Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Evo danas došla vijest kako će Real Madrid dobiti 1.7 milijuna eura ako se potvrdi da će Modrić biti ozlijeđen tri mjeseca. Ukoliko bude četiri, Real će dobiti 2.5 milijuna. Kog vraga to ne uvedu u FM? Pa ja bi u Hajduku imao punu blagajnu, a ne ovako da se moram krpat :D

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evo danas došla vijest kako će Real Madrid dobiti 1.7 milijuna eura ako se potvrdi da će Modrić biti ozlijeđen tri mjeseca. Ukoliko bude četiri, Real će dobiti 2.5 milijuna. Kog vraga to ne uvedu u FM? Pa ja bi u Hajduku imao punu blagajnu, a ne ovako da se moram krpat :D

 

Pa postoji to u FM-u, ja znan da san dobija poruku kako će mi se nadoknaditi Sturridgeva plaća svaki tjedan u iznosu od 165k, do max 10M....a ozljedija se bija na 2-3 miseca

Link to comment
Share on other sites

pare dobiješ ako ti se igrač ozljedi dok je igrao za reprezentaciju, a ne dok igra za klub...a iskreno ti u Hajduku ni nemaš puno reprezentativaca niti su važne karikere u reprezentacijama...tako da teško da se netko od njih ozljedio dok je igrao za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

Na koju foru se mice?

 

Odeš u "My Computer->Local Disc C:->Program Files->Steam->SteamApps->commom->Football Manager 2015->data->db->1500->edt" i nađeš file "forbidden names", klikneš desni klik i 'otvori'. Onda otvoriš u Notepadu i izmijeniš imena ili skroz izbrišeš tu datoteku i onda će ti ta imena biti dozvoljena.

 

pare dobiješ ako ti se igrač ozljedi dok je igrao za reprezentaciju, a ne dok igra za klub...a iskreno ti u Hajduku ni nemaš puno reprezentativaca niti su važne karikere u reprezentacijama...tako da teško da se netko od njih ozljedio dok je igrao za reprezentaciju.

 

Ma ono je više bilo kao šala :P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sitio se sada kada su slike za fm izašle to sam primjetio i toga sada nema...

Rola GK je mogla i na support

http://www.fmscout.com/datas/users/tactics-02_1.jpg

 

i u PI se moglo stavit stay wider sada se ne možehttp://www.fmscout.com/datas/users/tactics-player-instructions_1.jpg

 

Je li tako u svakoga

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |