisu svi.

Link to comment
Share on other sites

Eto još jednog razloga zašto nemaju toliko testera, jer ti imaš provjerenu informaciju od bliskog izvora Milesu. Treba nać krticu i istjerat ga vanka :D

Ti se meni smij, ali ja sam ozbiljan :) Nevjerovatno koliko se toga sazna kada se zajebavaš sa adminima na forumima engleskog govornog područja :D:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo jedan moj SS u vezi ovog nezabijanja CCC-ova od zadnjeg patcha, vi procijenite sami :)

 

http://i.imgur.com/CVDhtJe.jpg

 

Planiro sam to stavit u pucanj u živac, ali kad se već ovdje to spominje, zašto ne staviti jedan SS

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji ali sad imas ne znam koliko ljudi da igra FM-a, da imaju 1000 testera to ne moze nadmasiti nas igrace, koji im prijavljuju probleme i ako se neki problem prijavi dosta puta onda tu nesto ne stima, ispravi ga na update-u i opet kasnije kad se skupe sugestije isprave se greske.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |