Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

• Please log in to reply
31 replies to this topic

stemaking

stemaking

Vincent Tan

• Super Moderator
  • 3,472 posts
  • Formacija:4-2-3-1
  • Trenutno vodim:Djevojku na piće
Zbog toga sam te pitao hoćeš da ja uradim. Evo ovako, ovo je trenutni kadar FKS i višak slobodno izbaci.

GK: Emir Plakalo, Marko Ivkić, Dejan Bandović.

D: Džemal Berberović, Mario Barić, Bojan Puzigaća, Radoš Protić, Ahmad Kallasi, Amer Dupovac, Ivan Tatomirović, Andria Petrović (na posudbi u Vitezu), Marko Mihojević, Risto(e) Mitrevski.

M: Miloš Stojčev, Samir Radovac, Gojko Cimirot, Adnan Kovačević, Miroljub Kostić, Germain Kouadio, Ognjen Todorović, Haris Duljević, Dario Purić, Faris Handžić

S: Krste Velkoski, Leon Benko, Ševko Okić, Leon Benko, Nemanja Anđušić.

Nemoj dirati pozicije onda dok ne budeš imao vremena thumbup
  • prodo and RAHMA like this

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
stema, vezano za ovo što si gore napisao. u sarajevu sam mimo ovih tvojih spomenutih našao i ove igrače pa da te pitam šta s njima:

Haris Muharemovic (posudba u bosna visoko)
Dusan Jevtic
Dejan Gavric
Nemanja Bilbija
Amer Bekic
Almir Aganspahic
Almin Abdihodzic
??

Andria Petrovic je u fm-u samo vitezov igrač, njega da stavim iz sarajeva na posudbu u vitez onda?

ovoga iz obale bjelokosti nema u bazi na fm-u.

stemaking

stemaking

Vincent Tan

• Super Moderator
  • 3,472 posts
Haris na posudbi, Jevtic nije u Sa, Gavric nije ni dolazio, Bilbija i Bekic su igraci FKS, Aganspahic junior, abdihodzic je u Podgrmecu ili Jedinstvu, raslinut ugovor.
  • prodo likes this

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
Postavljena nova verzija filea u kojoj su ispravljene dosad prijavljene greške. Nastavite prijavljivati i dalje thumbup
  • stemaking likes this

stemaking

stemaking

Vincent Tan

• Super Moderator
  • 3,472 posts
Prijedlog od mene: Ne radi ništa dok ne dođe prelazni rok do pred kraj, osim ako ne bude odmah u početku zvučnih imena i toga. :D

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
sve što sad bude prijavljeno će se ispravljat. kad počme prijelazni rok onda ćemo pauzirat malo...
  • stemaking likes this

stemaking

stemaking

Vincent Tan

• Super Moderator
  • 3,472 posts
Sutra zavrsava polusezona, kada zavrsi ovaj vikend ja cu ti fino sve na PP sastaviti, pa ako treba odradicu ja citavu BH Ligu od A-Ž sto se kaze. Racunaj na mene. thumbup
  • prodo likes this

José_Mourinho

José_Mourinho

Početnik

• Član foruma
  • 23 posts
ako hocete stavite onu moju verziju ko vasu ili spoji, tamo je sve ispravljeno, svi sastavi, dodani juniori, pozicije, treneri, formacije, dugovi itd... uglavnom preko 7000 promjena oko premijer lige ;)

maler

maler

Početnik

• Član foruma
  • 2 posts
Treca godina zaredom da prijavljujem da je Josip Kvesic bivsi mladi reprezentativac trenutno igrac zeljeznicara visok 171 a ne 189, po default-u SI nije ispravio greske!
  • prodo likes this

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
postavljena je nova verzija thumbup

maler

maler

Početnik

• Član foruma
  • 2 posts

ako moze neko dresove i grbove da mi posalje na pm

Flekica™

Flekica™

Més que un club

• Legenda
  • 7,421 posts

Briši post, pogriješio. Izvinjavam se.

Edited by Flekica™, 19 March 2015 - 12:26 AM.

Also tagged with one or more of these keywords: BiH liga, Prva liga BiH, FM15, Premier liga BiH, Prva liga FBiH, Prva liga RS, Kup BiH, Prva liga Federacije BiH, Prva liga Republike Srpske, Kup Republike Srpske

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users