Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Northwich Victoria Football Club


Target Man
 Share

Recommended Posts

Niko ne spamuje osim tebe Necinho!

 

I da Target dobar si al' malo bodova imaju ti tvoji klubovi!

Pogledaj kod mene 19. kolo 43boda  ???

 

PS.

Upravo sam izgubio od Nortwicha na gostovanju 1:0  :pretnja:

 

A ja sam u startu bio na - 10  :(

 

 

P.S. gledaću da radim update posle svakih šest,do sedam utakmica.Znači još jedno tri,četiri updatea i kraj sezone.Nadam se da će biti dovoljno brzo ažurirano.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FC Northwich Victoria ispao u FA Cupu

 

Sve što je lepo,kratko traje.Tako je i prošlo putešestvije FC Northwicha u Fa Cupu.FC Northwich je naišao na mnogo bolji tim Doncastera i ispao u trećem kolu FA Cupa.Ipak,Doncaster tim koji se takmiči u daleko višem rangu,a FC Northwich se ipak nije izblamirao.Iako su izgubili,pokazali su veliku želju i znanje da mogu igrati i sa mnogo boljim i jačim timovima.No,to sad nije bitno.FC Northwich je ostao za sada da se bori na dva fronta.U prvenstvu i u FA Trophy.Na veliko iznenađenje,FC Northwich je u prvenstvu konačno došao na sam vrh,a pre svega dobroj igri i zalaganjem na terenu.

 

FA Cup

3 kolo

 

 

Prvenstvo

Kolo 26 - 29

 

 

FA trophy

2 kolo

 

 

Tabela

 

 

Skauti na posao!

 

Ugovori ističu svim igračima na leto ove godine.Stvorio se veliki problem za menadžera Bogdanovića.Igračima je nuđeno da produže ugovor za još godinu dana,ali ko zna iz kog razloga,velika većina je odbila da obnovi ugovor.Ko će igrati u klubu sledeće sezone?To je sad pitanje.Bogdanović je naložio svojim dvoje skauta da ostatak sezone spakuju kofere i spreme se na put po ostrvu,tražeći igrače koji bi došli na pozajmicu.Verovatno će i pored toga Bogdanović morati da prekomanduje igrače iz drugog tima i iz mlađeg pogona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam.Za sad mi nenadano dobro ide.Samo i ako odem,moram dovesti mnoštvo boljih igrača na pozajmicu,a ako bude i para za plate,neke ću dovesti kojima ističe ugovor.Sve će mi to valjda skauti uraditi.
Link to comment
Share on other sites

ko je igrao sa italijanama fm 2007 u 2. ligi juve je bio u zaostatku oko 15 bodowa , u prwoj ligi milan i fuorentina oko 10 zato sto su bili namestali utakmice :D:D:D:D

 

To je meni bilo najbolje za igrati, igrao sam negde do 2022 sa tim leedsom...

Link to comment
Share on other sites

FCNorthwich Victoria Football Club od sledeće sezone u višem rangu!!!

 

Konačno se završila sezona u Ligi "Blue square-North".FC Northwich se verovali ili ne,plasirao u viši rang.Tačnije u Ligu "Blue square".Slavlje na ulicama i u pabovima Northwicha i dalje traje iako je sezona završena još pre sedam dana.Na startu sezone 2009-2010,malo ko je i verovao da FC Northwich može nešto da uradi.Pogotovo ako se znalo da je bio na početku prvenstva kažnjen sa minusom od deset bodova zbog nekih manipulacija oko transfera igrača.Svi su se molili da ostanu u Ligi.Predviđalo se da će se i klub ugasiti.I desilo se čudo za koji svi misle da je i dalje san a ne java.Pod vođstvom menadžera D.Bogdanovića,stvari u klubu su polako dolazile na svoje mesto.Bogdanović je svojom harizmom,hrabrošću i znanjem oko taktike,ne samo uveo FC Northwich u viši rang nego je vratio moral i samopouzdanje igračima i osoblju kluba.

 

 

 

Atmosfera u svlačionici kluba

 

 

 

 

Čuveni "zelenko" navijača kluba

 

 

No,da sumiramo sve bitno u sezoni.

 

 

 

Direktori kluba su rekli svoje...

 

 

 

 

Samopouzdanje

 

 

 

 

Nagrade za menadžera i najboljeg igrača sezone

 

 

 

Takmičenje

 

 

Prvenstvo

 

 

Fa Cup

 

 

 

Vidimo se sledeće sezone  BOKICIC  :great:  yo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

FC Norhwich spreman za novu sezonu

 

Menadžer D.Bogdanović je skloipo novi ugovor sa klubom na dve godine.Posle dosta pregovora,Bogdanović je ipak odlučio da ostane na čelu kluba.Na pitanje šta očekuje u narednoj sezoni,Bogdanović je rekao da je prvi zadatak da klub ostane u Ligi,ali i da je sve moguće.Čak i ulazak u viši rang(?).Ipak,za to su svi pesimisti,ali Bogdanović nije i kaže da je sve moguće

 

 

Potpisan ugovor na dve sezone od 550 evra nedeljno

 

 

 

 

 

 

 

Pojačanja za narednu sezonu

 

 

Igrači

 

 

 

Ben Williamson

 

 

Gavin Rothery

 

 

Simon Heslop

 

 

Kelvin Mellor

 

 

Marien Ifura

 

 

 

Osoblje

 

 

 

 

Zakazane prijateljske utakmice

 

 

 

 

Do skorog viđenja...Ćaoooo 

BOKICIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Od "PUKOVNIKA" do "POKOJNIKA"

 

 

Dugo se osetila napetost i neslaganje između menadžera Bogdanovića i direktora Kluba J.Rushea.Nakon odbijanja direktora i uprave kluba da Bogdanoviću povećaju vrednost ugovora,Bogdanović je ipak ostao,ali sa rezervom.A novčane nagrade nije ni bilo,iako je klub uveo u viši rang.Bogdanović je i to mogao da razume.Ali kad su usledili transferi,na Bogdanovićevo insistiranje o dva,tri igrača za koje vredi dati malo veću sumu novca,hm. malo veću,pa to je nekih 10000 evra po igraču,uprava nije htela ni da čuje.Na žestokom sastanku koji je trajao više od šest sati,Bogdanović je tražio barem malo veće plate igračima i bonuse jer su zaslužili.Uprava je ostala nema i nije imala razumevanja.Bogdanović je rekao "Sa ovim timom ću se ekspresno vratiti u niži rang.Dajte bar da pokušamo.Evo,obećavam ako mi izađete u susret,idemo u plej of"...Uprava nije ni htela da čuje za novčanu pomoć.Bogdanović je ustao,zahvalio se na saradnji,rekao mu je da je proveo nezaboravnu godinu u ovom gradu,delio i dobro i zlo,ali više nema svrhe da vodi klub.Otišao je i pozdravio sa osobljem kluba,igračima,trenerima i skautima i zahvalio se na izuzetnoj saradnji.Svi su bili u šoku,a poneko je promrmljao "Kakvog ste menadžera izgubili"..."Da.Baš.Od pukovnika do pokojnika"."Uvek će mi ostati u lepom sećanju".Navijači su zbog ostavke Bogdanoviću najavili bojkot utakmica...Ipak.Sve je to fudbal.

 

 

 

 

 

Bogdanovićeva poslednja slika sa osobljem,trenerima i nekim fanovima kluba

 

 

 

 

P.S.

 

Može lok teme.Otvoriću novu priču u karijere.

Hvala

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |