Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM15 - Prodaja po najpovoljnijim cijenama!


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Javi se na mail: [email protected]

 

i bice ti u kunu data cijena za FM15. Ona iznosi 31eur, cini mi se da je to oko 220 kuna ako me matematika sluzi. Uglavnom bice ti javljena tacna cijena. Placanje ti je putem banke ili poste ( preko uplanice), paypalom ili online bankarstvom.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za lingolina ovdje jer mi se neda na mejl :D: Koliko dugo treba da dobijem kod?

Trebao bi da ga dobijes isti dan kada legnu pare, najkasnije sutra. Znaci ako uplatis pare ujutro, vjerovatno ces ga dobiti do kraja dana. Sve zavisi od banke i kada prebaci pare na racun.

Link to comment
Share on other sites

da pitam, brže ovdje odgovorite nego na mailu.

 

instalirao sam steam i logirao se na acc koji sam davno napravio(upravo sam izgasio steam)...pripremio sam pare i otići ću na banku platit preko uplatnice i onda ću dobit na mail kod za instalirat preko steama?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Od bete nema nista jer je cijena ogromna. Mozemo vam preporuciti sajt sa kojeg mozete da kupite za nekih 50ak dolara betu. Kao sto rekoh, nadam se da cemo dogovoriti cijenu oko 30e za punu verziju igre kada ona izadje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |