Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Hotfix update 15.1.4 released


Cris
 Share

Recommended Posts

OK., izvinjavam se, mada ne vidim nimalo logike u tome što se spomene prijatelj ali nema veze. Mogu li dobiti odgovor ako ne formirat ću pitanje ponovo i umjesto prijatelja navst ču "partner"?! OK.,?! :)

Ne moze i samo i ti rizikujes ban. Mi ne podrzavamo pirateriju niti jedan posto, bio ti u pitanju, tvoj prijatelj ili Miles Jacobson licno. Da ne znam da nisi od nas kupio FM i da imas original, dobio bi vec gore ban. Nas narod je navikao da sve dobija za Dz i takav mentalitet imamo. Igra nije potreba, igra je luksuz. Svaki luksuz se placa. Uostalom, piraterija je zakonom kaznjiva, zasto bi mi pomagali u kradji? Samo mozemo probleme na sebe da navucemo.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze i samo i ti rizikujes ban. Mi ne podrzavamo pirateriju niti jedan posto, bio ti u pitanju, tvoj prijatelj ili Miles Jacobson licno. Da ne znam da nisi od nas kupio FM i da imas original, dobio bi vec gore ban. Nas narod je navikao da sve dobija za Dz i takav mentalitet imamo. Igra nije potreba, igra je luksuz. Svaki luksuz se placa. Uostalom, piraterija je zakonom kaznjiva, zasto bi mi pomagali u kradji? Samo mozemo probleme na sebe da navucemo.

 

Jojj., Vidiću ti najbolje objasniš (bez uvrede Madridista), samo me zanimalo da li je moguće jer da se ne patimo džabe. Slažeme se s tobom Vidara mi bi sve džabe. Ja neki dan objavio par SS-ova na FACE i svi pitaju: "daj link da skinem"!! Još jednom se izvinjavam cijelom timu jer nisam razumio Madridistu... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jojj., Vidiću ti najbolje objasniš (bez uvrede Madridista), samo me zanimalo da li je moguće jer da se ne patimo džabe. Slažeme se s tobom Vidara mi bi sve džabe. Ja neki dan objavio par SS-ova na FACE i svi pitaju: "daj link da skinem"!! Još jednom se izvinjavam cijelom timu jer nisam razumio Madridistu... :)

Nema problema.

Link to comment
Share on other sites

kakva je mrtva prijevara ovaj SI to nisu istine :svakacast:

 

znači izdali su ovaj update i ništa se nije popravilo :svakacast:

 

i dalje primam golove nakon ubačaja i to jedino na taj način, a ne primam ih ništa manje nego prije :svakacast:

 

Pa veća su prijevara od gospodarskog plana naše vlade i diplome hdz-ovca :svakacast:

 

Pas mater lažljivu, eto sad su dobili svoje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kakav škart mati mila...prije ovoga sam primao manje od gola po utakmici a sad primam više.

 

stvaram dosta veći broj ccc prilika a ne zabijam ništa više.

Da li si se zapitao da je to do tebe i tvoje taktike? Jer konacno bekovi vise ne pustaju krilne igrace da se setaju po terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima jos neko problema sa ovime gore, da stvaraju znatno vise CCC, a da se oni ne realizuju?

 

imam ja. evo u jednoj utakmici zabio dva gola iz 9 CCC

 

Da li si se zapitao da je to do tebe i tvoje taktike? Jer konacno bekovi vise ne pustaju krilne igrace da se setaju po terenu.

 

nemam se šta pitat kad je taktika potpuno ista kao i na prošlom updeteu, nisam ništa dirao nego sam samo nastavio igrat. i odjednom primam više golova, nije to do taktike.

Link to comment
Share on other sites

imam ja. evo u jednoj utakmici zabio dva gola iz 9 CCC

Da, vidio sam kod tebe isto to. Ako se jos neko javi prijavicemo to SI-u, a pogledacu danas po stranim forumima da li jos neko ima s tim problema.

 

nemam se šta pitat kad je taktika potpuno ista kao i na prošlom updeteu, nisam ništa dirao nego sam samo nastavio igrat. i odjednom primam više golova, nije to do taktike.

Mozda je u tome i problem, jer su radili na AI-u za golmane i stopere. Za ocekivati je da neke stvari nece da rade ili ce da rade drugacije.

Link to comment
Share on other sites

i verovatno cu morati opet da menjam rolu napadacu. Taman mi Sturridge krenuo da igra kako treba, nasao mu rolu, sad 3 sanse koje je imao sve promasio i nije se video na terenu, ali mozda je to bilo i do Hull-a, jer igraju bunker....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |