Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[TAKTIKA]BMW sedmica a u njoj plava pica vol.1


Bob0
 Share

Recommended Posts

http://2.bp.blogspot.com/_9UDz8Dgv1pg/Sv1uf_7zmJI/AAAAAAAAHg0/PjiO7wMrJOA/s400/E30-M3-GIRLS+%284%29.jpg

 

E ovdje ču Vam opisati svoju prvu taktiku koju predstavljam na bilo kojem forumu

 

Pa da krenemo

Formacija  je 4-2-2-2  koju preferira mnogo FM Managera

http://zaslike.com/files/y5glx14fl8m9tr02tzpa.jpg

Opis taktike

TI

Prije svega ovo je taktika za večinu klubova ,filozofija je Fluid znaći ljep atraktivan nogomet,strategija Control.Igra je brza sa kratkim dodavanjima tako da se jako brzo stvaraju šanse bez puno petljanja nešto slično kao što to radi Barcelona.Obrana je postavljena zonski

 

GK

Golman ko golman ništa posebno

CF je skroz na litle znači bez petljanja odmah šalje loptu dalje

 

DL  DR

 

Sudjeluju i prema nazad i prema naprijed, vode loptu maksimalno do sredinu terena odakle šalju krilima ili sredini terana

Cover  Stoper

 

Za braniče koristim tzv.Cover-Stoper sistem,što to znači, da jedan obrambeni igrač juri za loptom prije nego što ona dođe u tradicijonalno zadnju liniju(stoper) dok drugi obrambeni igrač pokriva trk od ostalih napadačkih igrača(Cover)(primjer Vidić-Ferdinand)

MC(Playmaker)

Mozak igre ,večina lopti do napada če iči preko njega  tako očekujtwe preko 15 asistencija u sezoni(idealni igrač Gourcuff)

 

MC(Box to Box)

Radilica na terenu,zaustavlja protivničke napade ,ali isto tako kad napadate sudjeluje u napadu(Mascherano,Schweinsteiger)

AMR AML

Napadačka krila, koji teže da ubace loptu u protivničkih 6 metara. Nema se tu sto vise za rec. Cilj: ubacit loptu u 6 metara blizu prve stative.

 

ST(Poacher)

Poacher lomi protivničku obranu i hvata lopte od playmakera. Glavna zadaca mu je zabit gol umjesto da ide srljat i dribljat. Ima toliku želju za zabijanjem da rijetko kad sudjeluje u napadu osima kad treba zavrsit napad.

 

ST(Complete Foward)

Kompletan napadač,nema puno filozofije

 

 

Napomena:

Ovo je vol.1 ili ti ga Beta faza znači da još taktiku razvijam tako da su kritike dobrodošle

 

Uspjesi ove taktike

Taktika nije dobra ako nema uspjeha ,Trenutno imam 12 utakmica bez poraza sa Sevillom,Mikrofoniju sam pobjedio u gostima sa Evertonom pobjedio Werder 3:1 (kad sam bio Werder promjenio sam taktiku koristio sam poznatu Chica Bomb sa preinakama za Werder)

Savjeti neki

Što se tiče "Touchline instruction"

Pass Into Space

Hassle Opponents-Preporučam da ovo stavite prvih pola sata ..u večini slučajeva čete zabit gol il dva kasnije maknite jer se brzo umaraju igrčai

Pump Ball Into Box

Što se tiče braniča probajte da budu što bolji ako niste u mogučnosti,i ako neče dobro funkcionirati Stoper-Cover stavite obojici rolu Central Defender,Duti naravno Defend

 

:download:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |