Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Ubacim editor data file u folder editor data i kada startam novu igru nema da označim koje dodatke da igram. Šta da radim?

 

Jesi rijesio ovo? Mozes da mi slikas pocetnu stranu kada kliknes na new game pa ti izbaci da biras preko koje DB hoces da igras?

Link to comment
Share on other sites

Nisam riješio, ne iskoči mi onaj prozorčić uopšte. Samo me prebaci da biram državu...

Koja je ekstenzija fajla? Fmf ili dbc ( xml)? Jer ove godine ekstenzija je fmf i nisam siguran da baze od prosle godine rade. Mozda si stavio taj db u pogresan folder? Imas li dva SI foldera u svom Documents? Ako imas, probaj da stavis fajl u oba pa vidi da li radi. Ako radi, onda tamo gdje si prvo stavio nemoj vise da stavljas, koristi samo taj drugi Si folder. To je sve cega se mogu da sjetim ako uzmem u obzir da ne igras betu ( provjeri i to, koja ti je verzija igre, sve ispod 15.1.1 je beta). Ako ni ovo ne pali, vidi s Prodom preko TeamViewera.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, igram s Herthom bundesligu i završio sam polu sezonu na zadnjoj poziciji. Napad mi nije loš ali odbrana katastrofa mada imam solidne defanzivce (Heitinga., Pekarik....). Da li je to do treninga? Koji trening da postavim tokom sezone?

Taktika (formacija, TI, OI...) je 90%, teško da je trening, ima tu malo i mogućnosti povreda, lošeg kadra...

Link to comment
Share on other sites

Istina, ima tu i do kadra ekipe ali kada sam odabriao ekipu za Herthu je bilo PREDICTION POSITION: 15th.

Igram formaciju 4-2-3-1 i ponekad 4-1-3-2 ima malo i do povreda, prvi golman mi je ozlijeđen, a također i Salomon Kalou i Halilović kojeg sam doveo iz Barce na posudbu jbgg., nije loš probijao je desnu stranu ali i on se ozlijedio na 3 mjeseca, Kalou na 5 mjeseci ali opet mi ne ide u glavu kako ovako dobijam golove jednostavno. Igra kao igra i nije tako loša ali odbrana katastrofa, smiješne golove primamam, a ono što treba da bude gol ja se odbranim! :/

Link to comment
Share on other sites

Kako primas najvise golove, kontre, uigrane akcije, prekidi?

 

Svakako! :D

Šalim se, pretežno su to korneri i ubacivanja sa strane i često dobijem gol na primjer kada je korner pa lopta ostane u petercu ili 16-ercu i nikako ne mogu loptu izbaciti do centra, sve nešto kratko i onda odjednom gol! :D

Link to comment
Share on other sites

Hhahhaa! OK., :D

Kada izlazi taj patch ili je već izašao, šta trebam uraditi I da li će mi se ovo dešavati s bilo kojom ekipom?

Ne znam nista. I sto znam ne smijem da vam kazem. I da, bug je, nije vazno koju ekipu uzmes, opet ces vecinu golova i davati i primati preko krila, tj. ubacaja. Kod mene bek ima 20 asistencija, samo na ubacaje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam nista. I sto znam ne smijem da vam kazem. I da, bug je, nije vazno koju ekipu uzmes, opet ces vecinu golova i davati i primati preko krila, tj. ubacaja. Kod mene bek ima 20 asistencija, samo na ubacaje.

 

hmm., :/

 

Kakav je to bek? :D

 

Pa je li šta slično bilo i na starijim verzijama ili samo na ovoj? Izlazili uskoro patch?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |