Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Ne. FFP ti je ogranicenje koliko smijes biti u minusu u jednoj godini. Kazna za prevelik minus je istupanje iz evropskih takmicenja. Znaci neces igrati Evropu ako ne ispostujes FFP.

Link to comment
Share on other sites

@Ling pokusao sam oboje , ali nema napretka

Ja to odradim ovako. Dovedem trenere za svaku kategoriju, minimalno da svaka kategorija ima 4* i onda dovedem nekog trenera koji ima sve (tactic, attack, defence, tehnique...) barem 12-13 i njega stavim da mi trenira sve. Dosad je uspijevalo uvijek :)

Link to comment
Share on other sites

davno mi se to događalo na starijim managerima kad bi bio krš od kompjutera da nema virtualne memorije. na novijim verzijama se tako zna dogodit 1 put u godinu-dvi. ignoriram to i doživljavam slično kao i rijetki crash dump...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

tek sam sad nabavio fm 15 :) pa me zanima kakv je u odnosu na 14? vidio sam da ima neke zanimljive promjene poput deranja sa crte... nego kakv je ME, ima li kakvih promjena u odnosu na 14?

i da još jedno me zanima, oče mi radti grafika (logoi, dresovi, slika igrača i sl.) s prošlog fm-a na ovom?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vallejo već sada izgleda jako zreo za svoje godine, a dovoljno govori da je kapetan momčadi (kapetan sa 18 godina!). Odegaarda neću komentirat. Samo da budu radili sa njim kako treba i da se ne žuri nigdje, bit će svjetska klasa. Asensio odličan potencijal, pokazao to na U19 prvenstvu, a pridružio se i pripremama Realu, dovoljno zasad. Za Ceballosa ne znam, nisam ga gledao, ali kažu da je uber talentiran, vidjet ćemo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |