Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što želim u FM15...?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Nije nerealno da bude ofanzivnija, Lihtstajner je tipican primer koliko ofanzivno moze igrati CWB. Ono sto je problem je sto se igra jako tesko brani protiv CWB, pa ispada kao neka vrsta exploita. I to i F9, koju moze da odigra bilo ko fantasticno, dok u RL bas i nije tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mladjeg ili starijeg? Stariji trpa u Spaniji, a i tad kad su ga pljuvali bio je najbolji strelac ekipe. Svideo se on meni ili ne. Dok Scepakadabru(mladji), necu da komentarisem. Drvom smo ga prozvali zato sto se ne krece uopste i glumi Ibrahimovica kad da gol. Pa otuda Scepakadabra, Scepoteli i slicno.

 

Ne znam koji vise je nedicsiplinovaniji on ili babirlo(namerno malim slovom). Kosati majmun.

 

 

 

Da ne bude potpuni off. Zelim da srede stvar sa napadacima(ako hocu poachera, da se ponasa kao poacher), vise opcija u timskim instrukcijama i player instrukcijama.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Mladjeg ili starijeg? Stariji trpa u Spaniji, a i tad kad su ga pljuvali bio je najbolji strelac ekipe. Svideo se on meni ili ne. Dok Scepakadabru(mladji), necu da komentarisem. Drvom smo ga prozvali zato sto se ne krece uopste i glumi Ibrahimovica kad da gol. Pa otuda Scepakadabra, Scepoteli i slicno.

 

Ne znam koji vise je nedicsiplinovaniji on ili babirlo(namerno malim slovom). Kosati majmun.

 

 

 

Da ne bude potpuni off. Zelim da srede stvar sa napadacima(ako hocu poachera, da se ponasa kao poacher), vise opcija u timskim instrukcijama i player instrukcijama.

Na mlađeg mislim, Šćepko drvo, što je igrao za Partizan, što mu je Kimi skinuo traku. lol

 

10402590_682575178490731_7538433861249920891_n.jpg

 

Šćepović skroz desno, odvojen od ekipe. lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biće svakako revolucija. ;)

 

Na žalost moramo svi biti svesni da će bagova biti. Drugačije ne bi imali šta praviti na FM 16. Ali će biti jako dobar FM. S ne strpljenjem čekam.

 

I ne mogu dočekati zvanično da izađe igra. Jedino što me smiruje jeste što znam da sam sebi primerak obezbedio još pre mesec dana i da se sada čeka samo onaj period od dve nedelje pre zvaničnog izlaska igre. :D

Link to comment
Share on other sites

Voljeo bi da se mogu kod treniza da imas opciju da mozes trenirat i da naučiš igrače da znaju drzat loptu us ovjim nogama. Da drziju possesion. Ili obrnuto da brzo napadaju. Da znaju posebno dobro izibjat iz 16-terca. I tako dalje..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

evo nakupilo se pa da postam ovdje:

 

- animacija slavlja i podizanja pehara

- bolji trening (da se mogu uigravat točno određene akcije i sl.)

- realniji transferi

- da kad golman obrani penal da se to i računa kao da je ovaj obranio a ne ovaj koji puca falia

- da za vrijeme utakmice mogu dovikivat igračima ali ne kao sadašnje touchline instrukcije nego recimo ako igrač falije da mu mogu vikat "glupane jedan", ili ako primimo gol im vikat "amo dalje samo hrabro" i sl. to bi recimo moglo funkcionirat slično kao i team talk, ovisno što vičem i to ih može dodatno motivirat ili demotivirat.

- da kad radim profil sebe mogu imat više omiljenih klubova, da mogu stavit i najmrže klubove, da mogu dodat koje sve jezike znam i da mogu dodat uspjehe iz prijašnjih managera a ne da uvijek startam kao novi trener

- da postoji mode gdje mogu sam sastavit ligu ili kup kao u pes-u, ono ne igram stvarnu karijeru nego napravim sam ligu od recimo 10 klubova i igram, tad naravno nema ni lige prvaka ni ništa nego samo ta liga koju sam ja napravia (kao u pesu cup/league mode)

- da suarez grize :), i inače da igrači mogu (naravno ako su takav karakter) radit gluposti, ne samo na terenu nego i van njega, ono dođe ti obavijest da se igrač slupa s autom i da je sad zatvoru pa ga neče bit 3 mjeseca

- da se može organizirat oproštajna utakmica nekom igraču (ispraviteme ako je to već moguće)

- da igrač može odlučit da se želi vratit za kraj karijere u neki klub (kao Agger nedavno)

- bolji, s više mogućnosti i lakši za rad editor

- da mogu bit predsjednik kluba ili sportski direktor pa da sam ja taj koji bira trenere i daje im otkaz ako su loši

- da poboljšaju prekide - da mogu birat ko će u kojoj situaciji pucat, znači ako se odluče za direktan udarac neka puca igrač A, a ako se odluče za ubačaj igrač B, ili male udaljenosti igrač A, velike igrač B i sl. također ne bi bilo loše da ja mogu izabrat dvojicu pa se oni izmjenjuju (međusobno dogovore) ko će kad...

- bolji 3d prikaz (ne toliko u sama grafika, nego da ima više animacija, bolje prikazuje što se stvarno na terenu događa)

- da se mogu na sudačke greške bunit i dobit crveni pa neku utakmicu ne mogu bit na klupi

- da navijači mogu radit sranja, pa u skladu s time i klub dobiva kazne: novčane, igra pred praznim tribinama ili čak izgon iz nekog natjecanja

- da kad vodiš reprezentaciju možeš razgovarat s savezom kao šta možeš ragovaraš s upravom kad vodiš klub

- da naprave da u editoru možeš radit igrače. Trenutno ocjene koje staviš on promjeni u igri ovisno o CA, a ja bi volio da je obrnuto, ocjene koje ja stavim da su takve kakve su, a CA on sam u igri promjeni ovisno o ocjenama. Na takav način opet im niko ne bi moga prokužit formulu a nama koji želimo napravit svoju fantasy momčad bi uljepšali život.

- da se neki igrač može naljutit što on nije izvođač slobodnih

- da možeš cijelu momčad kaznit oduzimanjem plaće (trenutno moraš svakom igraču posebno)

- da s tobom na presicu može ić i neki igrač

- da možeš sam izabrat omiljene i omražene osobe

-da možemo vidjet povjest međusobnih susreta protiv neke ekipe (ne moraju svi rezultati može i smo koliko nerješenih, pobjeda i poraza) ako ne za sve bar za derbije

- i naravno da nastave unaprijeđivat ME i da bude šta manje bugova...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |