Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoc transferi


Ismir Bevrnja
 Share

Recommended Posts

Kada prevedes taj tekst u crvenom pise ti da igrac nije zainteresovan da predje u Everton zbog finansijskih razloga. Dakle igrac smatra da ga ne mozes platiti, tj. ne mozes da priustis njegovu platu.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo i jeste realno. To je samo jedan od nacina da ti igrac kaze ne zeli doci u klub.

 

aj stavi se u poziciju da si profi nogometaš u npr arg ligi i zarađuješ eventualno tisuću eura tjedno...znaš da si dobar, znaš da vrijediš i da ćeš napredovat...smatraš da bi u ovoj fazi karijere trebao zarađivat nekih 30 000 eura tjedno

 

i dođe ti klub iz lige petice koji je xy na većoj razini od tvog sadašnjeg kluba koji je i financijski dosta jači i ti ćeš ih odbit bez da ih i saslušaš? bez da čuješ šta nude?

Link to comment
Share on other sites

aj stavi se u poziciju da si profi nogometaš u npr arg ligi i zarađuješ eventualno tisuću eura tjedno...znaš da si dobar, znaš da vrijediš i da ćeš napredovat...smatraš da bi u ovoj fazi karijere trebao zarađivat nekih 30 000 eura tjedno

 

i dođe ti klub iz lige petice koji je xy na većoj razini od tvog sadašnjeg kluba koji je i financijski dosta jači i ti ćeš ih odbit bez da ih i saslušaš? bez da čuješ šta nude?

Zasto da ne? Bas bi recimo Ronaldo uopste i pricao sa klubom kao sto je Tottenham. Ako ja smatram da klub nije dobar za mene, necu ni da pricam sa njim. 100 ljudi, 100 cudi.

Link to comment
Share on other sites

@ ling slažem se...ali onda su trebali napravit da agent kaže "moj igrač ne želi preći u vaš klub" i ćao...a ne tu kenjat da je radi para

U tome i jeste car, sto ove godine imas vise stvari koji to znace. Malo su ubacili raznovrsnosti da ne bude uvijek isto. Estetska promjena, nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pazi belaja. Hoću da pošaljem omladinca u affiliate klub, on ne želi, a nemam mjesta u prvoj ekipi da mu dajem šansu. Kako da ga premuntam da ode igrat? A žao mi jer je dobar potencijal.

Link to comment
Share on other sites

Ponudis ga na posudbu ali minimun da bude First Team ili Key Player i da ga mozes opozvati. Ali ja sam imao problema sa posudbama znaju se cesto povrijediti na par mjeseci tako da stavim da moze igrati 90 min za U19 i nekad kao izmjena u prvom timu ili u kup utakmicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |